Esileht Ilu ja tervis 10 kg ülekaalu,kuidas alustada.

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Teema: 10 kg ülekaalu,kuidas alustada.

Postitas:
Kägu

Ja kui on magusaisu õhtul, siis võid selle koogitüki või kommi või šokolaadi jätta hommikusöögiks. Kõik magus, mida enne kella 12 sööd, kulub päeva jooksul ära.

Eriti loll jutt. Vahet pole, millal sa sööd-kõik sõltub kaloraazi vahest.

Mul hommikul magusa söömine tõstab veresuhkru lakke, nii, et tahan terve päev ainult magusat. Seega vahel söön magusat just õhtul, varsti magaminek ja päev läbi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mis see tähendab, et veresuhkur tõuseb lakke? tervel inimesel peaks jääma veresuhkur nagunii lubatud normi piiresse isegi magusat süües. või mida sellega mõeldakse?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Või noh, igal inimeselt tõuseb veresuhkur pärast magusa söömist ja siis jälle langeb. Kui ei lange, oled diabeetik ja vajad ravi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis see tähendab, et veresuhkur tõuseb lakke? tervel inimesel peaks jääma veresuhkur nagunii lubatud normi piiresse isegi magusat süües. või mida sellega mõeldakse?

Vabandan, kui valesti ütlesin. Isiklikult lihtsalt mulle ei sobi päeva esimeses pooles magusa söömine.
Diabeeti mul pole, aga tänan mure tundmast. 😁

Please wait...
Postitas:
Kägu

See on kusjuures õige, et kõrge veresuhkru tase tõstab isu.
Diabeetikutel osadel on ka sageli väga suur magusaisu, kuigi nad ei tohi seda süüa, see ongi sellest, et veresuhkru tase iseenesest enam ei stabiliseeru. Muidugi nad süstivad või võtavad tablette aga see isu ära ei võta.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina soovitan, mine nutridata.ee ja sisesta vähemalt nädala jooksul kõik oma ampsud. Saad teada, palju päevas kilokaloreid saad ja kas vitamiinide/mineraalaineid on toidus piisavalt.

Sealt saad teada ka, mida sööd liiga palju ja mida üldse ära jätta.

Nt magusat võib päevas süüa vaid 4 portsu! Üks ports on 1 tl suhkrut või üks komm või üks tükk šokolaadi.

Minu soovitus on, püüa esialgu magusaga saavutada nelja portsoni piir.

Prismas ja Rimis on müügil ökoloogiliselt puhtad datlid (müüakse karbis puuviljaletis), kui mul magusaisu peale tuleb, söön ühe datli ja see aitab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu meelest kõige lollim jutt on see, et söö, mida tahad – peaasi et kaloraaž on väiksem, kui ära kulutad. On ikka vahe küll, mida suhu toppida. Kaal võib langeda, aga toitumisharjumused siiski peegelduvad välimuses ja organismis. Kulunud lause, aga sa oled see, mida sa sööd.

Muidugi on vahe, mida sööd. Mina nt söön vahel rämpstoitu ja iseenesest mulle see ka maitseb, aga enamasti ei ole pärast üldse väga hea olla. Otseselt halb ka ei ole, aga kiirtoiduga kaasneb tavaliselt terveks päevaks suurenenud janu ja kõht on küll täis, aga ei ole sellist energiat täis ja elujõulist tunnet.

Mul on üks sõbranna, kes on väga peenike ja pisike ning kaalus juurde ta ei võta, aga kui sööb rohkem rämpsu, siis avaldub see tselluliidis.

Please wait...
Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Esileht Ilu ja tervis 10 kg ülekaalu,kuidas alustada.