Esileht Koolilaps 10-11-aastase jalanumber

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: 10-11-aastase jalanumber

Postitas:
Kägu

Kasvu teemast ajendatuna, kui suur on teie 10-11-aastase tüdruku jalanumber? Minu laps on 10,5, 147 cm pikk ja jalanumber on 37,5. See on umbes keskmine vist?

+3
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mul on 11aastane poeg, jalanumber on 42, pikkus 165cm.

Mäletan, et mul endal oli 7aastaselt jalanumber 37, pikkust lapsena ei mäleta, täiskasvanuna olen 176cm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

11a poeg 145cm ja jalg 36

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida see keskmine sulle juurde annab?
Meie tüdruku jalg oli selles vanuses 34 umbes, nüüd varsti 16. aastasena on 35,5.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie tüdruku jalg oli selles vanuses 34 umbes, nüüd varsti 16. aastasena on 35,5.

Ja meie tütre jalg nii väikseks  jäigi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

9-aastane poeg (suvel saab 10). Pikkust umbes 162cm ja jalanumber 40.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

10 a tüdruk ja jala suurus 36.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

9-aastane poeg (suvel saab 10). Pikkust umbes 162cm ja jalanumber 40.

????

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu 9(värske) aastane poeg on 136cm ja jalanumber 36.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

10-aastane poiss on 160cm pikk ja jalanumber 37.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

11a tüdruk ja jalanumber 39/39,5. Talvesaapad olid suurus 40. Pikkust on 156 cm.

Jalg on kasvanud aastaga 2-3 nr.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
  1. 11a tüdruk ja jalanumber 39/39,5. Talvesaapad olid suurus 40. Pikkust on 156 cm.

    Jalg on kasvanud aastaga 2-3 nr.

    Lisan veel, et poja jalg oli 12a nr 46 ja sinna on jäänud nüüd paika 4 aastaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole kunagi tulnud selle peale, et oma lapsi võrrelda teistega sel moel, aga tundub, et mul ikka täielikud kääbused 🙂 10 a poiss kannab jalanõusid 35 ja 9 a tüdruk 34. Kasvult-kaalult täitsa normi piires lapsed. Täiskasvanud poegadel on jalanumbrid 42 ja 43.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paari kuu pärast 11a saav tüdruk – jalg 37.5, pikkus 154, kaal 31. Siin kommentaare lugedes tundub pigem pikemapoolne, aga oma klassis on ta selle pikkusega täiesti keskmine.  Temast 2 aastat vanem vend, kes on 12a, on vaid mõned sentimeetrid pikem 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõstamaa vanasõna- kus härga, seal sõrga!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen 45-aastane ja mu jalanumber on 35. 10-aastaselt oli jalanumber 33.

Vanus ei puutu küll mitte kuidagi jalanumbrisse, inimestel on väga erinevas suuruses jalad. Mõni on täiskasvanunagi suurus 35, teine on suurus 43. See sõltub geenidest, mitte vanusest.

Mis su mureks on muidu? Et on liiga suure suurusnumbriga või et ei ole piisava suurusnumbriga sinu meelest?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen 45-aastane ja mu jalanumber on 35. 10-aastaselt oli jalanumber 33.

Vanus ei puutu küll mitte kuidagi jalanumbrisse, inimestel on väga erinevas suuruses jalad. Mõni on täiskasvanunagi suurus 35, teine on suurus 43. See sõltub geenidest, mitte vanusest.

Mis su mureks on muidu? Et on liiga suure suurusnumbriga või et ei ole piisava suurusnumbriga sinu meelest?

Mul on 6-aastase lapse jalanumber 35.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on 6-aastase lapse jalanumber 35.

No ja siis? Ma olen täiesti normaalne täiskasvanu, 164cm pikk, on ka minust lühemaid naisi. Ja neil on minust suurem jalanumber.

Ma tean, et 35 on täiskasvanute seas vähem levinud, seda meie piirkonnas. Näiteks Itaalias aga on väga palju naisi, kelle jalanumber on 35 ja oma jalatsid ma tellingi kõik posti kaudu sealt, sest seal on normaalne valik. Meie kaubandusvõrgus on väga harva midagi minu suurusele saada, kuid see on üksnes piirkonna eripära. Nr 35 jalg naisterahval ei ole mingi eriline anomaalia mujal maailma piirkondades.

Ju siis mul mingid esivanemad kuskilt sealtkandist pärit, ega tea. Nagu ma ütlesin, siis see on geenidest, mitte vanusest.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ja siis? Ma olen täiesti normaalne täiskasvanu, 164cm pikk, on ka minust lühemaid naisi. Ja neil on minust suurem jalanumber.

Ma tean, et 35 on täiskasvanute seas vähem levinud, seda meie piirkonnas. Näiteks Itaalias aga on väga palju naisi, kelle jalanumber on 35 ja oma jalatsid ma tellingi kõik posti kaudu sealt, sest seal on normaalne valik. Meie kaubandusvõrgus on väga harva midagi minu suurusele saada, kuid see on üksnes piirkonna eripära. Nr 35 jalg naisterahval ei ole mingi eriline anomaalia mujal maailma piirkondades.

Ju siis mul mingid esivanemad kuskilt sealtkandist pärit, ega tea. Nagu ma ütlesin, siis see on geenidest, mitte vanusest.

Mis sa ärritud. Tõin lihtsalt näite, et kui erinevad võivad inimesed olla vanusest sõltumata.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hehh….. Mul ka jalanumber 35. Olen 46-aastane. Ei ole väike jalanumber ka Eestis nii haruldane…. ))))

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lapsed on erinevad nagu täiskavanudki, meil poisil 11a jalg 37, tüdrukul 11a 36, klassiõel 39, klassivennal (isegi noorem natuke kui 11) on jalanumber 42, meie pojast peajagu pikem ja 15kg raskem. Ei saa sellisest andmestikust küll midagi teada. Kui väga huvitab, küllap netis on mingeid jalanumbrite keskmiste graafikuid kah.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen jälle hiidjalgsete/hiiglaste ema, vaatasin FB oli mingi foto klassi korvpallimeeskonnast, 7 klassi poiss on õpetajast ka pikem, rääkimata ülejäänud tiimist,need on temale õlani. Jalg on 45. Samas on üks vanaisa 168 ja teine 186 pikk.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu esimesel tütrel oli 10a jalanumber 37,5 ja 11a 38 – see nr jäigi. Teisel tütrel nii 10a kui ka 11a jalanumber 36, jalg kasvas hiljem veel 1 nr võrra ehk siis nr-ni 38.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul 10a tüdruk 158cm  ja 36 on täpselt paras ja 37 on juba varuga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

11a jalanumber 36, jalg kasvas hiljem veel 1 nr võrra ehk siis nr-ni 38.

36+1=37

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu tütar saab järgmine kuu 10-aastaseks ja jalanumber on 34 (pikkust on 150cm)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teisel tütrel nii 10a kui ka 11a jalanumber 36, jalg kasvas hiljem veel 1 nr võrra ehk siis nr-ni 38.

Matemaatika longab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tütar 10a, pikkust 155, jalg 39

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

11aastane tüdruk, 166-167 cm pikk, jalg aasta aega 39 juures püsinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu 12a poeg 152 pikk ja ju on siis oma kasvu sest 12-14 a poiste sukapüksid parajad või isegi suurevõitu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )


Esileht Koolilaps 10-11-aastase jalanumber