Esileht Rasestumine ja lapse ootamine 1 laps IVFiga, teine..?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: 1 laps IVFiga, teine..?

Postitas:

Jäin lapseootele tänu IVFile. Tahaks teist last järjest, aga mõtlen kui kaua peaks ise proovima enne kui jätkan IVF rada, ei tahaks mitu aastat oodata teist last. Välismaa foorumitest olen lugenud, et osad ootavad 6 kuud/aasta ja mõni on täitsa ise rasedaks jäänud, mõni kahjuks on jällegi paar aastat proovinud ise tulutult.

Kas on kellelgi kogemust sel teemal, et esimene laps on IVFiga saadud ja teine tulnud ise/saadud IVFiga? Kaua ise proovisite või millal oma arstiga ühendust võtsite?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 12:35; 18.10 00:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Registreeri end konsultatsioonile IVF-i teinud arstiga. Tema peab kõige paremini, mis põhjustel oli IVF vajalik ja kas see põhjus takistab/välistab loomuliku viljastumise või kui kaua on mõistlik proovida. Igal juhul läheks kohe konsultatsioonile, et saaks vastused küsimustele ja vajadusel protseduuri järjekorda.

Kui IVF-i põhjus oli näiteks munajuhade puudmine või mehe spermide mingi täielik fail, siis ei ole pointi loota loomuliku peale.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Diagnoos seletamatu viljatus, nii mehel kui ka mul kõik korras.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 12:35; 18.10 00:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu sõbranna esimene laps tuli IVF-ga. Täpset diagnoosi ma ei tea. Teise ootele jäi ootamatult siis, kui esimene laps oli paariaastane. Ehk siis teine tuli ilma meditsiini abita. Nüüdseks on sündinud ka kolmas. Samuti loomulikul teel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil diagnoosiks ka seletamatu viljatus. Saime tänu IVF ile kaksikud esimese katsega. Kümne aasta jooksul elasime ilma kaitsevahenditeta ja loomulikku rasedust ei tekkinud. Kuna tekkis kolmanda lapse soov, siis pőőrdusime uuesti viljatusarsto poole. Ootasime oma järjekorda pool aastat. Teine IVF õnnestus ka kohe. Oleme ônnelikud kolme lapse vanemad:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul oli just nii, esimene peale korduvat ja korduvat ivf-i ja teine hakkas ise kasvama aasta pärast, sünnitasin kuu aega tagasi just oma teise lapse. Ja ma olen muide 42aastane, nii et imede – ime, ma ütleks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine 1 laps IVFiga, teine..?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.