Esileht Imetamine 10-kuune loobub rinnapiimast?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: 10-kuune loobub rinnapiimast?

Postitas:

Tere,
mu 10-kuune on rinnapiima vastu järjest leigem. Päevasel ajal võtab vaid korraks, umbes minutiks. Jäänud on 2 öist imetamist, mis ka vähenenud 10 minutilt 5-le. Varahommikul püüan ka mõnikord teda imetamise abil veidikeseks veel magama saada. Küsimus aga selline, et kas peaksin andma piimasegu siis lisaks? Tal kahjuks nahaallergia lööb välja maitsestamata jogurtile, teisi (hapendatud) piimatooteid ei ole ka seetõttu veel anda proovinud. Muidu lisatoiduga üsna hästi, sööb putru ja liha heameelega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.09 20:30; 29.12 00:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu keskmine laps loobus ka ise. Oli siis 11kuune ja ma ei näinud mõtet eban rpa’le minna.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pea andma piimasegu juurde. Kui lapsel on nt laktoositalumatus või ei maitsegi piimatooted, siis nii ongi. Võid guugeldada, mis toiduained sisaldavad siis veel neid aineid, mida tavapäraselt piimatoodetest kõige kergemini omandame.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps loobus samamoodi ise. Veidi enne aastaseks saamist oli veel kaks toidukorda jäänud ehk varahommikune ja enne magama minekut. Viimasest loobus enne aastaseks saamist ja hommikusest söögikorrast kaks nädalat hiljem. RPAd andma ei hakanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on praegu just 10k beebi, aga ei ole päris sama situatsioon, saab rpa juurde kõrrest al 8k ja kavatsen jätkata rpa kuni 1,5a ja siis lehmapiimale üle minna. Ma kirjutan hoopis, et paluda nõu autorilt. Kirjutad, et beebi sööb heal meelel liha, palun kirjelda võimalikult täpselt, mis liha ja mis vormis ja kuidas. Ma tunnen ennast süüdi, sest ma ei ole oskanud, ma ei tea ja ei saa aru, et kuidas peaks beebile liha andma. Püreestatud ta ei võta üldse ja sülitab välja ja mu enda arvates sellel on ka mingi imelik maitse. Kuidas on ohutu anda 10k liha, mida ta ka sööks? Lisatoiduga on üldse nii, et kui vähegi on konsistentsi, siis ei taha. Ja näputoitu tõmbab nii hirmsasti kurku ja oksendab välja, et ma ei julge andma midagi peale maisipulkade, õhitud riisi ja spets sulavate beebiküpsiste. Aga tõesti vajan nõu liha osas, sest ma tean, et tal on tegelikult vaja liha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma andsin pikalt ahjus madalal temperatuuril küpsetatud liha. Rebisin kiududeks ja tegin algul noaga lühikesteks (nii poole sentimeetristeks) tükkideks. Talle ka alguses ei meeldinud tükid püree sees, kuid üllataval kombel liha püree kõrvale selliste tükkide/kiududena sobis. Aga siis eraldi, mitte kokku segatuna. Sai ise võtta. Võid proovida, kas see läheks peale. Enamasti teengi liha ahjus (suurema portsu jagan fooliumisse väiksemateks ja sügavkülma) või ka keetes. Pea vastu ja katseta julgelt! Läheb lihtsamaks ja mingist hetkest tükilisemaks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.09 20:30; 29.12 00:03;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Imetamine 10-kuune loobub rinnapiimast?