Esileht Lapse ootamine 10 nädalat rase, sümptomid

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: 10 nädalat rase, sümptomid

Postitas:

Tere! Olen nüüdseks 10 n rase, esimene rasedus. ei ole olnud üldse erilisi sümptomeid peale puhitus,tissid hellad,söögiisu pole aga iiveldus,oksendamist jne halba enesetunnet pole ja nüüd 10nd alguses kadusid kõik, peale selle et tissid hellad. Ei tunne üldse et oleks rase. Kõht nagu ikka tavaline, kas see ongi nii,et mida lähemale 2trimestrile seda paremaks läheb ja kas see järsk kadumine võib olla murekoht või pigem mitte? Mul nii raske üldse sellesmõttes,et rasedus kulgend üsna rahulikult ja sümptomite vabalt aga see-eest muretsemist rohkem.

 

On kellegil rääkida rahustavaid lugusi, et nii ongi?

 

Tänud ette!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Olen nüüdseks 10 n rase, esimene rasedus. ei ole olnud üldse erilisi sümptomeid peale puhitus,tissid hellad,söögiisu pole aga iiveldus,oksendamist jne halba enesetunnet pole ja nüüd 10nd alguses kadusid kõik, peale selle et tissid hellad. Ei tunne üldse et oleks rase. Kõht nagu ikka tavaline, kas see ongi nii,et mida lähemale 2trimestrile seda paremaks läheb ja kas see järsk kadumine võib olla murekoht või pigem mitte? Mul nii raske üldse sellesmõttes,et rasedus kulgend üsna rahulikult ja sümptomite vabalt aga see-eest muretsemist rohkem.

On kellegil rääkida rahustavaid lugusi, et nii ongi?

Tänud ette!

Mul on täpselt sama seis. Tänasega 10+3 ja oksendamisest, iiveldusest, kuumahoogudest ja valusatest rindadest on alles ainult valusad rinnad. Ma olen kindel, et see on täiesti okei ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli alguses väga halb ja kuskil 9-10 ndl paiku kadusid kõik sümptomid. Kuna ma esmarase, siis ma olin hullult mures. 12 nädala paiku tulid kõik tunnused tagasi poole hullemalt.
Ehk siis ära muretse, see on normaalne 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul hakkas ka umbes 10dal nädalal väsimus kaduma ja kadusid pea kõik sümptomid. Nüüdseks on 40 nädal täis tiksunud ja siiamaani ongi olemine väga hea olnud. Nüüd siis ootan lihtsalt millal poja hakkaks sündima. Niiet ei pea see rasedus alati kannatuste rada olema, vaid võib kulgeda ka üsna kergelt ja siiski hästi  🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Lapse ootamine 10 nädalat rase, sümptomid