Esileht Ilu ja tervis 10 kg ülekaalu,kuidas alustada.

Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Teema: 10 kg ülekaalu,kuidas alustada.

Postitas:

Mis see tähendab, et veresuhkur tõuseb lakke? tervel inimesel peaks jääma veresuhkur nagunii lubatud normi piiresse isegi magusat süües. või mida sellega mõeldakse?

Vabandan, kui valesti ütlesin. Isiklikult lihtsalt mulle ei sobi päeva esimeses pooles magusa söömine.
Diabeeti mul pole, aga tänan mure tundmast. ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.10 15:01; 06.11 17:44; 07.11 16:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on kusjuures õige, et kõrge veresuhkru tase tõstab isu.
Diabeetikutel osadel on ka sageli väga suur magusaisu, kuigi nad ei tohi seda süüa, see ongi sellest, et veresuhkru tase iseenesest enam ei stabiliseeru. Muidugi nad süstivad või võtavad tablette aga see isu ära ei võta.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.10 14:12; 08.11 14:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan, mine nutridata.ee ja sisesta vähemalt nädala jooksul kõik oma ampsud. Saad teada, palju päevas kilokaloreid saad ja kas vitamiinide/mineraalaineid on toidus piisavalt.

Sealt saad teada ka, mida sööd liiga palju ja mida üldse ära jätta.

Nt magusat võib päevas süüa vaid 4 portsu! Üks ports on 1 tl suhkrut või üks komm või üks tükk šokolaadi.

Minu soovitus on, püüa esialgu magusaga saavutada nelja portsoni piir.

Prismas ja Rimis on müügil ökoloogiliselt puhtad datlid (müüakse karbis puuviljaletis), kui mul magusaisu peale tuleb, söön ühe datli ja see aitab.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest kõige lollim jutt on see, et söö, mida tahad – peaasi et kaloraaž on väiksem, kui ära kulutad. On ikka vahe küll, mida suhu toppida. Kaal võib langeda, aga toitumisharjumused siiski peegelduvad välimuses ja organismis. Kulunud lause, aga sa oled see, mida sa sööd.

Muidugi on vahe, mida sööd. Mina nt söön vahel rämpstoitu ja iseenesest mulle see ka maitseb, aga enamasti ei ole pärast üldse väga hea olla. Otseselt halb ka ei ole, aga kiirtoiduga kaasneb tavaliselt terveks päevaks suurenenud janu ja kõht on küll täis, aga ei ole sellist energiat täis ja elujõulist tunnet.

Mul on üks sõbranna, kes on väga peenike ja pisike ning kaalus juurde ta ei võta, aga kui sööb rohkem rämpsu, siis avaldub see tselluliidis.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.10 13:40; 27.10 13:28; 10.11 13:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loe läbi Kaja Keili raamat ELU MAITSED.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaalu alandavad tabletid – https://euhealth24.com Kokku kaotasin ma 12 kg ja see võttis mul vähem kui kolm kuud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

õhtul pärast 18 ei söö midagi.

See kella 18 reegel tegelikult on vale lähenemine, kui sa just kell 20-21 juba magama ei lähe. Üldiselt soovitatakse, et kuskil 2-3h enne magamaminekut võiks olla viimane ja kergem toidukord. Kui sa sööd kell 18 viimast korda ja järgmine toidukord on nt hommikul kell 6-7, siis on see väga pikk vahe toidukordadel. Selline ebaregulaarne söömine tekitabki veresuhkru kõikumist ja meeletuid isusid pikemas perspektiivis.

Minu meelest pole see õige, nii palju kui ma viimase aja uuringuid olen jälginud. Inimesele mõjuvad pikad söögivahed hästi, väga palju kasulikke tervisemõjusid, guugeldades leiab. Hädas on need inimesed, kes ei söö rasva, hoiavad end mingi rasvata kanafilee singi peal, siis on isud ja keha näljas ja vitamiini ja toitainete puuduses,.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arvates jällegi on kell 18 viimati kerge eine tegemine väga tõhus viis kaalu ohjeldada või ka natuke alla võtta. Kerge eine all ei mõtle ma toekat õhtusööki, mida perele valmistad, vaid endale õhtuks midagi kerget ja mitterammusat. Kui sellele lisada veel õhtuti pikem füüsiline pingutus, näiteks kerge trenn, peaks tulemused varsti näha olema. Näljatunde korral ikka vesi. Jooga on näiteks kaalu langetamisel väga hea, kuigi ei ole nii koormav kui näiteks jooksmine või rattasõit.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millest alustada… mõistus otsas.Vaja kaalu langetada 10 kg.Magusaisu meeletu.Puuvilju ja aedvilju ei taha.

Aga idee 10 kg maha-PEAN ÄRA TEGEMA.

Andke nõu.

Enne sööki juua sooja vett. Päevas võtta üks kroomitablett. Koju palju kurki, tomatit ja õuna varuda.

Ja liikuda-liikuda-liikuda.

Väga abistab see, kui oma kalorid üles kirjutada – selleks palju erinevaid programme olemas veebis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arvates jällegi on kell 18 viimati kerge eine tegemine väga tõhus viis kaalu ohjeldada või ka natuke alla võtta. Kerge eine all ei mõtle ma toekat õhtusööki, mida perele valmistad, vaid endale õhtuks midagi kerget ja mitterammusat. Kui sellele lisada veel õhtuti pikem füüsiline pingutus, näiteks kerge trenn, peaks tulemused varsti näha olema. Näljatunde korral ikka vesi. Jooga on näiteks kaalu langetamisel väga hea, kuigi ei ole nii koormav kui näiteks jooksmine või rattasõit.

Jah, see õhtul pärast kuut mittesöömine on ka väga tõhus vahend.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )


Esileht Ilu ja tervis 10 kg ülekaalu,kuidas alustada.