Esileht Beebi ja mitmikud 10 kuuse rahutu ööuni.

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: 10 kuuse rahutu ööuni.

Postitas:

Juba 2. nädalat magab rahutult. (Muidu ärkas ka iga 2 t ja sõi, aga ei ole niimoodi lohutamatult nutnud ei niisama ega ka hammaste tuleku ajal).
Nutab, rahmeldab mu kõrva ringi, viskab pead siia sinna. Tahab magada uutmoodi(tagumik püsti kõhuli). Püüan rahustada rinnaga, ei taha. Räägin, ei midagi.
Täna siis panin tule põlema ja rääkisin rahulikult siis paari minuti pärast rahunes maha.
Siis saime uuesti magama jääda. Tunni-kahe pärast jälle üleval. Teisel korral jälle nuttis ja siis andsin Ibumetini siirupit. Seejärel magas 2.5 tundi.

No kõige tõenäolisem põhjus on hambad. All on 2 olemas ja üleval on vasak kihv. Aga ei paista hetkel et uusi tuleks.
Kõht on korras.

Mis võib veel põhjuseks olla? Kas siis see hambavalu kaob ära kui ma tule põlema panen ja räägin? Mina mõtlen et kui häda oleks selles, siis ta nutaks ehk edasi.
Kas on mingid emotsioonid mida ta välja elab niimoodi?
Kardan, et ehk magan midagi hullemat maha.
Ei ole ju normaalne et niimoodi juba varsti 3. nädal läheb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See kihv võib küll probleemiks olla, need pidavat kõige piinarikkamalt tulema. Võrreldakse isegi nagu täiskasvanu tarkusehambavaluga, aga täiskasvanu saab valuvaigistit võtta, väiksele ei anna ju midagi. Ja kui kihvad tulevad, siis laps ei õpi uusi asju eriti juurde, võib palaviku lüüa ja immuunsüsteemi nõrgenemise tõttu on haigustele vastuvõtlikum.
Ma ei tea isegi, mida muud peale lohutamise ma lapsega teen. Kihvad veel pole end näidanud, kuid muud hambad ikka kipitavad tal 🙁
Pole minu ööd ka paremad. Muud üle ei jäägi, kui see asi üle elada..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Beebi ja mitmikud 10 kuuse rahutu ööuni.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.