Esileht Koolilaps 10 aastane poiss tahab higipulka/deodoranti. Millist osta?

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: 10 aastane poiss tahab higipulka/deodoranti. Millist osta?

Postitas:

Laps soovib higipulka või deodoranti. Mulle tundub veider, et lähen nüüd poodi ja ostan mingi meestele mõeldud versiooni.
Millist toodet oleks mõistlik sellises vanuses poisile osta? Mõni lõhnatu apteegi versioon või on miskit muud head, millest ma midagi ei tea? Kogemusi, soovitusi!?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ta lihtsalt soovib seda, kuna sõbrad kasutavad või on reaalne vajadus soovi taga? Kui poiss higistab ja higi haiseb, siis võtadki poja näppu ja suundud poodi meestedeodorandi leti ette. Lased tal ise nuusutada ja valida. Spreid esimeseks ei soovita, võib kogemata endale näkku lasta. Aga need lõhnatud-, kristalli- jms pulgad ….njh, peale kooli kehalist kasvatust on poiste pool selline lebra, et normaalsel täiskasvanul võtab silma vesiseks, kuigi kasutatakse apteegi- ja muid lõhnatuid deodorante…

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.09 11:48; 05.09 10:49; 06.09 14:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

esimesele käole… Veider selles mõttes, et tegemist on ikkagi 10 aastase lapse, mitte mehega ning talle mehelikult lõhnavat deodoranti osta ei tundu justkui õige. (Ju siis pigem ikkagi minu mõtlemises see kinni.)
teisele käole… Jah, asi on vajaduses, mitte lihtsalt soovis, sest ta higistab päris palju.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu poisil miski LUMENE deo-stick. Suur pluss, et kuivab ruttu ja ei määri. Väga meeldiva tagasihoidliku lõhnaga on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.09 12:28; 03.09 22:20; 05.09 09:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lavilin Men, hästi leebe “meeste”lõhnaga ja kehasõbralik. Minu tundlikku nina igatahes ei häiri.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis võtad hoopis antipersipandi. Apteegist nt Vichy. Seda kantakse peale hoopis õhtul pärast pesu js püsib niimoodi rahumeeli paar päeva.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.09 14:22; 04.09 07:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis võtad hoopis antipersipandi. Apteegist nt Vichy. Seda kantakse peale hoopis õhtul pärast pesu js püsib niimoodi rahumeeli paar päeva.

Oskad se ehk konkreetset toodet soovitada? Ma ise aastaid Maxim’i kasutaja, aga lapsele ei riski seda kasutamiseks siiski anda …

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.09 12:28; 03.09 22:20; 05.09 09:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

10 aastane tõenäoliselt ikka nii palju ei higista, et antiprespiranti vaja oleks. Vichyl on meeste omad küll olemas, aga oma lapsele seda kindlasti ei ostaks. Sebamedil ón näiteks meeste roll-on alumiiniumivaba, aga analoogse tundliku naha toote põlgas mu tütar mõned aastad vanemana üsna ruttu ära, jätab naha kleepuvaks ja ega ta higistamist ka eriti vist ei vähendanud. lavilini meeste oma pole kohanud, muud tooted on neil küll alumiiniumivabad. ILU poes on ka mõned sellised ökotooted, ise kasutan L’occitanet ja mingit higihaisu ei teki, higistamist küll ei pärsi. Ongi sellised unisex variandid, mõni võibolla pigem isegi meestele sobilik.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis võtad hoopis antipersipandi. Apteegist nt Vichy. Seda kantakse peale hoopis õhtul pärast pesu js püsib niimoodi rahumeeli paar päeva.

Oskad se ehk konkreetset toodet soovitada? Ma ise aastaid Maxim’i kasutaja, aga lapsele ei riski seda kasutamiseks siiski anda …

No mul on vichy, kasutan kord nädalas. Kui ikka higi lahmib ja riided märjad, siis ongi kaks võimslust,kas see või märjad kaenlaalused. Need looduslikud roll onid ei peata higi ega lõhna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.09 14:22; 04.09 07:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 10 aastane on kasutanud Neutrali oma. Aitab küll. Muidu tuli suht kiirelt higilõhn juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

seda Vichy toodet on keegi kasutanud https://www.mylook.ee/vichy-7-days-anti-perspirant-cream-treatment-30ml.html ?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.09 12:28; 03.09 22:20; 05.09 09:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitate tõsimeeli liighigistamise vastaseid antiperspirant kreeme puberteedieelikust lapsele, kes pole isegi deodoranti enne kasutanud?

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.09 11:48; 05.09 10:49; 06.09 14:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem siiski juba tõesti täiskasvanud meestele mõeldud antiperspirant. Need lõhnatud on mu meelest jamad. Proovisin ise ja vähe sellest et ei mõjunud, hakkasin rohkem higistama ja higi haises vängemalt.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie pere poisid (vanus 10-15) kasutavad kõik Lavera meestedeodoranti. Väga hea lõhnaga ja alumiiniumi, parabeenide, värvainete jm vaba. Osta saab seda loodustoodete poodidest.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitate tõsimeeli liighigistamise vastaseid antiperspirant kreeme puberteedieelikust lapsele, kes pole isegi deodoranti enne kasutanud?

Mitte liighigistamise vastu, vaid antiperspirant on teismelisel higistaval lapsel täiesti normalne asi kasutada. Tavaline deodorant on ju vaid lõhnaks ja kõige hullem, kui antiperspiranti vm higistamisvastast vahendit ei kasutata ja see deodorandi lõhn siis higilõhnaga seguneb. Aga las laps ise valib, kas tahab lõhnavat või lõhnatut. 10-aastane on selleks juba piisavalt vana.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.09 11:01; 06.09 15:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte liighigistamise vastu, vaid antiperspirant on teismelisel higistaval lapsel täiesti normalne asi kasutada. Tavaline deodorant on ju vaid lõhnaks ja kõige hullem, kui antiperspiranti vm higistamisvastast vahendit ei kasutata ja see deodorandi lõhn siis higilõhnaga seguneb. Aga las laps ise valib, kas tahab lõhnavat või lõhnatut. 10-aastane on selleks juba piisavalt vana.

Mu kommentaar oli sihitud sellele, kes pani lingi “Vichy aniperspirant treatment cream’ile” mis on justnimelt täiskasvanutele mõeldud LIIGhigistamise vastane kreem, mitte suvaline antiperspirant. Tuttav perearst ei soovitanud seda isegi 16 aastasele spordipoisile, et pidavat sama case olema nagu “esimese punni puhul akneravi ikka ei määrata”

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.09 11:48; 05.09 10:49; 06.09 14:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vichy aniperspirant treatment cream

Ma ei loe küll kusgilt välja, et see on liighigistamise puhul kasutamiseks:
https://www.mylook.ee/vichy-7-days-anti-perspirant-cream-treatment-30ml.html

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.09 11:01; 06.09 15:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu teismeline kasutab seda. Lõhnatu, pihustatav, müüakse näiteks Tallinna kaubamajas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vanalt võiks deodoranti kasutama hakata? Mu 6-aastasel pojal on õhtul lasteaiast tulles ka tugev higilõhn küljes, ilmselt peaksin talle ka mingi leebema ja lõhnatu deodorandi ostma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Koolilaps 10 aastane poiss tahab higipulka/deodoranti. Millist osta?