Esileht Imetamine 10-kuune loobub rinnapiimast?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: 10-kuune loobub rinnapiimast?

Postitas:
Kägu

Tere,
mu 10-kuune on rinnapiima vastu järjest leigem. Päevasel ajal võtab vaid korraks, umbes minutiks. Jäänud on 2 öist imetamist, mis ka vähenenud 10 minutilt 5-le. Varahommikul püüan ka mõnikord teda imetamise abil veidikeseks veel magama saada. Küsimus aga selline, et kas peaksin andma piimasegu siis lisaks? Tal kahjuks nahaallergia lööb välja maitsestamata jogurtile, teisi (hapendatud) piimatooteid ei ole ka seetõttu veel anda proovinud. Muidu lisatoiduga üsna hästi, sööb putru ja liha heameelega.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu keskmine laps loobus ka ise. Oli siis 11kuune ja ma ei näinud mõtet eban rpa’le minna.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei pea andma piimasegu juurde. Kui lapsel on nt laktoositalumatus või ei maitsegi piimatooted, siis nii ongi. Võid guugeldada, mis toiduained sisaldavad siis veel neid aineid, mida tavapäraselt piimatoodetest kõige kergemini omandame.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu laps loobus samamoodi ise. Veidi enne aastaseks saamist oli veel kaks toidukorda jäänud ehk varahommikune ja enne magama minekut. Viimasest loobus enne aastaseks saamist ja hommikusest söögikorrast kaks nädalat hiljem. RPAd andma ei hakanud.

0
0
Please wait...

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Esileht Imetamine 10-kuune loobub rinnapiimast?