Esileht Koolilaps 1.sept aktus – I kl poisi riietus

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: 1.sept aktus – I kl poisi riietus

Postitas:

Laps läheb I klassi.
Lasteaia lõpetamisest parajad riided olemas – valge pluus, viigipüksid, vest, lips.
Olen erinevaid kommentaare ja teemasid lugenud, et paljudel lähevad I kl lapsed ülikonnaga.
Mis teie lapsed selga panevad?
Mulle endale tundub, et lapsel pintsakuga natukene ebamugav olla või tõesti peaks nüüd juba ka pintsaku juurde ostma?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läheb täpselt samas riietuses, ka lasteaia lõpupeo riietus. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läheb ka valge pluusi, tumeda viigipüksi, lipsuga 🙂 Ma ei ole raha peale vihane, et osta täisülikonda paariks kandmiseks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pigem on ikka just vest see standard, mitte pintsak. paljud on ka lihtsalt pluusiga. kui ma oma kahe lapse aktustele mõtlen, siis tuleb meelde vast 1-2 poissi, kes olid ülikonnas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka läheb samade riietega, mis lasteaia lõpupeol olid: mustad peokingad, mustad viigipüksid, pikkade varrukatega triiksärk ja lips.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsimus – millised alternatiivid on Prismas/Selveris müüdavatele poiste mustadele õudus-polüester viigipükstele? Olen vist kõik pealinna poed läbi kamminud – kust saab poisile ilusaid musti pükse?!?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain eestistoodetud puuvillased ilusad püksid ja vesti pojale maitri.ee-st. Kiiresti tuli kohale ja jäin kaubaga väga rahule. Tellisin kuu tagasi, siis oli hind ka soodne, nüüd ma pole vaadanud, mis hind seal. Uuri!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelviimasele – Lindexist olen ostnud pojale 100% puuvilla viigipüksid, head õhukesed ja reguleeritava vööga, meil läheb juba kolmas suurusnumber ja igal aastal olen ka leidnud kohe, kui vaja on (Tartus). Ma muidugi jälgin aastaringselt Lindexi valikut, kevadel ostsin ette ära, teades, et see on ainus mudel, mida mu kilumõõtu poiss ka rihmata kanda saab. 🙂 Aga mu meelest oli seal veel praegugi pükstevalik olemas. Tallinnas on võibolla keerulisem…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pingtsak ei pea olema,vestist piisab ju ka 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil Protteni ülikond, kust täpselt saab, ei tea, ise saime otse tootjalt. Aktusle läheb ülikonnas, lasteaia lõpupeol olid üle poolte poistest samuti ülikonnas. Kui seda poleks, siis läheks triiksärgi ja vestiga, ka igati sobiv minu arvates.
Laps ise eelistab ülikonnas minna, pidi nagu päris olema, ikkagi kool, mis iganes see siis tema arvates tähendab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil läheb poiss valge pluusiga (ikka nööpidega, aga mitte päris klassikaline) ja tumesiniste riidest pükstega, mis näevad suhteliselt soliidsed välja, kuid ei ole viigipüksid. Arvan, et on ok. Eks siis paista, kas on ainuke, kes pole mustade viigipükstega…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina mõtlesin oma poisile midagi teistsugust, mitte klassikaline valge triiksärk vaid hoopis must triiksärk, valge lips ja mustad viigikad, kingad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meie ostsime benettonist väga ilusa ülikonna, kitsam mudel ja sobib peenemale väga hästi , vöö osa ka reguleeritav

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Luhta püksid, vestid, pintsakud on korralikud. Müüakse Stockmannis ja mõnes Prismas on vist ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Koolilaps 1.sept aktus – I kl poisi riietus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.