Esileht Imetamine 1 rinnaga imetamine

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: 1 rinnaga imetamine

Postitas:

Tere! Esimest last imetasin 11 kuud( 2 kuud mõlemast rinnast, 9 kuud ainult vasakust) Probleem oli selles, et nibud olid algul sissepoole ja ostsin selle tarbeks ka silikonist nibukaitsmed. Valus oli aga elasin üle. Üks nibu oli lõhki ja kui lõpuks kinni kasvas oli ta ilus ja väljapoole ning lapsele kergesti haaratav. Sellest päevast oli imetamine supervahva. Teise rinnaga oli probleeme. Nibu läks lõhki nii nagu esimene, aga valu oli talumatu ja ma loobusin imetamast sellest rinnast. Nüüd olen jälle ootel ja soovin teist last imetada mõlemast rinnast. Kuidas ma teist katkist nibu saaks korda, et ka sellest imetada saaks. ( Suureks mureks oli ka rindade suuruse erinevus imetamisel, vasak rind oli kaks korda suurem kui parempoolne, sest paremaga ma ei imetanud) Loodan, et väljendasin ennast arusaadavalt 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka mina imetan last hetkel ühest rinnast(paremast).
Algul oli nii mugavam, sest piima oli seal rohkem ja vasakust ta enam imeda ei jaksanud. Olen proovinud ta vasakule rinnale tagasi saada, aga veidi lutsutab ja sülitab v.rinnanibu välja.Laps hetkel 5k ja ka minu rinnad suuruselt erinevad.
Kas peale imetamist jäid nad sul erisuurusteks või asi siiski stabiliseerus?
Katkise rinnanibu kohta ma nõu anda ei oska, minu probl.hetkel rindade erinevus.
Päikest

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale imetamise lõppu lähevad siiski õnneks samasuureks tagasi mingi aja jooksul. Mul teine laps sama probleemiga juba. Vaikselt võõrutan, kuna laps üle aasta vana. Suveks saan mõlemad rinnad samasuureks tagasi:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jep, aja jooksul rinnad on jälle endised. Mind see erinevus eriti ei pane muretsema,sest juba algusest peale on nad mul veidi erineva suurusega, ehk siis vasak rind on veidi suurem kui parem. Aga ikkagi, kas keegi oskab nõu anda katkiste nibude kohta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli kuu aega metsikult valus, ag ajätkasin imetamist. Proovisin kõik kreemid läbi ja MAM kompressid, mis apteegis müügis. Lõpuks läks üle, m ei tea, kas nahk läks tugevaks. Tundus, et positiivselt mõjus, kui panna Purelan kreemi nii enne kui pärast imetamist. Pärast on loogiline, ag akui paned ka enne,siis see pehmendab ja pole nii valus ja elastsem on ka nahk. Lisaks palju õhku, ei tohi olla nibud vastu pesu või pluusi. Kas väga avar pluus või siis rinnapiimakogujad vahele (neil on õhuauk). Ise tunnen, et kannatus tasus ära, imetan nüüd mõlemast rinast, kuigi üks rind on lapsele lemmikum 😉 Huvitav on veel see, et esimese lapsega seda jama ei olnud. Lapsed imevad ka erinevalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Imetamine 1 rinnaga imetamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.