Esileht Rasestumine ja lapse ootamine 10+4 ja kohati õrnad päevade moodi valud.

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: 10+4 ja kohati õrnad päevade moodi valud.

Postitas:

Ehk reageerin üle ja see normaalne. Olen vist natuke kartlikum kolmanda rasedusega, kui kahe eelnevaga :S.
Vahest käivad õrnad, mitte häirivad päevade moodi õrn valu ( nagu kohe, kohe algavad päevad).
UH lähen alles 16ndal. aprillil. Mulle endale tundub, et ma kardan nüüd rohkem rasedusega, kui ennem :D. Viimasest rasedusest möödas 8.aastat.
Tänud ette! 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 12:48; 05.04 13:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suure tõemäosusega on need tingitud emaka venimisest. Kui ei määri ja pole muud ebanormaalset, peaks kõik ok olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei määri. Ja valud ei ole igapäevased. Nädal mõned üksikud korrad. Ehk reageerin üle. Ja põen rohkem ????. Tunnen nagu oleks taas esmarase ????.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 12:48; 05.04 13:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Normaalne asi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtled üle jah 🙂 mul ka teise raseduse algul kõht valutas pidevalt ja kiskus krampi. Emakas venib lihtsalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtled liiga palju üle jah, ürita rahulikum olla. Sa oled alles nii alguses, neid erinevaid valusid ja torkeid võib veel olla 30 nädalat 😀 Lõpuks oled peast segi kui iga väikse valu peale draamat teed. Ise olen 30+ nädalat rase ja kogu aeg loen, et sama kaugel olevatel rasedatel on mingid valud ja torked sees. Põhiline on, et need ei jääks kestma. Kui istud,lamad rahulikult, siis peaksid ära minema. Kui ei lähe siis võta no-spad/paratsetamooli, kui siis ka ei lähe, siis mine emosse. Aga raseduse alguse poole on see muidugi palju tavalisem, et iga päev mingi valu kuskil on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine 10+4 ja kohati õrnad päevade moodi valud.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.