Esileht Beebi ja mitmikud 1 kuune beebi teeb päeval vaid 10 min uinakuid

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: 1 kuune beebi teeb päeval vaid 10 min uinakuid

Postitas:

1 kuune beebi teeb päeval vaid 10 min uinakuid. Ükskõik kas sõidan vankriga, kussutan, tissitan või mis iganes. Jääb magama aga vaid 10 min. Olen püüdnud ka rinna suhu jätta et ei ärkaks. Ometi laseb ise ükshetk rinna lahti ja silmad pärani. Samas ei ole ta nagu jonnakas kah et nii vähe magab. Uudistab ringi ja on rahul. Ööuned on sama kehvad. Palju nihelemist.

Ja kas see normaalne et beebi pidevalt oma kätega nägu katsub kriibib une ajal. Tihti ajab end ka sellega üles. Käed lihtsalt ei püsi paigal. Olen püüdnud ka  mähkida lina sisse beebit. Talle see ei meeldi. Ehk on siin emmesid kelle väike beebi magaski päeval olematuid uinakuid kuid samas hakkas hiljem hästi magama?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli ikkagi kõvasti teki sisse mässimine see, mis une tõi. Justkui jah see talle ei meeldinud, nuttis alati kui mässisin, aga tegelikult nii magas kõige magusamalt. Muidu vehibki end kätega üles. Julgustan küll veel seda proovima. Meil oligi nipp, et mässin sisse, white noise käima ja siis luti/tissiga magama. Mingi aeg hiljem, äkki kolmekuuselt hakkasin harjutama ilma rinnata ja vaikselt ka ilma lutita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on mõlemal lapsel olnud selline periood, kus magavadki päeval 10-15 minuti kaupa. Just 1-2-kuuselt oligi see aeg. Suure tõenäosusega see möödub iseenesest, peagi magab ta juba pikemaid unesid. Kuigi osad magavadki lühidalt, minu teine laps magas esimesel poolaastal korraga maksimaalselt 30 minutit ja ega ta siiani päeval eriti pikalt ei maga.
Näo kriipimine on tavaline, see on samuti mu mõlemal lapsel olnud. Esimene samuti vihkas tekki mähkimist. Aitas see, kui magamapaneku ajal hoidsin oma käega õrnalt ta käsi kinni, et ta ei saaks end kraapida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul umb sama vana laps ja päeval magabki kõhukotis. Vahel niheleb, aga siis liigun veits ringi ja see õõtsumine uinutab ta taas. Kõhukott saigi muretsetud peale 2 normaalselt magamata päeva. Vankris magab 30 min, aga kuna enne seda nutab 20-30 min, ei ole hetkel asi vankrit väärt.

Õnneks on mul hoov ja vilu nurk, kus saan mugavalt värskes õhus istuda praeguste ilmadega ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud 1 kuune beebi teeb päeval vaid 10 min uinakuid