Esileht Ilu ja tervis 1 rasestumisvastane tablett jäi vahele. kui suur tõenäosus?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: 1 rasestumisvastane tablett jäi vahele. kui suur tõenäosus?

Postitas:

Tere,

Mure järgmine, alustasin veidi üle nädala tagasi uue tabletilehega (Novynette), millele eelnes 7 tabletivaba päeva. Sõitsin nädalavahetuseks maale ning tabletid unustasin koju, seega lehe 2. tableti võtsin 24h hiljem koos järgmise tabletiga. Infolehelt lugesin, et kui on oldud eelneva 7. päeva jooksul vahekorras, võib olla rase – olimegi praktiliselt 7 päeva enne.
Huvitaks, kas on kellelgi kogemust, kas on nii rasedaks jäädud? Alakõhus on juba teist päeva pisike pakitsus ja paanika hakkab peale tulema. Päevadeni ka veel mitu nädalat aega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.04 18:21; 29.04 18:54; 29.04 19:03; 29.04 19:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahekorras olid tabletivabal ajal? Või enne seda? Kasutad neid tablette juba pikemat aega?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.04 18:43; 29.04 19:00; 29.04 19:16;
Postitas:

Jah. Vahekorras olin tabletivaba perioodi alguses, seega 6-7 päeva enne pilli unustamist. Peale eelmist last olen kasutanud veidi üle aasta.
Aga mainin veel ära, et eelmine kord jäin rasedaks kohe esimesel kuul peale tablettide lõpetamist – siis olin neid võtnud 5 aastat järjest. Sellest mul ka hirm, et ehk võisin ka nüüd rasestuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.04 18:21; 29.04 18:54; 29.04 19:03; 29.04 19:24;
Postitas:

Tabletivaba perioodi sisse peaks ju jääma menstruatsioon. Olid vahekorras vahetult enne menstruatsiooni või selle ajal ja pärast seda pole vahekorras olnud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.04 18:43; 29.04 19:00; 29.04 19:16;
Postitas:

Enne menstruatsiooni algust, eelmisel päeval. Hiljem juba, kui tablett oli vahele ära jäänud, kasutasime lisakaitset.

0
0
Please wait...
Postitas:

Arvan, et sel juhul on rasestumine siiski suhteliselt ebatõenäoline. Samas on võimalik ju rasedaks jääda isegi siis, kui tablette väga korrapäraselt võtta ja igasugu imesid juhtub:)
Tee südamerahustuseks test!

0
0
Please wait...
Postitas:

No mu kaine mõistus ütleb sama, et vähetõenäoline. Aga ju siis alateadvus (hirm) + kummaline pakitsus kõhus paneb paanitsema. Teen igaks juhuks testi jah, tänud!

0
0
Please wait...
Postitas:

Usu mind, hirm teeb tunde alati \”suuremaks\” kui ta on.

Ma olen pille võtnud üks 6a ja sellel korral on 2-3 pilli ära jäänud ning alati on tegu olnud paki teise pilliga.

Üldiselt. Mehe sperma on naise kehas üks 3 päeva elujõuline, no ok, max 5. Kui sa seksisid päev enne päevi, mil pilli kaitse oli veel olemas ning kohe päevad ka, on võimalus ebatõenäoline. See, et \”ups-päev\” oli 7 päeva hiljem, teeb asja veel ebatõenäolisemaks. Ning see, et te pärast seda kasutasite veel lisakaitsevahendit, muudab tõenäosusprotsendi veel väiksemaks.

Üldiselt on pillide tööpõhimõte selles, et ovulatsiooni ei teki. Loogiliselt võttes oli eelmine ov selleks ajaks ära olnud ja järgmine veel kaugel. Kui sul ei olnud enne pille probleeme sassis tsükliga, siis vaevalt, et see sul pillide ajal juhtus. Närvipinge tekitab aga igasuguseid sümptomeid, ilmselt enamus naisi on sellega kokku puutunud.

Ja enda rahustuseks võid ju vahetult enne päevi testi ka teha. Ma just tegin täna hommikul ühe kuna eelmisel nädalal oli kohati paha olla, oksendasin ka paar korda. Testi tegin siis mehe nõudmisel ja nagu ma ette teadsin – täiesti negatiivne 🙂

0
0
Please wait...
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Esileht Ilu ja tervis 1 rasestumisvastane tablett jäi vahele. kui suur tõenäosus?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.