Esileht Koolilaps 10 a lapsed üksteise juures ööbimas

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: 10 a lapsed üksteise juures ööbimas

Postitas:

Kas lubaksite oma tütrel ööbida klassivenna juures? Kodus rääkis laps ühest oma klassivennast, kes ei tohi oma sünnipäevale tüdrukuid kutsuda ( korraldatakse sünnipäevapidu koos ööbimisega)seksi pärast. Ma oma möttes jahmusin, kas töesti mötlevad sellises vanuses poisid juba seksile? Vabandan oma naiivsust aga vaadates oma peagi 10 saavat poissi, siis tema peas on legod ja oma huvialaringid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 02:34; 13.02 13:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lubaksin, kui on miski eriüritus nagu sünnipäev ja poisi vanemad on kodus ning pidu kontrollitud. Võib-olla poisi vanemad kardavad ja ei usalda poisse või tüdrukuid, seepärast ei luba kutsuda.
Selles vanuses lapsed väga erinevad arengus. mul on kokkupuuteid mitme erineva poisiga ja mõni tõesti võib seksi teemal rääkida, uhkustada, esineda, eriti poiste seltskonnas. Reaalselt ma siiski ei usu et ükski neist asja ka tõsiselt ära teeks. Vähemalt need keda mina tunnen.
Endal mul sama vana tüdruk ja on ööbinud mõned korrad
klassikaaslaste sünnipäeval nende juures k.a. poiste juures. Ega mulle väga need peod ei meeldi, ise ei tahaks et laps sellise sünnipäeva teeks. luban siis kui tunnen vanemaid suhteliselt hästi. Samas saan aru et nad selles vanuses
selliseid sünnipäevi väga tahavad. Eriti ju ei ole kusagil pidada selle vanuse sünnipäevi, mängutoad on jama ja muud
kohad ka kõik juba mitmeid kordi läbi käidud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 07:17; 13.02 11:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seks seksiks, seda ma ehk 10-aastastest tõesti veel eriti ei kahtlustaks. Aga neid pidusid, kus 10-aastased end silmini täis joovad, on kahjuks küll nähtud. Muidugi ei lähe sellega enamasti kaasa mitte kõik seltskonnas osalejad, aga siiski ma ei taha oma lapsele sedasorti pahandusi ning minu jaoks oleks määrav faktor pigem see, kas öise peo võõrustajal on täiskasvanud kodus ja asi seega kontrolli all või mitte.

Üldsegi ma suhtun öistesse pidudesse skepsisega, sest paratamatult on seal mingi poole ööni trallimine ja jutustamine, aga mina usun normaalse une ja unerütmi vajalikkusse kasvueas lapse puhul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun ärge pidage selliseid ööbimistega sünnipäevi! 9-10aastased on väga erineva arengutaseme või pigem tuleks öelda erineva taustaga. Olen näinud kõrvalt sellist pidu, kus magama mineku ajal liikus mõnel lapsel jutt ainult ühe värava suunas. Tõesti vastik oli! Samal ajal kui teised ehk ei adunudki, millest jutt. Väga ebameeldiv kogemus!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõepoolest, miks peab 10 a lapse sünnipäev tingimata olema ööbimisega? Kas ta elab nii kaugel? Ja mis päevasel ajal viga on, et päeval pidu pidada ei kõlba?

Ise arvatavasti lubaks lapse sünnipäevale, kuid õhtul kokkulepitud ajal sõidaks talle järele ja tooks ikkagi koju. Mis mõttega ta peaks ööbima jääma? Vaevalt et peo korraldajatel kodus ca 15 tühja voodit ootamas on, kuhu kõik pidulised paigutada, et nad end välja puhata saaks. Tõenäoliselt käib seal korralik labra, musa mürtsub, mingi promillidega pudel lastakse ringi käima, tasapidi kaob olukord kontrolli alt. Egas 10 a enamasti veel tõesti ise seksida ei oska, aga väga vabalt võib sellisele peole \”eksida\” ka mõni vanem kutt, kes laste naiivsust ära kasutada loodab. Parem karta kui kahetseda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

noh, mina vahel harva 10-11 aastasena sebisin vanematelt välja loa mõne sõbra pool ööbida (või vastupidi)ja mäletan, et see pakkus kõvasti põnevust ja oli igati lahe. juba see, et sai pikalt üleval olla jne.
pudelitega kokkupuuted algasid kuskil 13-aastasena aga ega selles vanuses ka väga korda ei läinud, kas keegi lubas või mitte, nagunii läksin ja tulin nagu ise tahtsin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tõepoolest, miks peab 10 a lapse sünnipäev tingimata olema ööbimisega? Kas ta elab nii kaugel? Ja mis päevasel ajal viga on, et päeval pidu pidada ei kõlba?

Ise arvatavasti lubaks lapse sünnipäevale, kuid õhtul kokkulepitud ajal sõidaks talle järele ja tooks ikkagi koju. Mis mõttega ta peaks ööbima jääma? Vaevalt et peo korraldajatel kodus ca 15 tühja voodit ootamas on, kuhu kõik pidulised paigutada, et nad end välja puhata saaks. Tõenäoliselt käib seal korralik labra, musa mürtsub, mingi promillidega pudel lastakse ringi käima, tasapidi kaob olukord kontrolli alt. Egas 10 a enamasti veel tõesti ise seksida ei oska, aga väga vabalt võib sellisele peole \”eksida\” ka mõni vanem kutt, kes laste naiivsust ära kasutada loodab. Parem karta kui kahetseda.[/tsitaat]

Pensionäri jutt – alati on kõik halvasti ja pahasti.
Kui selline sünnipäev, siis kutsutakse lapsi ikka piiratult, mitte nagu mingi mängutoa sünna, et kogu klass kohale. Mu laps on käinud klassikaaslaste sünnal, seltskond on väiksem, võõrustajatel on vähemalt maja, lapsed ise võtavad madratsid ja magamiskotid kaasa. Täiskasvanud on kodus ja kontrollivad asja. Ja lastele hullult meeldivad sellised sünnad, loomulikult nendele kes memmekad ei ole.Saavad vabalt olla, aeg ei ole piiratud nagu mõnes üüritud kohas, kus kohe järgmine sünna uksetaga ootamas. Aga luban lapse sellisesse kohta kui tean seltskonda ja vanemaid, mingi suvalise trennikaaslase või kahtlase taustaga klassikaaslase juurde loomulikult ei lubaks. Ikka ainult väga lähedaste sõprade,lähedasemate klassikaaslaste juurde.
Suvelaagrites võib ju samamoodi midagi juhtuda. Vaevalt seal kasvatajad igalepoole jõuavad. Kes tahab ja asjaks valmis on leiab igalpool ilmselt võimaluse, ka koolis!
Lapse mitte lubamine ei ole lahendus, ikka pidev ja põhjalik selgitustööö!!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 07:17; 13.02 11:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellised peod sôltuvad seltskonnast ja suhtumisest. 11 aastased vôivad väga edukalt pidada ööbimisega pidu, mis on väga ontlik. Madratsid, magamiskotid, hambaharjad kaasas. Tegevuseks lauamängud, seltskonna mängud, muusika quiz, wii. Vaatasid koos videosid ja kutsusid taldrikuga vaime välja:). Söögiks kodus küpstetatud pizza, millele ise valisid katte. Nachod juustuga, puuviljad, kommid. Joogiks suur valik karastusjooke, mida siis nad edukalt omavahel segasid 🙂 Alkohol ei tuleks kône allagi. Magama läksid poole 12 paiku ja selline pidu meeldis kôigile.
Tänapäeval ei olda sel moel kahes leeris nagu vanasti, poisid-tüdrukud oskavad olla ka lihtsalt sôbrad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mina ei plaanigi poja sünnipäeva pidada ööbimisega, jutt oli klassivennast. Sellest tingituna küsisin lihtsalt kas lubaksite oma tütrel jääda ööseks ´klassivenna juurde. Arutlesin lihtsalt, et kas töesti mötlevad 10 saavad poisid juba seksist. Minu laps on sellest (vähemalt olen aru saanud) veel kaugel. Teda huvitavad VEEL lapsikumad tegevused.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 02:34; 13.02 13:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainult siis lubaks, kui vanemad oleks minu sõbrad, kellega saan kõike vabalt arutada. Nii on ka minu lapsed ööbinud vennapere ja sõbranna laste juures. Lastele väga meeldib selline teistmoodi külaskäik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Minu poisid 10a ja 11a (samuti nende klassikaaslased, keda tunnen) ei huvitu kindlasti veel seksiteemadest. Õrnema sooga lävides eelistatakse rohke kamraaditüüpi tüdrukuid.
Meil käib külalisi palju ja tihti, tuleb ka ööbimisi ette, k.a 10a tüdruk, kuulen ja näen paratamatult üsna paljut. Lapsed on delikaatsed ja täiesti eakohaste huvidega.

Muidugi tahavad lapsed külas ööbida, alati on tahtnud. Ja mida rohkem koos seda toredam. Ise küll ei viitsiks mingi valemiga ööbimisega sünnipäeva korraldada.
10 aastased ja seksiteema on väk. Miks küll ei kaitsta lapsi piisavalt seksistliku meedia, lollakate seriaalide ja kogu selle jama eest. Hoidke oma telekad kinni ja kontrollige netikasutust!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei lubaks lihtsalt sellepärast, et see minu arvates lihtsalt ei sobiks. Kirjutan seda ja mõtlen ise ka, et olen mingi jube vanamoeline mutt :P, aga sisetunne ei lubaks tütart poisi juurde ööseks, olgugi ainult 11-aastane.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 14:23; 15.02 14:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei lubaks lihtsalt sellepärast, et see minu arvates lihtsalt ei sobiks. Kirjutan seda ja mõtlen ise ka, et olen mingi jube vanamoeline mutt :P, aga sisetunne ei lubaks tütart poisi juurde ööseks, olgugi ainult 11-aastane.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 14:23; 15.02 14:32;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Koolilaps 10 a lapsed üksteise juures ööbimas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.