Esileht Koolilaps .

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: .

Postitas:

Neil on eelis kel on seade mida saab kanda käe peal või jala ümber.
Mul aktiivsusmonitori pole. ma võin päev läbi koristada kodus ja ei saa ühtegi sammu sest telefon on laual. Telefonis on mul küll mitmeid äppe millega liikumist mõõta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

10000 sammu on lapsel või naisterahval ligikaudu 5km. Võib ju kiiremini kõndida, ei pea jalutama.  Tunnike kulub selle vahemaa läbimiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen lubanud lapsel klassikaaslastega õues kokku saada, kuna õues ta üksinda ei viitsi tõesti liikuda. Mõtlesin, et kellegagi koos on ju värskes õhus tore ja laps nõustub samuti. Aga milline on tulemus – laps lepib kellegagi kokkusaamise kokku, see teine tulebki näiteks ukse taha ja pressib ainult tuppa meile (näiteks, et käime natuke toas ja vaatame mingid asjad üle ja siis lähme õue), kui minu laps lõpuks ütleb, et no lähme juba ratastega sõitma, hakkab sellel külalisel kiire ja kaob ära koju. Või siis on õues külm. Ja igav. Ja tal tuli just meelde, et mingi asi jäi kodus pooleli. Ja niiviisi korduvalt ja mitme erineva sõbraga! Lapsed tahavadki ainult toas telefonis istuda, õudne!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )


Esileht Koolilaps .