Esileht Beebi ja mitmikud 10 kuuse jalad välja poole

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: 10 kuuse jalad välja poole

Postitas:

Tere,

Kas okei kui laps kõnnib toega siis jalad välja poole kaldu mitte ei kõnni sirgete jalgadega ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel oli ka nii. Perearst seda normaalseks ei pidanud ja suunati nii ortopeedile kui ka võimlemisse+ massaazi. Ortopeed oli eriti dramaatiline aga tema ennustused olid üsna mööda. Võimlemise ja massaaziga saime asjad üsna kiirelt korda, nüüd 10a tegus sirgete jalgadega (otse) poiss.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli poisil üks jalg väljapoole. Ilmselt pikast toe najal käimisest, sest siis liigub laps külg ees. Oli üsna hiline(1a3k) kõndima hakkaja.
Sai käidud ka füsioterapeudi juures aga tema probleemi ei näinud ja jalg läkski otseks üsna pea, kui hakkas ilma toeta liikuma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sa mõtled, väljapoole kaldu? Kas et toetab jalalaba servale, mitte täistallaga, või et varbad väljapoole? Esimene variant kindlasti ei ole ok, teise puhul sõltub ilmselt, kui palju on väljapoole.

Minule endale on tundunud ka kordi, et mu lapsel jalad imelikult sissepoole just pöiast, aga arstid pole midagi märganud – ju ma kujutan ette (just õues jalatsitega on tundunud, aga arsti juures on ju paljajalu).

A ja siis 3aastaselt arvas perearst ka, et tütrel ons eistes jalad natuke x, aga kuna väga hull ei olnud, siis lihtsalt tegi märke endale. 4-aastaselt ei öelnud enam midagi, ju kasvas välja.

Järgmine kord perearsti juures räägi oma murest. Eks ta vaatab üle – teatud määral on kuskile kaldu olemine võibolla okei, kasvavad välja – aga eks arstid teavad paremini, millal vaja kohe tegutseda ja millal tõenäoliselt kasvab välja

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud 10 kuuse jalad välja poole