Esileht Ilu ja tervis 10 lisakilo – proovime koos :)

Näitan 14 postitust - vahemik 121 kuni 134 (kokku 134 )

Teema: 10 lisakilo – proovime koos :)

Postitas:
Kägu

On siin teemas veel kaalukaotajad alles?
Mina nägin täna hommikul kaalul nr 64,5, mis tähendab, et teema algusest on kadunud 7 kg.
Eesmärk oli saada 5 esimeseks numbriks, niiet 4,6 veel minna 🙂

Triinu

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Piiksu3

Viimati kui kirjutasin oli 18.06 – 59,1 kg. Nüüd olen proovinud 14h-10h stiilis paastu ja hetkel kaal 57,1. Seega väga tasa ja targu ikka allapoole! See on mu raseduseelne kaal, juhhei!

Teema algusest 4 kg.

Järgmine eesmärk on 50kg (olen 159cm), aga arvatavasti on see liiga raske minu vanuses ja jään ilmselt juba 53gagi väga rahule.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

liitun.
53kg/162cm
soov 45kg

teen 3-4h trenni/kõnnin 4.5-6h päevas, 16-23h paast ja kalorite jälgimine. wish me luck.

0
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Vabandust, kui siin juba on kirjutatud, ei jaksa kõike läbi lugeda, aga mida see 14-10 ja 16-23 paast tähendab?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vabandust, kui siin juba on kirjutatud, ei jaksa kõike läbi lugeda, aga mida see 14-10 ja 16-23 paast tähendab?

vahelduvpaast. sööd ainult kindlas vahemikus tavaliselt mingi 6-8 tunni jooksul päevas. põhimõte ongi selles, et päevas on n.ö. aken, erineva pikkusega võib olla, mille jooksul siis võib süüa ja ülejäänud ajal võib ainult vett juua või suhkruta teed/kohvi.

http://ekviliibrium.ee/paastumine

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

liitun.

53kg/162cm

soov 45kg

teen 3-4h trenni/kõnnin 4.5-6h päevas, 16-23h paast ja kalorite jälgimine. wish me luck.

See pole veel midagi, minu soov on 40kg. Tee järele ja wish me luck.

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas vahelduvpaastul on kellaajad ka olulised? Või pole vahet mis kell see 6-8 tunnine söömine ööpäevas toimub?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas vahelduvpaastul on kellaajad ka olulised? Või pole vahet mis kell see 6-8 tunnine söömine ööpäevas toimub?

Kas sa googeldada oled kunagi proovinud? Või on see liiga suur füüsiline koormus?

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Olen vahel proovinud küll googeldada. Miks küsid?
Ega sa ometi õel taha näida?

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

liitun.

53kg/162cm

soov 45kg

no ma loodan, et sa oled õnnelik sellega.
minule sobib 45 väga hästi ja olen rahul selle eesmärgiga.

+1
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

liitun.

53kg/162cm

soov 45kg

no ma loodan, et sa oled õnnelik sellega.

minule sobib 45 väga hästi ja olen rahul selle eesmärgiga.

Veidi paksuks ei jää ikka?

+8
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Piiksu3

Minu puhul tähendab 14-10 14 tundi paastumist ja 10 tundi söömist. Ei ole vahet, mis ajal algab ja lõpeb. Ma olin loomulik õhtune mugija, seega lõpetasin oma paastud alguses 23:00. Nüüd olen nihutanud 21 peale, kuidagi hakanud paremini sobima. Ilmselt liigub tasapisi veel varasemaks.

162cm juures on 45kg alakaal ja pisut ohtlik Sinu tervisele. Nt võivad päevad ära jääda või tekkida liigne karvakasv, võid tunda, et Sul pole enam energiat. Võib tekkida või süveneda depressioon. Kui Sulle ei meeldi peegelpilt, mõtle, et äkki tahad hoopis lihastrenni teha. Kaal jääb samaks, aga näeksid välja saledam ja rohkem trimmis, ning oleksid sealjuures muidugi tervem. Küllap tead seda kõike ise ka, kirjutasin seda igaks juhuks ja heast südamest.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

mu kommentaar määrati ebasobivaks: “isiklik solvang”..

keda ma solvasin? tulge ja rääkige.

162cm juures on 45kg alakaal ja pisut ohtlik Sinu tervisele. Nt võivad päevad ära jääda või tekkida liigne karvakasv, võid tunda, et Sul pole enam energiat. Võib tekkida või süveneda depressioon. Kui Sulle ei meeldi peegelpilt, mõtle, et äkki tahad hoopis lihastrenni teha. Kaal jääb samaks, aga näeksid välja saledam ja rohkem trimmis, ning oleksid sealjuures muidugi tervem. Küllap tead seda kõike ise ka, kirjutasin seda igaks juhuks ja heast südamest.

Aitäh vastamast! Tean sellega seotud riske, aga 45kg on olnud minu puhul see kaal, kus tunnen end kõige paremini – siis just energiat on ning jaksu ka. Teen regulaarselt lihastrenni ka ning tulemus on näha. Iga keha on erinev ja leian, et see on täiesti OK kaal minu jaoks. Kui tervisehädad peaks olema, siis loomulikult tegelen nendega.

+4
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täpselt -10kg!
Alustasin 83,6.
Nüüd 73,6. Pikkust 173.
Kiiret pole kuhugi, selle kümneka kaotamine võttis aega pea 10 kuud.
Hea kerge on muidugi olla, riided istuvad kenasti seljas, kolleegid kiidavad…
Ideaalis tahaks 65 peale jõuda. Järgmiseks suveks ehk.

+7
-3
Please wait...

Näitan 14 postitust - vahemik 121 kuni 134 (kokku 134 )

Esileht Ilu ja tervis 10 lisakilo – proovime koos :)