Esileht Rasestumine ja lapse ootamine 10 nädalat rase ja määrimine

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: 10 nädalat rase ja määrimine

Postitas:

Tere kõigile,

Ma olen 10+1 rase ja eile õhtul vetsus käies oli paberil natuke helepunast verd. Lisaks oksendasin kaks korda kõik päevajooksul söödud söögi välja. Minu raseduse jooksul ei ole oksendamist ennem olnud. Helistasin igaksjuhuks erakorralisse ja sealt öeldi,et vähene määrimine võib olla hormoonidest ja erakorralisse minema ei pea. Tänaseks on kõik ok. Kõik söök püsib ilusti seest ja määrimist ei ole ka. Mida ma peaks tegema? Kas igaksjuhuks ikka arstil homme ära käima? Süda nii valutab. Äkki korjasin mingi bakteri kusagilt ülesse? On kellelgi ehk sarnast kogemust?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina läheks küll erakorralisse kontrolli igaksjuhuks….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Määrimisega ei tohiks probleem olla. Mul määris algul mitu nädalat. Algas punase verega ja lõpuks oli veritsus pruunikas, siis jäi järgi. Kui määrimine on selline, et pesukaitset kasutama ei pea ja ainult paberil näha, siis mina ei muretseks.

Arstid loevad ohtlikuks veritsust, mus tähendab, et 3h jooksul peaks vahetama sidet vms.

Kõik muud raseduse sümptomid on individuaalsed ja kestavad erinevat moodi ja erineva aja. On naisi, kel pole üldse paha olla ja on naisi, kellel on kõik 9 kuud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka iga rasedusega määrinud ja ikka helepunaselt ning palju. Viimane määrimine oli 12.ndl ja tuli ikka üsna palju. Läksin erakorralisse, seal vaadati UH-ga üle ja kõik oli ok. Vastuvõtus öeldi veel, et 20% rasedustest määrib esimesel trimestril. Praeguseks mul 15.ndl ja rohkem õnneks määrinud pole. Kui sul süda ikka kripeldab, siis mine erakorralisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igaks juhuks võid ikka kontrolli minna. Kui ainult paberile natuke tuli, siis ilmselt ei ole midagi hullu lahti.
Ise olen 31+ nädalat rase, verd ei ole tulnud, aga ühes perekooli loengus äe ütles, et kui ükskõik millal raseduse ajal tuleb heledat verd, siis peab kohheee haiglasse minema. See võib olla mõne jaoks tavaline, et raseduse algul tulebki ja kõik on korras, aga see võib sama hästi tähendada ka, et rasedus katkes. Kontrolli peaks igaks juhuks ikka minema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina läheks igaks juhuks kontrolli. Minul oli ka 16-s nädalal ühel hommikul WC-s käies paberil punast verd. Läksin igaks juhuks kohe kontrolli ja kahjuks lapse süda ei löönud enam. Tehti abort.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti kontrolli! Loodan et kõik hästi ja saad südamerahu.
Minul endal veritses kolmel korral viimase raseduse ajal (9., 12.ja 16.nädalal). Igal korral oli tunne, et nyyd on k6ik, sest verd tuli päris palju. Ka värsket verd. Kontrollis nähti, et platsenta eesasetus. Siis pidigi veritsema. Aga voodireziim ja pisike pidas vastu.
Eelnevalt olin kaotanud 5 rasedust, nii et kindlasti kontrolli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka oli määrmine raseduse 10.nädalal. Läksin kohe erakorralisse, sest minu jaoks oli see rasedus kaua oodatud ja ei julgenud küll niisama oodata ja vaadata. Tehti ultraheli ja määrati Duphaston. Soovitati ka 2-nädalast voodirežiimi, aga seda mul ei olnud vaja, sest töö oli niikuinii istuv. Aga kahe nädala jooksul üritasin minimaalselt end füüsiliselt pingutada. Ja võtsin kuni 12.nädalani. Kõik lõppes hästi ja raseduse jooksul edaspidi määrimist ei olnud. Küll aga algas sünnitus verejooksuga (platsenta eesasetus ja ilmselt oli osaline platsenta irdumine).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine 10 nädalat rase ja määrimine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.