Esileht Ilu ja tervis 10000

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 63 )

Teema: 10000

Postitas:
Kägu

pigem jääb nende nn kodupäevade sammude arv 2000 sammu juurde.

Issand, kuidas see võimalik on, mul on 4000 siis, kui praktiliselt midagi ei tee, vedelen diivanil peamiselt. Mul on küll maja, aga ei usu, et see nii suurt rolli mängib. 2000 tuleb mul juba hommikuse sebimisega ja laste koolisaatmisega ära.

Issand, issand. Mul istuv töö, sõidan autoga. Ilma lisaliikumiseta on 2000-3000 sammu.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issand-issand tõesti. Mul pisike kodu, töötan ka kodus. Hommikul käin koeraga pissitiirul, peale tööd jalutamas ja õhtul veelkord pissitiirul. Kokku tuleb 6000 sammu ligi. Kui mul koera poleks, siis ei tuleks vist päevaga 1000 sammugi täis.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan veel: diivanil vedeledes 4000 sammu saab mingi odava võruga, mis kõik käeliigutused sammudeks loeb ja vatsa sügamise eest 100 sammu annab. Mul oli varem samasugune ja tollega sain vabalt 10000 iga päev täis.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan veel: diivanil vedeledes 4000 sammu saab mingi odava võruga, mis kõik käeliigutused sammudeks loeb ja vatsa sügamise eest 100 sammu annab. Mul oli varem samasugune ja tollega sain vabalt 10000 iga päev täis.

Ära seleta, mul ei ole mingi odav võru. 10 000 täis saamiseks peab ikka paar tundi jalutama. Ma ei saa aru, mis komme on mõnel oma peast infot välja mõelda ja siis heast peast halvustama hakata. Mul pole mingisugust odavat võru iialgi olnudki, ei ole näinud vähimatki mõtet sellist üldse osta.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eestlase lemmiksolvang on “odav”. Teine läheb seepeale kohe hüsteeriasse.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eestlase lemmiksolvang on “odav”. Teine läheb seepeale kohe hüsteeriasse.

Mis hüsteeriasse. Täiesti lambist hakatakse luuletama, et teine inimene mõõdab valesti, sest tal on kindlasti mingi odav käkk, mis ei suuda õigesti mõõta. Mõnel on siin lihtsalt vajadus ükskõik mis teemas pröögata ja halvustada.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aasta keskmisena teen päevas 16 000 sammu, kaal on terve selle sajandi püsinud seal kus alati. Kaal on geneetiliselt määratud ja seda ei saa omatahtsi muuta.

Jajah… Nii mina isiklikult kui ka mitmed tuttavad on seega oma geene edukalt muutnud.

Kui oled aastaid(aastakümneid) olnud xx kg siis sa võid küll ajuti end piitsutades ja piinates mõned kilod alla võtta aga püsivat tulemust sa ei saavuta-keha ei lepi sellega kunagi vaid teeb kõik et oma kaalu tagasi saada .

99.9% kaalulangetamistest lõpeb edutult.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

pigem jääb nende nn kodupäevade sammude arv 2000 sammu juurde.

Issand, kuidas see võimalik on, mul on 4000 siis, kui praktiliselt midagi ei tee, vedelen diivanil peamiselt. Mul on küll maja, aga ei usu, et see nii suurt rolli mängib. 2000 tuleb mul juba hommikuse sebimisega ja laste koolisaatmisega ära.

Ja mis need hoolega kokku loetud sammud sinu arvates siis on? Trenn? 😀

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan veel: diivanil vedeledes 4000 sammu saab mingi odava võruga, mis kõik käeliigutused sammudeks loeb ja vatsa sügamise eest 100 sammu annab. Mul oli varem samasugune ja tollega sain vabalt 10000 iga päev täis.

Aga mida siis veel vaja? Need sammulugejad ongi ju paksude aksessuaar, ei muud.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mis need hoolega kokku loetud sammud sinu arvates siis on? Trenn? ????

Kes seda on väitnud?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei usu, et see oluliselt midagi muudaks, või kui, siis umbes -5 kg või ühe rõivasuuruse allapoole ehk saaks. Aga selleks pead ka iga ilmaga iga päev need sammud täis tegema kindlasti, ka soovituslikult rohkemgi.

 

Kõndimisest mõjub jooksmine ja jõusaal figuurile rohkem, aga kindlasti ka toitumine peab eelkõige korras olema.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei usu, et see oluliselt midagi muudaks, või kui, siis umbes -5 kg või ühe rõivasuuruse allapoole ehk saaks. Aga selleks pead ka iga ilmaga iga päev need sammud täis tegema kindlasti, ka soovituslikult rohkemgi.

Samas kui tõesti nii vähe liigud nagu 2000 sammu päevas, siis on ka väga raske alla võtta, siis ei saagi praktiliselt süüa ja kulutad kaloreid ainult baasainevahetuse jagu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen kontoritöötaja. Sõidan autoga. Päeva jooksul teen ca 2 000 sammu. Kui poes käin ja pikemalt šoppan, siis ehk 3 000 sammu. Täna oli vaba päev ja käisin mere ääres jalutamas. Jalutasin kaua, mu meelest väga pikalt. Koju jõudes vaatasin, et tuli natukene alla 8 000 sammu. Mu meelest võttis see ilmatuma aja. Tõesti, kust te selle aja võtate, et iga päev õle 10 000 sammu teha?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõesti, kust te selle aja võtate, et iga päev õle 10 000 sammu teha?

Võtabki mitu tundi aega.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõesti, kust te selle aja võtate, et iga päev õle 10 000 sammu teha?

Võtabki mitu tundi aega.

Ega ikka ei võta küll kui kiiremini liikuda.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõesti, kust te selle aja võtate, et iga päev õle 10 000 sammu teha?

Võtabki mitu tundi aega.

Ringi loivata on aega, aga trennis käia mitte?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mis need hoolega kokku loetud sammud sinu arvates siis on? Trenn? ????

Kes seda on väitnud?

Aga milleks sa neid samme loed siis? Sõbrannadega võistlemiseks?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga milleks sa neid samme loed siis? Sõbrannadega võistlemiseks?

Mis sinu asi on, milleks keegi midagi teeb. Said nüüd ära lõriseda, peaks päev kirjas olema.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga milleks sa neid samme loed siis? Sõbrannadega võistlemiseks?

Mis sinu asi on, milleks keegi midagi teeb. Said nüüd ära lõriseda, peaks päev kirjas olema.

Mul tekib alati küsimus, kui näeb kedagi mingi mõttetusega tegelemas, et miks ta seda teeb.
Aga sa küsimusele vastata ei oska? Miks sa oma samme loed?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millalgi tegin kuu aega katsetuseks nii, et oma toitumisharjumusi ei muutnud (st sõin pigem üle vajaliku koguse nagu alati), aga hakkasin rattaga sõitma 4x nädalas 30km. Ei oska täpselt seda kõrvutada päevas 10 000 sammu kõndimisega, mulle tundub, et kalorikulu võib olla ligilähedane, aga loogika oli see, et varasema täiesti puuduva liikumise asendasin enda seisukohast päris suure koguse liigutamisega. Ei mingit kaalulangust kuu ajaga. Võimalik, et ilma selle sõiduta oleks kaal natuke tõusnud muidugi. Aga igal juhul minu teadmine sellest on, et liikumisega ülesöömisest tingitud kaalutõusu tagasi ei keera, parimal juhul see paneb edasise kaalutõusu seisma.

Küll aga aitab aktiivne liikumine parandada enesetunnet ja alandab stressi, see omakorda vähendab kasutut stressinäksimist, minu puhul ka vähendab söögiisu üleüldiselt (mitte ei suurenda, nagu vahel arvatakse), korraldab paremini söögiaegu (nt kui teen õhtul 2h trenni, siis vahetult enne seda kindlasti ei söö suurt kogust, ja trenni ajal loomulikult ka mitte, ehk siis juba selleski mõttes jääb söömiseks ööpäevas vähem aega üle). Ja pärast liigutamist tavaliselt on selline õnnis ja õige inimese tunne, et pole ka tahtmist üle süüa. Ehk siis kaudselt aitab liigutamine väga palju, aga otseselt – üldse mitte.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul tuleb päevas 10 000 sammu (või rohkemgi) kokku siis, kui teen oma argiliiklemised jala. Hommikul kõnnin 30 min rongi peale, õhtul 30 min tagasi, vahepeal linnas kõnnin ka mitmete punktide vahel jala. Kahjuks õnnestub see ainult siis, kui mees, kellel on erinevalt minust load ja auto, ise kuhugi minema ei pea ja mind ei transpordi. Kui transpordib, siis kohe tekib laiskus, et pigem ikka säästaks selle tunnikese endale millegi muu jaoks, aega ju nii vähe… Aga kui kõnnin, siis alati tunnen ennast hästi, tuju on hea, alaseljavalud kaovad ära. Aga nii kui transport käepärast, kohe löön käega:( Kurb, aga nii on.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga sa küsimusele vastata ei oska? Miks sa oma samme loed?

Ma ei loe neid spetsiaalselt. Kannan lihtsalt nutikella, kuhu jooksevad meilid ja kõned, muuhulgas mõõdab see ka samme, kalorikulu jne. Eks ma siis neid ikka vaatan, kui need andmed juba olemas on. Jube nõudlikult esined, üldiselt pole üldse sinu asi, miks keegi midagi teeb.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga sa küsimusele vastata ei oska? Miks sa oma samme loed?

Ma ei loe neid spetsiaalselt. Kannan lihtsalt nutikella, kuhu jooksevad meilid ja kõned, muuhulgas mõõdab see ka samme, kalorikulu jne. Eks ma siis neid ikka vaatan, kui need andmed juba olemas on. Jube nõudlikult esined, üldiselt pole üldse sinu asi, miks keegi midagi teeb.

Kalorikulu, jajah. Naised on ikka nii kanad peast, et kahju kohe.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kalorikulu, jajah. Naised on ikka nii kanad peast, et kahju kohe.

Mehed on lihtsalt kenad prisked edasi, sest ei tea midagi ei kaloritest ega kalorikulust, ajavad lihtsalt solki ja õlut sisse.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kalorikulu, jajah. Naised on ikka nii kanad peast, et kahju kohe.

Mehed on lihtsalt kenad prisked edasi, sest ei tea midagi ei kaloritest ega kalorikulust, ajavad lihtsalt solki ja õlut sisse.

Naised on ju ka kenad prisked edasi, neil lihtsalt roosad nutikellad ka priske randme ümber, mis “sportlikkusele” viitavad.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei saa sellest aru, kuidas on võimalik, et ma eile kaalusin 60,5 ja täna hommikul oli kaalule astudes 62,2 kilo.

Kusjuures, kaalun alati mitu korda järjest, kuna tundub, et elektrooniline kaal võib pisut valetada. Nii et ei saanud kuidagi kaalu eksimus ka olla.

Eile ei olnud mul mingit suurt söömist. Täitsa tavaline kaalulangetusmenüü. Loen kaloreid ja oma tavapärast kalorinormi ei ületanud. Ja liigutasin ennast tavalisest keskmisest palju rohkem.

See on vesi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan veel: diivanil vedeledes 4000 sammu saab mingi odava võruga, mis kõik käeliigutused sammudeks loeb ja vatsa sügamise eest 100 sammu annab. Mul oli varem samasugune ja tollega sain vabalt 10000 iga päev täis.

On kelledel vahe küll. Sõbranna müüs oma kalli kella. Ei registreeri kõiki liigutsi. Ilmselt  see sai aru mis on astutud samm ja mis akna pesemine või triikimine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Määrisin vannitoas kõhule u minuti tsellukreemi ja sain u100 sammu juurde.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mitu kilomeetrit tuleb teil päevas selle 10000 sammuga?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav et siin teemas ei ole keegi veel viidanud, et see number 10 000 on ju “normina” laest võetud ja ei põhine mingitel teadusuuringutel.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 63 )


Esileht Ilu ja tervis 10000