Esileht Pereelu ja suhted 10 aastat kooselu ja……..

Näitan 28 postitust - vahemik 31 kuni 58 (kokku 58 )

Teema: 10 aastat kooselu ja……..

Postitas:
Kägu

Eesnimi Vello?

Ei, Mati.
Mis siis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

korraldasin romantikaõhtuid, otsisin kohti kus väljas söömas käia, rääkisin ilusaid asju, avaldasin oma tundeid.

Vat oleks tema sinu heaks viitsinud kõiki neid asju teha, armastaks ta sind tänini. See on naiste suur viga. Nad poevad meeste heaks kasvõi nahast välja ja siis imestavad, miks mees kohtleb kui jalamatti.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

korraldasin romantikaõhtuid, otsisin kohti kus väljas söömas käia, rääkisin ilusaid asju, avaldasin oma tundeid.

Vat oleks tema sinu heaks viitsinud kõiki neid asju teha, armastaks ta sind tänini. See on naiste suur viga. Nad poevad meeste heaks kasvõi nahast välja ja siis imestavad, miks mees kohtleb kui jalamatti.

No see, et poeb nahast välja ei vasta nüüd küll tõele ju. Olen teemaalgataja. Mulle meeldis seda teha, elukaaslasele ka meeldis see. Mul oli tahe seda teha. Näidata välja oma tundeid ja hoolimist. Kas teil siis pole nii? Jah, ideaalses suhtes panustab sellesse ka teine pool.

Kui nüüd küsisin, et sa pole kõigi nende aastate jooksul viinud mind kuhugi välja(teatrisse, kinno, restorani, spaasse)-oli vastuseks, et tema ei oska neid kohti otsida ja pileteid ammugi ei saa kuskilt. No senini olen kõik teatris käigud, spaad ja isegi kinod ja piletid ka organiseerinud ja ostnud mina.

 

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No see, et poeb nahast välja ei vasta nüüd küll tõele ju. Olen teemaalgataja. Mulle meeldis seda teha, elukaaslasele ka meeldis see. Mul oli tahe seda teha. Näidata välja oma tundeid ja hoolimist. Kas teil siis pole nii? Jah, ideaalses suhtes panustab sellesse ka teine pool. Kui nüüd küsisin, et sa pole kõigi nende aastate jooksul viinud mind kuhugi välja(teatrisse, kinno, restorani, spaasse)-oli vastuseks, et tema ei oska neid kohti otsida ja pileteid ammugi ei saa kuskilt. No senini olen kõik teatris käigud, spaad ja isegi kinod ja piletid ka organiseerinud ja ostnud mina.

Kirjutasid ju teemaalgatuses:”Ta pole kunagi rahul olnud mitte millegagi-no alati oleme teinud asju mis talle sobivad ja alati on tal ikka põhjust olnud vingus nägu teha, sest ikka ja alati on kõigest vähe.”

Sellise tondi jaoks otsisid pileteid ja restosid talle meeldivatesse kohtadesse? Pärast esimest vingu oleks pidanud ta nunnutamise ära lõpetama, ta polegi sind ju kunagi austanud.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

korraldasin romantikaõhtuid, otsisin kohti kus väljas söömas käia, rääkisin ilusaid asju, avaldasin oma tundeid.

Vat oleks tema sinu heaks viitsinud kõiki neid asju teha, armastaks ta sind tänini. See on naiste suur viga. Nad poevad meeste heaks kasvõi nahast välja ja siis imestavad, miks mees kohtleb kui jalamatti.

No see, et poeb nahast välja ei vasta nüüd küll tõele ju. Olen teemaalgataja. Mulle meeldis seda teha, elukaaslasele ka meeldis see. Mul oli tahe seda teha. Näidata välja oma tundeid ja hoolimist. Kas teil siis pole nii? Jah, ideaalses suhtes panustab sellesse ka teine pool.

Kui nüüd küsisin, et sa pole kõigi nende aastate jooksul viinud mind kuhugi välja(teatrisse, kinno, restorani, spaasse)-oli vastuseks, et tema ei oska neid kohti otsida ja pileteid ammugi ei saa kuskilt. No senini olen kõik teatris käigud, spaad ja isegi kinod ja piletid ka organiseerinud ja ostnud mina.

Aga see ju tõestabki ilmekalt, et sa ei oska kuningannaks saada ja kuningannana elada. Algusest peale peab mehe armastus olema suurem kui naise oma, siis tuleb toimib pikaajaline suhe, mitte vastupidi. Mees sebib meelelahutuse pärast, mõtleb üllatusi naisele, teeb ettepanekud kuhugi minna jne.

Meil 30 ühist aastat selja taga, ei saa kurta, sebib siiani mu pärast. Pole elus mina ühtki piletit kuhugi ostnud ega sebinud.

Lase mehel olla mees!

 

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

korraldasin romantikaõhtuid, otsisin kohti kus väljas söömas käia, rääkisin ilusaid asju, avaldasin oma tundeid.

Vat oleks tema sinu heaks viitsinud kõiki neid asju teha, armastaks ta sind tänini. See on naiste suur viga. Nad poevad meeste heaks kasvõi nahast välja ja siis imestavad, miks mees kohtleb kui jalamatti.

No just! Aga loe Perekoolist: mida kinkida, kuhu pulma-aastspäeval minna, mis üllatust teha… Riidesse panevad mehe oma maitse järgi, kodu kujundavad oma maitse järgi, lapsele ostavad asju oma maitse järgi. Isegi omaenda pulmi organiseerivad pruudid ise. Üldistatult: Eesti naine ei oska naine olla – talle meeldib perenaine ja samas perepea olla. Ma ka ei tahaks sellise taktikepi all elada, samas kui saaksin lihtsalt olla naine – ilus, salapärane, tark, haritud, iseseisev, hakkamasaav, usaldusväärne. Ühesõnaga võrdne partner.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle meeldis seda teha, elukaaslasele ka meeldis see. Mul oli tahe seda teha. Näidata välja oma tundeid ja hoolimist. Kas teil siis pole nii? Jah, ideaalses suhtes panustab sellesse ka teine pool.

Ei, kui teine pool ei panusta, siis end väärtustav inimene – mees või naine – lahkub sellest suhtest. Üldse on see koomiline, õigemini tragikoomiline, et perekooliski ringi vaadates peavad naised normaalseks seda, et nemad korraldavad kogu romantika ning kõik tähtpäevad ja mees siis löntsib kaasa. Milleks elada inimesele, kellele ei meeldi sinu jaoks midagi teha. See on lämmatamine ja klammerdumine, kui sina muudkui tahtsid välja näidata oma tundeid ja hoolimist. Teine pool, kel sulle polnud tahtmist neid välja näidata, tunneb end ju kui ahistaja. Me kõik püüame välja rabeleda suhtest, kus teine on nagu koer iga vile peale kohal ja kogu aeg sekeldab, korraldab, organiseerib midagi…kui meil vastu samu tundeid pole pakkuda. Sinu suhtumist nimetatakse ahistamiseks. Ahistasid mehest endale iidoli ja nüüd imestad, et miks su iidoli jaoks sina pole iidol. Sa oled ju see, kes kotlette ette kannab ja pulma-aastapäevi korraldab. Sa ei kohtle teda ju kui inimest. Sa lõid mehekultuse ja imestad, miks su ebajumal vaatab sind kui rumalavõitu ja tüütut tema kultuse teenijat. Palvelda teda ja ära käi närvidele, mõtleb ta.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle meeldis seda teha, elukaaslasele ka meeldis see. Mul oli tahe seda teha. Näidata välja oma tundeid ja hoolimist. Kas teil siis pole nii? Jah, ideaalses suhtes panustab sellesse ka teine pool.

Ei, kui teine pool ei panusta, siis end väärtustav inimene – mees või naine – lahkub sellest suhtest. Üldse on see koomiline, õigemini tragikoomiline, et perekooliski ringi vaadates peavad naised normaalseks seda, et nemad korraldavad kogu romantika ning kõik tähtpäevad ja mees siis löntsib kaasa. Milleks elada inimesele, kellele ei meeldi sinu jaoks midagi teha. See on lämmatamine ja klammerdumine, kui sina muudkui tahtsid välja näidata oma tundeid ja hoolimist. Teine pool, kel sulle polnud tahtmist neid välja näidata, tunneb end ju kui ahistaja. Me kõik püüame välja rabeleda suhtest, kus teine on nagu koer iga vile peale kohal ja kogu aeg sekeldab, korraldab, organiseerib midagi…kui meil vastu samu tundeid pole pakkuda. Sinu suhtumist nimetatakse ahistamiseks. Ahistasid mehest endale iidoli ja nüüd imestad, et miks su iidoli jaoks sina pole iidol. Sa oled ju see, kes kotlette ette kannab ja pulma-aastapäevi korraldab. Sa ei kohtle teda ju kui inimest. Sa lõid mehekultuse ja imestad, miks su ebajumal vaatab sind kui rumalavõitu ja tüütut tema kultuse teenijat. Palvelda teda ja ära käi närvidele, mõtleb ta.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga see ju tõestabki ilmekalt, et sa ei oska kuningannaks saada ja kuningannana elada. Algusest peale peab mehe armastus olema suurem kui naise oma, siis tuleb toimib pikaajaline suhe, mitte vastupidi. Mees sebib meelelahutuse pärast, mõtleb üllatusi naisele, teeb ettepanekud kuhugi minna jne.

Meil 30 ühist aastat selja taga, ei saa kurta, sebib siiani mu pärast. Pole elus mina ühtki piletit kuhugi ostnud ega sebinud.

Armastus peab olema võrdne enam-vähem. Kui armastus on mehel suurem, on tegu ebavõrdse suhtega ja mees teebki kõiki neid asju 30 aastat ja naine imetleb seda kelnerit, keda inimmööblina koheldakse. Ka naise armastus ei tohi olla suurem mehe omast, siis ümmardab ja poeb nahast välja. Ei, ikka suhted peavad olema võrdsed.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil 30 ühist aastat selja taga, ei saa kurta, sebib siiani mu pärast. Pole elus mina ühtki piletit kuhugi ostnud ega sebinud.

Ju sul pole finantse seda teha, seega teed seda, mida peremees otsustab ja maksab.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga see ju tõestabki ilmekalt, et sa ei oska kuningannaks saada ja kuningannana elada. Algusest peale peab mehe armastus olema suurem kui naise oma, siis tuleb toimib pikaajaline suhe, mitte vastupidi. Mees sebib meelelahutuse pärast, mõtleb üllatusi naisele, teeb ettepanekud kuhugi minna jne.

Meil 30 ühist aastat selja taga, ei saa kurta, sebib siiani mu pärast. Pole elus mina ühtki piletit kuhugi ostnud ega sebinud.

Armastus peab olema võrdne enam-vähem. Kui armastus on mehel suurem, on tegu ebavõrdse suhtega ja mees teebki kõiki neid asju 30 aastat ja naine imetleb seda kelnerit, keda inimmööblina koheldakse. Ka naise armastus ei tohi olla suurem mehe omast, siis ümmardab ja poeb nahast välja. Ei, ikka suhted peavad olema võrdsed.

Jah, aga see ei tähenda seda, et pooled piletid “sebib” üks ja pooled teine. Lihtsalt mõlemad pooled peavad panustama, muidu on üks ori ja teine ebajumal. Näiteks meie peres orgunnib kõik romantikareisid ja pulma-aastapäevad mees, sest ta tahab, ta on nii õnnelik, et mina tal olen. Samas mina teen 80% söökidest ja serveerin talle, sest ma tahan. Samas kui ma peaksin õhtul mainima, et näksiks midagi, siis kargab tema püsti ja küsib kas teeb ehk mulle mõned võileivad. Pole vaja elada vorst vorsti vastu et siis kõik täpselt pooleks.
TA juhul aga panustas ainult naine. Mõni ime siis, et kasvatas endale mehest mingi ebaviisaka tobu.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui nüüd küsisin, et sa pole kõigi nende aastate jooksul viinud mind kuhugi välja(teatrisse, kinno, restorani, spaasse)-oli vastuseks, et tema ei oska neid kohti otsida ja pileteid ammugi ei saa kuskilt.

Ei saa kuskilt spa-piletit. Ei saa restorani piletit. Ei oska restorane kuskilt otsida. Kinosid ei leia! No ei ole! Kas ta muidu googeldada oskab? Ju oskab, aga sa oled temast mömmi teinud.

Mul on vend, kelle heaks naine puges nahast välja. Vend võttis mõne aastaga seda kui iseenesestmõistetavat ja selle naisepoolse pingutuse väärtus tema silmis oli null. Puhas täielik ümmargune null. Kui abielu alguses tänas ta naist iga toreda söögi eest, siis aastate pärast oli virin ka siis, kui kartul oli kastmega kokku saanud. Ise ta muidugi max tegi võiku, see oli kogu tema kokandus. Mingeid orgunne ei teinud ta kunagi. Ei oska, ei viitsi, ei tea. Temast sai nagu kohtunik või kuningas, kes määras alluvale ehk naisele karistusi. Pahandamisest ignoreerimiseni.

Naine jättis ta maha, õigemini kolis välja üürikasse, nad ei lahutanud ja suhtlesid edasi, peamiselt telefonis. Ei möödunud nädalat, kui vennanaine helistas ja teatas üli-imestunult, et mu vend oli temalt küsinud messengeris, kuidas suppi teha. Vennanaine vastas, vaata purgi pealt. Vend ütles, et ei, ta tahab teha päris suppi. Tema! Ta polnud muna ka enne keetnud! Pikk jutt lühidalt – nad elavad eraldi juba u 3 aastat, aga kohtuvad nädalaks kuus endisees ühises kodus ja igal nädalal korra lisaks kuskil väljas. Suvel välisreis, talvel suusareis.
Vend kokkab nagu loom. Täna just helistas mulle ja ütles, et tegi ise vasikamaksast maksapasteeti, kartuliputru ja ahjulõhet ning hiljem plaanib teha teist korda elus napoleoni kooki. Igaks kohtumisnädalaks on mehe poole üllatus korraldatud – teater, spaa, külalised, auamänguõhtu, mõni sündmus jne. Kui vennanaine hakkab taas koju tulema, siis oh seda jooksmist tolmulappide ja roosidega.

Ja vennanaine armastab ja imetleb teda. Kokku nad ei koli, aga on endiselt perekond ja ühtne rusikas. Õpi sellest. Anna oma mehele ruumi õppida. Vaeseke ei oska isegi restorani kuskilt leida 🙁

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole elus mina ühtki piletit kuhugi ostnud ega sebinud.

Mina olen küll ostnud. Teeme ühise otsuse, et läheme kuskile ja kel aega asju ajada, see ostab piletid. Ma ei ole selline printsess herneteral, et hakkama ei saaks või ei võiks.
Puid toon ka kui mees hetkel ei viitsi/saa, mitte ei kügele külmas. Autoteeninduses käin kui vaja, tellin korstnapühkija ja fekaaliveo, värvin kuuri ja teritan nuge. Seda kõike ka siis, kui mees kodus. Eks tema teeb jälle vahel neid asju, mis kellegi meelest on “naiste tööd” või nagu siit teemast välja tuleb – töid, mis “oleks minu sebida”. Meil kummalgi ei kasva käed tagumikust välja.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näiteks meie peres orgunnib kõik romantikareisid ja pulma-aastapäevad mees, sest ta tahab, ta on nii õnnelik, et mina tal olen. Samas mina teen 80% söökidest ja serveerin talle, sest ma tahan. Samas kui ma peaksin õhtul mainima, et näksiks midagi, siis kargab tema püsti ja küsib kas teeb ehk mulle mõned võileivad. Pole vaja elada vorst vorsti vastu et siis kõik täpselt pooleks.
TA juhul aga panustas ainult naine. Mõni ime siis, et kasvatas endale mehest mingi ebaviisaka tobu.

Kargab ja sebib ja nii õnnelik. Suhtes ei loeta mida keegi teeb. Kui midagi ei sobi, siis minnakse lahku. See lugemine on juba ebanormaalne, et tema teeb võilwivad ja sina serveerid toitu. Kordan uuesti- klišee, et üks peab rohkem armastama. Selline suhe ei toimi pikalt.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näiteks meie peres orgunnib kõik romantikareisid ja pulma-aastapäevad mees, sest ta tahab, ta on nii õnnelik, et mina tal olen. Samas mina teen 80% söökidest ja serveerin talle, sest ma tahan. Samas kui ma peaksin õhtul mainima, et näksiks midagi, siis kargab tema püsti ja küsib kas teeb ehk mulle mõned võileivad. Pole vaja elada vorst vorsti vastu et siis kõik täpselt pooleks.

TA juhul aga panustas ainult naine. Mõni ime siis, et kasvatas endale mehest mingi ebaviisaka tobu.

Kargab ja sebib ja nii õnnelik. Suhtes ei loeta mida keegi teeb. Kui midagi ei sobi, siis minnakse lahku. See lugemine on juba ebanormaalne, et tema teeb võilwivad ja sina serveerid toitu. Kordan uuesti- klišee, et üks peab rohkem armastama. Selline suhe ei toimi pikalt.

28 aastat on täis.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näiteks meie peres orgunnib kõik romantikareisid ja pulma-aastapäevad mees, sest ta tahab, ta on nii õnnelik, et mina tal olen. Samas mina teen 80% söökidest ja serveerin talle, sest ma tahan. Samas kui ma peaksin õhtul mainima, et näksiks midagi, siis kargab tema püsti ja küsib kas teeb ehk mulle mõned võileivad. Pole vaja elada vorst vorsti vastu et siis kõik täpselt pooleks.

TA juhul aga panustas ainult naine. Mõni ime siis, et kasvatas endale mehest mingi ebaviisaka tobu.

Kargab ja sebib ja nii õnnelik. Suhtes ei loeta mida keegi teeb. Kui midagi ei sobi, siis minnakse lahku. See lugemine on juba ebanormaalne, et tema teeb võilwivad ja sina serveerid toitu. Kordan uuesti- klišee, et üks peab rohkem armastama. Selline suhe ei toimi pikalt.

28 aastat on täis.

Ja ütle nüüd lisaks, et seks on suurepärane ja mees vaatab siiani nagu vastarmunu. Siis on PK klassika.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

28 aastat on täis.

Ja siis? Päris paljud elavad koos kellegagi, eriti, kui mees veel ümmardab ka. See ei tähenda, et suhe on võrdne. Teine peab kogu aeg üle oma varju hüppama, sest naine ei armasta samamoodi vastu. Tuleb uus ja huvitav mees (sul polnud tulnud) ja kohe on see piletite bronnija ja võikude meister unustatud.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on vend, kelle heaks naine puges nahast välja. Vend võttis mõne aastaga seda kui iseenesestmõistetavat ja selle naisepoolse pingutuse väärtus tema silmis oli null.

See on tõde, mida tänapäeva naised ei tea või tunnistada ei taha: mees hindab oluliselt rohkem seda, mida ta ise naise heaks teha saab, kui seda, mida naine tema heaks teeb.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

korraldasin romantikaõhtuid, otsisin kohti kus väljas söömas käia, rääkisin ilusaid asju, avaldasin oma tundeid.

Vat oleks tema sinu heaks viitsinud kõiki neid asju teha, armastaks ta sind tänini. See on naiste suur viga. Nad poevad meeste heaks kasvõi nahast välja ja siis imestavad, miks mees kohtleb kui jalamatti.

No see, et poeb nahast välja ei vasta nüüd küll tõele ju. Olen teemaalgataja. Mulle meeldis seda teha, elukaaslasele ka meeldis see. Mul oli tahe seda teha. Näidata välja oma tundeid ja hoolimist. Kas teil siis pole nii? Jah, ideaalses suhtes panustab sellesse ka teine pool.

Kui nüüd küsisin, et sa pole kõigi nende aastate jooksul viinud mind kuhugi välja(teatrisse, kinno, restorani, spaasse)-oli vastuseks, et tema ei oska neid kohti otsida ja pileteid ammugi ei saa kuskilt. No senini olen kõik teatris käigud, spaad ja isegi kinod ja piletid ka organiseerinud ja ostnud mina.

Aga see ju tõestabki ilmekalt, et sa ei oska kuningannaks saada ja kuningannana elada. Algusest peale peab mehe armastus olema suurem kui naise oma, siis tuleb toimib pikaajaline suhe, mitte vastupidi. Mees sebib meelelahutuse pärast, mõtleb üllatusi naisele, teeb ettepanekud kuhugi minna jne.

Meil 30 ühist aastat selja taga, ei saa kurta, sebib siiani mu pärast. Pole elus mina ühtki piletit kuhugi ostnud ega sebinud.

Lase mehel olla mees!

Siis ma istuksingi ainult kodus ja kuhugi ei saaks. Aga ma tahaks väljas käia.  Kusjuures viimasel ajal ei ole ma talle enam pileteid ostnud ja käin lapsega või sõbrannaga teatris ja kinos.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis ma istuksingi ainult kodus ja kuhugi ei saaks. Aga ma tahaks väljas käia.  Kusjuures viimasel ajal ei ole ma talle enam pileteid ostnud ja käin lapsega või sõbrannaga teatris ja kinos.

Ütlesid ju, et mees pole su ostetud piletitega iial rahul olnud, miks seda siis jätkuvalt teinud oled? 9 astat tagasi oleks pidanud juba normalsete inimestega aega veetma, mitte vinguva mehega.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näiteks meie peres orgunnib kõik romantikareisid ja pulma-aastapäevad mees, sest ta tahab, ta on nii õnnelik, et mina tal olen. Samas mina teen 80% söökidest ja serveerin talle, sest ma tahan. Samas kui ma peaksin õhtul mainima, et näksiks midagi, siis kargab tema püsti ja küsib kas teeb ehk mulle mõned võileivad. Pole vaja elada vorst vorsti vastu et siis kõik täpselt pooleks.

TA juhul aga panustas ainult naine. Mõni ime siis, et kasvatas endale mehest mingi ebaviisaka tobu.

Kargab ja sebib ja nii õnnelik. Suhtes ei loeta mida keegi teeb. Kui midagi ei sobi, siis minnakse lahku. See lugemine on juba ebanormaalne, et tema teeb võilwivad ja sina serveerid toitu. Kordan uuesti- klišee, et üks peab rohkem armastama. Selline suhe ei toimi pikalt.

28 aastat on täis.

Ja ütle nüüd lisaks, et seks on suurepärane ja mees vaatab siiani nagu vastarmunu. Siis on PK klassika.

Oh sa vaeseke, kui kade 🙂

Aga, ei, seks on harv. Täpselt nii harv, kui meeldib ja nii lühike, kui meeldib. Suurepäraseks seda ei nimetaks, aga rahuldavaks küll. Mees vaatab kui oma naist.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näiteks meie peres orgunnib kõik romantikareisid ja pulma-aastapäevad mees, sest ta tahab, ta on nii õnnelik, et mina tal olen. Samas mina teen 80% söökidest ja serveerin talle, sest ma tahan. Samas kui ma peaksin õhtul mainima, et näksiks midagi, siis kargab tema püsti ja küsib kas teeb ehk mulle mõned võileivad. Pole vaja elada vorst vorsti vastu et siis kõik täpselt pooleks.

TA juhul aga panustas ainult naine. Mõni ime siis, et kasvatas endale mehest mingi ebaviisaka tobu.

Kargab ja sebib ja nii õnnelik. Suhtes ei loeta mida keegi teeb. Kui midagi ei sobi, siis minnakse lahku. See lugemine on juba ebanormaalne, et tema teeb võilwivad ja sina serveerid toitu. Kordan uuesti- klišee, et üks peab rohkem armastama. Selline suhe ei toimi pikalt.

See on sul mingi klišee, et kõikide mõõdikute järgi peab armastus olema täp-selt sama suur. Mis masinaga sa muidu seda armastuse suurust mõõdad? Arvad, et see, kes teeb rohkem pirukaid, armastab rohkem…ahah.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on sul mingi klišee, et kõikide mõõdikute järgi peab armastus olema täp-selt sama suur. Mis masinaga sa muidu seda armastuse suurust mõõdad? Arvad, et see, kes teeb rohkem pirukaid, armastab rohkem…ahah.

Ei, ma ei arva seda. Kuidas saab nii valesti aru saada. Kui inimene hakkab pärast nii pikka kooselu rääkima, kuidas mees kargab kohe püsti, siis see on veider. Sõnavara on kummaline lihtsalt valitud ja näha on, et tema armastab meest palju vähem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on sul mingi klišee, et kõikide mõõdikute järgi peab armastus olema täp-selt sama suur. Mis masinaga sa muidu seda armastuse suurust mõõdad? Arvad, et see, kes teeb rohkem pirukaid, armastab rohkem…ahah.

Ei, ma ei arva seda. Kuidas saab nii valesti aru saada. Kui inimene hakkab pärast nii pikka kooselu rääkima, kuidas mees kargab kohe püsti, siis see on veider. Sõnavara on kummaline lihtsalt valitud ja näha on, et tema armastab meest palju vähem.

Kuidas, palun? Küll sina oskad teha järeldusi nii, et need ei ole ei koes ega lõimes, lisaks sa ei tunne vist sõnu. Miks mees ei või püsti karata, kui tahab naisele võileiba teha. Mina kargan ka kohe diivanilt püsti, kui mees näiteks õhtul mainib, et tal õlavööde pinges. Viivitamatult. Siirdun talle massaaži tegema. Mis lugu sul selle sõnaga on? Sõnavarasse sulle ei mahu. Kurb lugu. Loe raamatuid, sealtkaudu areneb ka sinu sõnavara. Okei, sinu rahustuseks kasutan edaspidi väljendit “tõuseb viivitamatult ja kõhklematult püsti ning hakkab toimetama, rahuldamaks abikaasa poolt vilksamisi või (ei, vilksamisi ei tohi sulle öelda) mokaotsast (kas sedamoodi võib öelda?) lendu lastud sõnade taustaks olevat soovi”.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas, palun?

Nii arvangi ja rohkem ei arva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas, palun?

Nii arvangi ja rohkem ei arva.

Oleks tõesti tore.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleks tõesti tore.

Ei, ma tahtsin öelda. Nii arvangi ja kõik sai öeldud, rohkem ei ütle, sest arvamus on sama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

rohkem ei ütle

Oleks tõesti tore.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 31 kuni 58 (kokku 58 )


Esileht Pereelu ja suhted 10 aastat kooselu ja……..