Esileht Beebi ja mitmikud 1-kuune beebi hoiab hinge kinni

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: 1-kuune beebi hoiab hinge kinni

Postitas:

Tere!

Tean, et beebide puhul on suurel määral normaalne, et nad ebaühtlaselt hingavad, hinge kinni hoiavad jm. Olen kõige rohkem mures just selle pärast, mis uneajal toimub. Kui on see nn sügav uni, siis pole midagi, magabki sügavalt ja erinevaid hingamisi on vähem. Kui on aga see nn pealiskaudsem uni, siis vahepeal pea iga minuti tagant võtab mingi pingeasendi, hinge kinni, sirutab pead kuidagi kuklasse, sirutab käsi, rögiseb ja kõriseb… ja siis mingil hetkel hakkab jälle hingama, vahel hakkab natuke nutma, vahel magab otse edasi. Kogu see tegevus näeb pm välja nagu korralik sügav ringutus, aga beebid pole ju ometi sellised ringutajad, ammugi une pealt iga minuti järel. Hetkel on see gaasivalude periood ka, nii et seos võib sellega ka olla, aga see pidev pikaaegne hinge kinni hoidmine on siiski hirmutav… On kellelgi veel midagi sellist? Googeldades eriti sarnaseid lugusid ei leidnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.11 08:20; 03.12 21:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa 100% seost väita, aga minu hingamispausidega lapsel oli keelekida (mitte keele tipuni, et oleks beebieas märgatud; imetamist see ei seganud, küll aga keele puhkeasendit).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 2-nädalane, kellel ka gaasid praegu, tavaliselt punnitab niiviisi. Sööb kõhu kenasti täis, jääb magama ja siis mõne minuti jooksul peale magama jäämist teeb mõned ringid punnitamist suht sarnaselt sellele nagu sa kirjeldasid. Enamasti järgneb sellele ka mõni puuksuke ja enamasti magab kenasti edasi peale seda. Ehk siis täiesti vabalt võib tegemist olla tema viisiga üritada gaase välja ajada 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on pooleteist kuune ja tegi ka alguses väga tihti nii. Hirmus oli…ma kargasin iga kord voodist püsti.
Räägi kindlasti arstile ka kui lähed. Aga ilmselt on see normaalne. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh kogemuste jagamise eest, see on julgustav, et kellelgi on midagigi sarnast. Kui beebi teeks mõned ringid seda ringutamist, oleks ok, aga vahel teeb mingi 10 korda peaaegu järjest neid rögisemisi pisikeste pausidega, ja suht kaua hoiab hinge kinni. Eks punaseks läheb näost ikka, aga siniseks mitte, mida tunneks ära, et päriselt hingata ei saa jm. Perearsti juures sai alles käidud, siis ma polnud seda nii tõsisena veel täheldanud, ei kirjeldanud seda. Ja uus arstiaeg alles jaanuaris. Äkki peaks perearstile video saatma? 😀 Sest ega kohapealgi on kirjeldada suht raske ja seal ju laps ei maga nii ega näita seda hingamist…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.11 08:20; 03.12 21:01;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Beebi ja mitmikud 1-kuune beebi hoiab hinge kinni

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.