Esileht Beebi ja mitmikud 1 kuune beebi ja ööuni

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: 1 kuune beebi ja ööuni

Postitas:
Kägu

Öelge et see on normaalne ja nii on enamustel?

Beebi on ühe kuu vanune. Läheb ööunne kuskil kell 22.00. Magab kenasti 2 -3 h järjest. Ärkab enamasti kell 01.00. Saab rinda. Ja edasi käib terve öö üks trall. Sest ta lihtsalt ei maga. Niheleb, nutab,häälitseb. Ja nii kuni kella 04.30. Siis on tema jaoks hommik. Edasised päevased magamised on jupi kaupa. Poole tunnised kui sedagi. Ei ole ta ka ööpäeva ära vahetanud. Päeva aeg magab ka kehvasti. Pole ühtegi pikka und. Heal juhul tuleb kokku 2-3 h päevaund lühikeste magamistega. Ilmselgelt on beebil unepuudus ja ei oska mina midagi enam teha. Ta lihtsalt ei maga. Tee mis tahad. 🙁

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>2-3 h järjest magada võib olla liig nii väikese jaoks. Toitmisvahe ühe toitmise algusest teise alguseni peaks nii pikk olema, see tähendab et järjest magamine ei saa üle 1-2.5h kesta.</p>

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

See ei ole normaalne,et beebil on päeva und 2-3 tundi kokku.

Soovitan lasta kontrollida B12 vitamiini taset. Või anna lihtsalt seda vitamiini juurde. Sest selle referentsväärtus on väga suur ja enamus arstid soovitavad juba siis seda vitamiini kui tase on all 400kuigi miinimum oli miskit 191vms.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Beebil on öösel gaasivalud? Äkki tahab lihtsalt tissiotsas uinuda? Või vähemalt kaisus? Paku lutt?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

1-kuuse beebiga tee mida iganes, et aidata tal magada. Üldse ei pea hellitamise või halbade harjumuste pärast muretsema, proovi kussutamist, rinna otsas, pallil hüppamine, püstiasend, pikaliasend, kärutamine, kandelina. Ja väga tavaline on, et paigal seistes (kärus või voodis) suudabki laps magada paarkümmend minutit. Kas ta ärkab ka nt kärus jalutamise ajal?1-kuusel ei pruugi olla mitte mingit öö ja päeva vahet veel. Laps jaksab järjest ärkvel olla u 30-60 minutit. Võibolla proovige, et öösel pärast ärkamist ei ürita teda kohe magama panna, vaid las ta olla üleval need 30-60min ja äkki siis on valmis uuesti magama.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas läheb magama õhtul koos hämaramaks minekuga ja ärkab hommikul valgeks minekuga?

Mu 2a lapsel käib uni ikka siiamaani osalt päikesevalguse järgi. Pidin pimendavad kardinad ostma, et suvel üldse magada saaks 🙂 Kui beebi väiksem oli, siis mõnkord tõmbasin magades unemütsi allapoole, üle silmade, et tal pimedam magada oleks. Valges magab halvasti ja pinnapealselt, kottpimedas sügavamalt ja rahulikumalt.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meil sama, kui ärkab öösel umbes kell 3, siis niheleb ja ägiseb, samas silmad kinni. Kuna tal on gaaside tõttu ebamugav, siis võtan ta enda kõhule magama kõhuli, et gaasid paremini välja tuleks ja siis ta uinub ning saame paar tundi nii magada. Kui ta jääb mu kõhul sügavamalt magama, panen ta oma voodisse. Ning kella 3 paiku toitmise järel ka krooksutan neebit korralikult, see ka aitab tal rahulikum olla.

0
0
Please wait...

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud 1 kuune beebi ja ööuni