Esileht Beebi ja mitmikud 10-kuuse päevakava

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: 10-kuuse päevakava

Postitas:

Vahepeal oli meil kindel päevakava, aga siis läks asi käest ära ja laps jäi magama juba kella 23 aeg. Nüüd olen kolm ööd proovinud kell 21 magama panna ja jääb magama kuskil 21.30-22 ajal. Ärkab öösel ka iga paari tunni tagant, aga probleem on selles, et ta ärkab iga hommik erineval ajal. Kuidas ma saan talle kindla režiimi teha, a la, et kell 12 on esimene uinak, kui ta ühel päeval ärkab kell 7 ja teine päev kell 9? Kusjuures, kui ärkab kell 7, siis ma näen, et ta on väsinud, selline ülesehmatanud näoga. Olen magama kussutanud uuesti, kuna ajalugu on näidanud, et ta on kella kaheksaks väga viril kui üles jätan.

PS. Mulle näib, et laps hõõrub peaaegu terve päev silmi, juba tund peale ärkamist. Kas see on normaalne?

 

Tänud ette nõuannete eest!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitu uinakut ta päeval teeb? Kui 2, siis võib-olla ta on valmis ainult ühele üle minema ja see sobitagegi keset päeva. Näiteks kell 13.00. Ja üles ajage siis kell 08.00, kui just ise varem üles ei ärka. Nii peaks ka õhtune uni ka varem tulema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub, et kui kell 12 on alles esimene uinak, siis teist uinakut äkki enam polegi vaja? Mul on ka kodus 10-kuune beebi ja ärkab samuti erinevalt, enamasti 7-9 vahemikus. Kui soovin režiimis püsida, aga ta magab rahulikult, siis äratan teda 8-8.30 paiku, et päevakava väga palju ei muutuks. Esimene uni algab 10-11 vahel. Mul mõlemad lapsed hommikul alati kiiremini väsivad ja õhtul jaksanud kauem üleval olla. Et mõnikord tõesti kell 9.30 juba väga väsinud, kuigi ainult paar tundi ärkvel olnud. Kui laps ikkagi hommikul tahab ärgata, siis mina kussutama ei hakkaks, pigem söödaks kõhu täis ja oleks valmis teda siis varem esimesse unne panema. Kasvõi siis kell 8, meil juhtub seda ka vahel, kui laps nt kell 6 juba ärkab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Beebi ja mitmikud 10-kuuse päevakava