Esileht Ilu ja tervis 1 korda hamba väljatõmbamisele…. hirm suur

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: 1 korda hamba väljatõmbamisele…. hirm suur

Postitas:

No öelge ausalt, kui vastik või valus see protseduur siis on? Mul juba praegu sees keerab hirmust.
Huvitab just ÜLEMISE tarkusehamba tõmbamise kogemus.
Kaua seda teil välja sikutatud on? Kas ajus on ragisemist ka kuulda??

Huh!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tehti valuvaigistav süst. Tõmbamine läks üsna ruttu ja valus ei olnud. Kui süsti toime kadus, siis küll valutas. Uut tõmbamist kardaks samamoodi 🙂
Ülemise tarkusehamba kohta ei oska öelda, mul eemaldati alumine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aasta tagasi tõmbasin ühe ülemise ja nädal hiljem teise. Tõmbamine oli ebameeldiv, mitte valus. Hiljem tuikas pisut, aga kummalgi korral mina valuvaigistit ei vajanud. Soovitan valida võimalusel meesarst, see üks protseduur kus vaja jõudu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ülemise tarkusehamba väljatõmbamine on kergem kui alumise. see pole nii kõvasti lõualuus kinni. ajus küll ragistamist ei kuulnud:) koos tuimestuse ja kõigega läks üle poole tunni, tõmbamine ise ehk 4-5 min.
kartsin ka ise hirmsasti, aga tegelikult ei olnud nii hull.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks ülemist tarkusehammast eemaldatud. Tehti süst, ühega läks kiiresti, teine tuli jupi kaupa (mul olid mõlemad väga katki, seetõttu eemaldatigi). Eks ragisemist oli ikka kuulda, eriti teisega ja ebamugav. Valus küll mitte. Peale tuimestuse kadumist oli ebamugav, hullult valus kindlasti mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh, ma olin samas seisus, paljast mõttest, et lõualuust hakatakse hammast välja tirima, pani judisema. Tallinnas, paljukiidetud Tarmo Soilts, nägi kui paanikas ma olin, andis mulle mingeid rahustavaid looduslikke tilku:D:D ja mingi mediteerimise raamatu ja saatis rõntgenit tegema. Arvata on, et sellest raamatust polnud mul sooja ega külma, hirm halvas lugemisvõime täielikult. No siis tuimestavad süstid ja olig hammas väljas. Ei mingit valu, ütles, et peale tuimestuse lõppu võib valutama hakata, et siis valuvaigistit võtta. Ootasin ja ootasin, kuid mingit valu ei tulnudki. Mul oli küll ainult ühejuureline hammas. Kui juured risti-rästi on, äkki siis on rohkem pusimist?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis 1 korda hamba väljatõmbamisele…. hirm suur

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.