Esileht Beebi ja mitmikud 1 kuune beebi näost täpiline

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: 1 kuune beebi näost täpiline

Postitas:

Beebi on saamas kohe 1 kuuseks. Saab ainult rinnapiima. Tita on näost üleni täpiline ja nüüd on täpikesed juba ka kõrva taga. Lähme temaga esmaspäeval arstile, aga natuke teeb murelikuks, kas tegu võib olla allergiaga või beebide aknega. Kuidas neil vahet teha? Kas akne võib esineda ka kõrva taga? Või kui tegu on allergiaga, siis kas allergia võib esineda ainult näo piirkonnas või peaks esinema ka mujal kehal?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 12:53; 15.08 12:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Googelda higilööve. Praegu on kuum. Pakuks 5 lapse emana esmalt higilöövet või tõesti beebiaknet, pigem higilöövet.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel tuli umbes nii vanalt akne. Seda kuidagi ravida ei tohi. Läheb ise ära.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu beebi oli ka täpiline esimene kuu, läks üle ise.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama eelnevalt kommenteerijatega – minu pisil oli ka beebiakne ja kadus ise ära. Meil see nii tuli ja läks esimeste kuude jooksul 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Beebiakne. Mul mõlemal lapsel olnud samal ajal.
Higilööve kaoks pestes kohe ära, beebiakne ei kao.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA olen. Ilmselt siis ikka beebiakne. Teeme igal õhtul vanni ja lisaks pesen nägu vahepeal kui tundub, et palav on, aga täpid pole ära kadunud ja mujal voldikeste vahel midagi ei ole. Nagu ma aru saan, siis midagi tegema ei pea ja punnid kaovad mingi aja pärast ise? Tänud kõigile kogemusi jagamast!

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 12:53; 15.08 12:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu suvebeebiga (ka juulis sündinud) oli sama lugu – palavate ilmadega läks täpiliseks. Mul on isegi temast 28-päevasena portreefoto tehtud (nägu täitsa täpiline). Ma kahtlustasin, et päikeseallergia. Aga hiljem läks lööve ära. Vannita beebit tavapäraselt, kehatemperatuuri katsu kukla tagant (kui kukal jahe, siis beebil külm, kui kukal kuum, siis on tal liiga palav, võta riideid vähemaks), ära lase päikesel otse peale paista.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Köik kolm last olid kuu vanuselt täpilised ja kõik talvebeebid, kes päikest eriti ei näinudki.
Kui neid täppe on vähe, siis pole hullu. Vahel võib aga nahk väga käest minna. Siis soovitaksin osta Eucerini atopic control kreemi, mis sobib ka beebidele ja rahustab nahka ning tõmbab punetuse tagasi. Ühele lapsele kirjutas nahaarst ka hormoonkreemi ( hullematesse kohtadesse kergelt) Aga jah, see kaob lõpuks ise ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul üks laps läks imikuna täpiliseks siis kui sõin ära kotitäie šokolaadikomme.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Beebi ja mitmikud 1 kuune beebi näost täpiline