Esileht Beebi ja mitmikud 10 kuuse lapse kehv öö uni,

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: 10 kuuse lapse kehv öö uni,

Postitas:

nimelt on mu poeg rinnalaps,kuigi on juba 10 kuud vana.ega ta päeval ka kuigi häti ei maga,kui välja viia sis magab 3-4 tundi jutti,toas aga magab healjuhul tunnikese,veidi rohkem ehk sis kui ise kõrval olla.õõsel ärkab ikka mitmeid kord kusagil 3-4 kord,annan rinda,aga rinna otsas istub ta vahel tundi aega jutti,kui laseb lahti ja loodan et magab,sis häälitseb ja otsib jälle rinda.annad sis uuesti rinda ja nii kusagil tund aega jutti.see on nii kurnav lihtsalt.ei tea enam mida teha,hommikul ärkab ta ja 7-8 paikku.kas peaks ehk öise imetamise lõpetama,aga kuidas?ja mida teha et ta hommikul ka pikemalt magaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 10 kuune sööb ka öösel 3-4 korda ja hommikune äratus 6 ja 7 vahel. Õnneks sööb ta kiirelt ja magab minu kaisus, nii et saame hakkama. Veel kuu tagasi sõi iga tunni tagant öösel.

Mina aga plaanin võõrutada ta öisest söömisest nii paari nädala pärast. Rinnast täielikult ei võõruta veel. Esimese lapsega läks see väga kergelt,. loodan et ka nüüd. Tahaks ka lõpuks terve öö magada 🙂 .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu 08:37, kuidas Sinul muidu see öisest söömisest võõrutamine käib? Kas Sul on mingi kindel tegevusplaan või lähtud vastavalt olukorrast? Ma olen ise mõelnud, et tahaks ka öise söötmise ära jätta, aga ma ei tea veel, kuidas oleks õige ja hea seda teha.

Teemaalgatajale,
seoses sooviga, et laps öösel rohkem magaks ja vähem sööks, olen natuke lugenud raamatut \”Nututa uni\”. Läbi ei ole veel lugenud, kuid panin tähele seda, et kui laps magab päeval korralikult, siis magab ka öösel paremini ja sööb harvem (nii andis mõista raamat, aga ka minu tähelepanekud oma lapse pealt). Minu laps samuti 10-kuune. Aga kuidas hommikul kauem ta magama saada, seda ma ei tea. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul küll pea 7kuune alles, aga ka hädas öiste ärkamistega, iga tunni kuni kahe tagant on öösel tissiotsas. Selle vastu ma ei oska midagi soovitada, olen siin ise proovinud päeval tihedamini süüa anda, osad väidavad, et siis öösel ei taha nii palju aga siiani see pole mõjunud. Meil ta ka varajane ärkaja, kuigi nüüd kella keeramisega natuke paremaks läinud. Muidu oli 6st juba üleval. Ma olen teda nüüd mõned päevad tunnikese hiljem magama pannud, varem jäi 7 8 vahel, nüüd 8 9 vahel ja paar hommikut on ärganud kell 8, loodetavasti nüüd ära ei sõnu seda. Päevauned on muidugi ka paremaks ja pikemaks läinud, käin taga 2x päevas väljas, seal magab paremini. Ta vist hakkabki 2le unele üle minema, siiani oli 3 lühikest und. Sellega tahan seda öelda, et proovi ta päeval võimalikult paremini väljapuhkama saada ja nihuta õhtust uneaega kas siis varasemaks või hilisemaks, äkki mõjub. Ühe päeva proovimine tõenäoliselt ei muuda ka veel midagi, aga mõned päevad ja kui ei muutu siis mingit muud aega proovida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kägu 08:37, kuidas Sinul muidu see öisest söömisest võõrutamine käib? Kas Sul on mingi kindel tegevusplaan või lähtud vastavalt olukorrast? Ma olen ise mõelnud, et tahaks ka öise söötmise ära jätta, aga ma ei tea veel, kuidas oleks õige ja hea seda teha.

Teemaalgatajale,
seoses sooviga, et laps öösel rohkem magaks ja vähem sööks, olen natuke lugenud raamatut \”Nututa uni\”. Läbi ei ole veel lugenud, kuid panin tähele seda, et kui laps magab päeval korralikult, siis magab ka öösel paremini ja sööb harvem (nii andis mõista raamat, aga ka minu tähelepanekud oma lapse pealt). Minu laps samuti 10-kuune. Aga kuidas hommikul kauem ta magama saada, seda ma ei tea. 🙂

[/tsitaat]
Et minu 6-kuune kauemini hommikul magaks, olen ta hommikupoole ööd vörekast suurde voodisse vötnud. muidu ärkab ta 730-800, aga siis meiega koos 900-1000. 2/3 ööd siis magab omas voodis ja pärast meiega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Beebi ja mitmikud 10 kuuse lapse kehv öö uni,

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.