Esileht Ilu ja tervis 100+ kaalulangetus (vol 2)

Näitan 13 postitust - vahemik 31 kuni 43 (kokku 43 )

Teema: 100+ kaalulangetus (vol 2)

Postitas:

Vabandust. 95 kg ei saa olla treenitud välimust, kui ss just kulturist ei ole. Ning ei, peale bodybumpi ei pea “korralikult” sööma.

Tahtsin just sama kommenteerida.
95kg on lihtsalt väga paks ja rasvunud ja kindlasti ei teki naisterahval lihas sellise trenni ja ajaga. Bodypump on paksule täiesti mõttetu trenn.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust. 95 kg ei saa olla treenitud välimust, kui ss just kulturist ei ole. Ning ei, peale bodybumpi ei pea “korralikult” sööma.

Tahtsin just sama kommenteerida.

95kg on lihtsalt väga paks ja rasvunud ja kindlasti ei teki naisterahval lihas sellise trenni ja ajaga. Bodypump on paksule täiesti mõttetu trenn.

No tal on illusioon, et kui enne oli 101 ja nüüd 95, et siis oleks nagu midagi teisiti. Tegelikult samasugune edasi. 95 kilo naise ilu jooksulindil ‘ludinal kihutamas’, nojah.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.05 19:37; 13.06 06:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nonii, mul on praegu see paistes olemise aeg kuus ja alguses tundus, et suutsin tänu sellele kõigi teiste pisikesed miinused ära nullida. Siis aga märkasin, et valem oli natuke paigast ära, nii et tänu uuele liitujale Piprale oleme jätkuvalt miinustes 🙂

Esimese kuuga kamba peale -26,5 kg – pole paha! Teise kuuga võiks sama palju suuta, eks!
Panen siia maikuu tabeli otselingi ka:

TABEL

Della

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 04.04 01:25; 08.04 11:22; 08.04 13:51; 08.04 16:08; 09.04 15:46; 09.04 15:51; 06.05 11:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juhhuu, kaalu märkima! Mul läheb tasapisi, kuna IF-ga hakkasin siiski üle sööma, siis loen praegu kaloreid jälle. Kuidas teil?

Mari

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Tõstan teemat. Kas jätkame juunis ka?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka jätkaks, kui keegi juunikuu tabeli teeks (ma ise ei oska :().
Freya

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 02.04 17:12; 02.04 17:18; 08.04 12:56; 08.04 14:38; 08.04 19:51; 09.04 13:06; 09.04 15:42; 15.04 09:15; 25.04 18:32; 04.06 12:01; 13.06 14:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem jätaks suve vahele, vaadates mai tulemusi, siis vist erilist edu ei ole. Proovime hoida, seda, mis saavutatud ja jätkaks 1. septembrist siinsamas uue hooga. Suvel on peod, reisid, külaskäigud sugulaste juurde ja eks ikka ole seda näksimist rohkem. Loomulikult on tore, kui mõni saab anda 1. septembril teada, et 5-10 kilo on suvega kadunud. Ilusat suve kõikidele.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.06 09:00; 16.06 21:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem jätaks suve vahele, vaadates mai tulemusi, siis vist erilist edu ei ole. Proovime hoida, seda, mis saavutatud ja jätkaks 1. septembrist siinsamas uue hooga. Suvel on peod, reisid, külaskäigud sugulaste juurde ja eks ikka ole seda näksimist rohkem. Loomulikult on tore, kui mõni saab anda 1. septembril teada, et 5-10 kilo on suvega kadunud. Ilusat suve kõikidele.

Vot täpselt see suhtumine ongi põhjus miks enamus pakse jäävadki paksudeks. Ja kirjutaja ise võiks kaalulangetuse üldse unustada, sest edu ei saavuta sa kunagi.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem jätaks suve vahele, vaadates mai tulemusi, siis vist erilist edu ei ole. Proovime hoida, seda, mis saavutatud ja jätkaks 1. septembrist siinsamas uue hooga. Suvel on peod, reisid, külaskäigud sugulaste juurde ja eks ikka ole seda näksimist rohkem. Loomulikult on tore, kui mõni saab anda 1. septembril teada, et 5-10 kilo on suvega kadunud. Ilusat suve kõikidele.

Hahaahaa
Jätke suvi jah vahele ja sööge, nii et silme eest must. Ja kaugel need jõuludki sealt enam on.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.05 19:37; 13.06 06:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem jätaks suve vahele, vaadates mai tulemusi, siis vist erilist edu ei ole.

No muidugi jätame suve vahele, siis on Jaan ja grillipeod ja suvel natuke siidrit tahaks juua ja…
Aga septembris mina ka ei saa, siis on esimese koolipäeva tort, naabrimehe juubel.
Oktoobris võib-olla mahub nädalake dieeti kalendrisse, a november on nii pime ja porine, ma ei saa seda üle elatud ilma õhtuse sokolaadita, õnnehormoonid tekivad sokolaadisöömisest, teate ju küll. Ja detsembris on ju jõulud!

Natuke irooniat ja natuke kurba tõtt, ennekõike iseenese pihta! 😀

Osadel inimestel tabelist on näha, et on motivatsioon ja on ka tulemus, osad otsivad lihtsalt ettekäändeid, miks ei saa. Kui poleks neid kahte-kolme, kes tõeliselt kaalu langetavad (ja ei taha suveks pausi teha), oleks see -26kg 10 inimese ja kuu aja peale veel palju haledam tulemus.

Ise teen IF, mulle sobib aja piiramine rohkem kui kogu aeg söögi piiramine.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 15:47; 13.06 10:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jätkan ka IF-ga. Maikuus kaal seisis, uurisin, sain aru, et sõin just hommikul liiga palju. Ka IF-iga on võimalik liiga palju süüa. Tegin konto Nutridata-sse, sain selgust, kui palju milliste toiduainetega kaloreid tuleb. Vaatasin puhtalt kaloreid, sest Nutridata teatel söön liiga palju rasva ja liiga vähe süsivesikuid, aga olen teadlikult süsivesikud viinud vähemusse. Mitte küll 0-i 🙂
Juunis sain kaalu uuesti liikuma ja läheb hästi. Söön 1500kcal päevas ja ajavahemikus 9.00-16.00. Kaal alaneb küll visalt, aga alaneb, seega olen rahul. Loodan saada sept lõpus sellesse kaalu, mida enne plaanisin aug alguseks.
Edu meile kõigile ja tegelikult ma tõesti ei saa aru, mida on peenikestel asja siia teemasse? Olen enamuse enda elust kaalunud pikkus-100 ega pole avanudki paksude teemat, pole ju minu teema olnud. Tundub tõesti, et enda kaaluga (ja tõenäoliselt ka muu eluga) on niii raske hakkama saada, et kibestumus pressib üle ääre ja on leitud koht selle väljapurskamiseks. Võib-olla muidugi on tore, et saab selle endast välja, siis ei pea kannatama kodus mees ja lapsed 🙂 Siin ju kõigest anonüümne foorum, keegi tegelikult haiget ei saa.
Freya

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 02.04 17:12; 02.04 17:18; 08.04 12:56; 08.04 14:38; 08.04 19:51; 09.04 13:06; 09.04 15:42; 15.04 09:15; 25.04 18:32; 04.06 12:01; 13.06 14:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugesin neid targutajaid trenni ja toitumis spetsialiste. Olen jõudnud tasakaaluka toitumise ja trennidega veel 5 kg alla võtta. 90 kg ja mul on treenitud käed, õlad, jalad, kõht vajab enam pingutust. Sõõn suuri tervislike toidu koguseid kuid süsivesikutel tarbimise olen viinud miinimumini. Seega kehakaal ei ole välimuse näitaja. Ja süüa tuleb kohe kindlasti peale bodypumpi. Selgitage mulle siis maakeeli mis kehaga juhtub peale meeletut pingutust? Ja miks ei tohi siis süüa? Nii harimatut ja ennast laastavat toitumist ja treenimist nagu mõned siin harrastavad on masendav lugeda.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.05 00:19; 14.06 00:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem jätaks suve vahele, vaadates mai tulemusi, siis vist erilist edu ei ole.

No muidugi jätame suve vahele, siis on Jaan ja grillipeod ja suvel natuke siidrit tahaks juua ja…

Aga septembris mina ka ei saa, siis on esimese koolipäeva tort, naabrimehe juubel.

Oktoobris võib-olla mahub nädalake dieeti kalendrisse, a november on nii pime ja porine, ma ei saa seda üle elatud ilma õhtuse sokolaadita, õnnehormoonid tekivad sokolaadisöömisest, teate ju küll. Ja detsembris on ju jõulud!

Natuke irooniat ja natuke kurba tõtt, ennekõike iseenese pihta! ????

Osadel inimestel tabelist on näha, et on motivatsioon ja on ka tulemus, osad otsivad lihtsalt ettekäändeid, miks ei saa. Kui poleks neid kahte-kolme, kes tõeliselt kaalu langetavad (ja ei taha suveks pausi teha), oleks see -26kg 10 inimese ja kuu aja peale veel palju haledam tulemus.

Ise teen IF, mulle sobib aja piiramine rohkem kui kogu aeg söögi piiramine.

Teadmiseks sulle, et ma ei käi grillpidudel ja siidrit ka ei joo, olen terve elu karsklane olnud. Mainisin üldiselt, et enamus reisib suvel ringi. Seega eksid sügavalt. Ma nimelt arvan, et enamus ei viitsi siin käia suvel tabelit täitmas. Koolipidusid muide enam ei ole, mul viimane laps lõpetas seitse aastat tagasi kooli. Aga naabrimmehe juubel on alles paari aasta pärast. Tulemus on hale jah aga ma lamasin viis nädalat haigusega voodis, neelasin nelja eri ravimit ja natuke ikka sõin ka. Vot mitte ei läinud kaal väiksemaks. Ja haiguse ei ole ettekääne, haigus oli väga tõsine, kusjuures ei ole selline haigus, mis on paksudel, see võib ka lastel olla. Niisiis edu, kes saab see langetab kaalu ja kes ei saa, see püüab hoida.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.06 09:00; 16.06 21:45;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 31 kuni 43 (kokku 43 )


Esileht Ilu ja tervis 100+ kaalulangetus (vol 2)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.