Esileht Koolilaps 10-aastase koolipoisi väsimus:(

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: 10-aastase koolipoisi väsimus:(

Postitas:

Poiss siis 10-aastane ja viimasel ajal (kuskil pool aastat) alati pärast kooli nii väsinud, et magab tunnikese…
Kui keegi kodus on, siis nagu ei märka seda väsimust, aga kui öhtud üksi on siis ikka 16-17 magab – ja jääb kohe riietega.
Meil muidu õhtul magama minek ikka 21.30 ajal ja hommikul 7-8 ajal äratus. Et peaks ju piisavalt puhkama?
Peale D-vitamiini muud nagu söönud ei ole…

Kevadväsimust ei julge ka süüdistada, kuna probleem pikem.

Küsikski, et kuidas teie sama vanad lapsed?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Meil oli möödunud aastal sama probleem. Laps oli väga väsinud, ei jõudnud enam ei trennis ega sõpradel külas käia. Sel aastal oli veebruari kuus lisavaheaeg, kus korraldasin asja nii, et ta viibis iga päev päris pikalt väljas ja sel aastal pole väsimusest märkigi. Loodetavasti on sinu lapsel ka vaid kevadväsimus, mitte midagi tõsisemat. Õnneks on hetkel koolivaheaeg ja ta saab piisavalt puhata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitaks kontrollida hemoglobiini taset.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil olid poisil eelmisel aastal, kui ta oli 10-aastane nõrkushood. Algasid juba kohe sügisel. Tuli äkki nõrkus, näost valge vajus voodisse, väga väike palavik ka. Tegime vere- ja uriiniproovi, mis olid korras. Ta käis ka 2X nädalas ujumistrennis, mis oli tema jaoks vist natuke liiga raske trenn, jätsime selle ära.
Sel aastal kõik korras, mingit probleemi ei ole, isegi kevadväsimust ei saa aru, et tal oleks.
Käib 1x nädalas kunstiringis ja 1X ujumisringis, õppimine käib kergelt ja aega jääb ka arvuti jaoks. Samas ühel nädalal oli kahe sõbra sünnipäevad, mis olid väga intensiivsed ja pingutustnõudvad, siis hakkas tal küll pea valutama. St. tasakaal läks kergesti paigast, kui rohkem pingutas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No väike vereproovi uuring ei tee paha aegajalt, kui näha on, miskit viltu, saab vähemalt välistada, et tervisega pole midagi lahti ja saaab keskenduda päevakava ülevaatamisele ja vitamiini pugimisele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin kooliajal samasugune, kuigi tervis oli tipp-topp. Pandi kasvamise arvele. Ma olen muidugi praegu ka selline, et kui võimalus oleks, magaks tunnikese lõunaund iga päev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu laps kes niimoodi \”magama kukub\” on paraku tõsise kroonilise haigusega, seega igaks juhuks tasub perearstiga rääkida ja uurida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen jällegi arvamusel, et üks tõeliselt last huvitav hobi lisab lapsele motivatsiooni ja teate ju küll, et mida rohkem teed, seda rohkem jõuad. Minu arust on 1x nädalas füüsilist koormust vähe. Ja kui tõesti laps ei jõua ja magama kukub, siis tasuks ikka tervislikku seisundit hinnata.
Arvan, et terve laps peaks suutma nii koolis käia kui trenni teha.
Lihtsalt niisama näiteks, et mu enda samaealine poeg käib 4x nädalas trennis Trenn on 1,5-2 h korraga) ja pea igal nädalavahetusel on ka võistlused. Jah, ta on teinekord ka väga väsinud, aga ta treenib tõesti palju ja see ongi siis okei. Nüüd vaheajal lubasin ka sisustada aega väga lõdvalt, et saaks välja puhata. Magagu palju tahab, väljas võiks ka natuke viibida ja siis tehku, mis huvi pakub. Olgu arvutis (muul ajal pole tal eriti aega), mängigu telekamänge, käigu sõpradega söömas ja hängigu 🙂 (milleks tal kooli ajal aega pole). Ja mis kõige tähtsam – tema armastab oma hobi (aga selle \”õige\” leidmiseks läks mitme huviala läbikäaimist ja mitu aastat).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Südant kontollida! Südamelihasepõletik tekitab meeletud väsimust. Ja ka mandleid kontrollida! Haiged mandlid tekitavad südamelihasepõletikku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mina kontrolliks veresuhkrut. Kas laps on kaalu kaotanud? Higistab öösiti?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Koolilaps 10-aastase koolipoisi väsimus:(

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.