Esileht Koolilaps 10a lapse sünnipäeva maksumus

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: 10a lapse sünnipäeva maksumus

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kelgutamine on tore, kui külma on 0 kuni -5, sealt allapoole -10 ja -15 ei ole üldse vahva… Pool tundi ja pidu läbi, supi söömiseks peaks olema ka varjualune ja lauake, kuhu kaussi toetada… Sellise pakasega on supp juba kaussi valades külm… Asja saab ära ajada, aga küsimus jääb, kas see on fun?[/tsitaat]Eelmise aasta jaanuaris korraldasime pojale grillipeo. Lõkkeplatsi ja istmed kaevasime lumme. Lõkkeks väike aiagrill. Laste arvates oli väga tore, möllasid mitu tundi. Ainult üks külaline jäi tulemata, sest oli vahetult enne seda haige olnud. Sel aastal küsisid sõbrad, kas saab samasuguse peo teha. Ei saanud, lund polnud piisavalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 10-a laps keeldub minemast \”massisünnipäevadele\”. Hinnatud on need, kus külalisteks on sünnipäevalapse parimatest parimad sõbrad. Selliseid sünnipäevi peetakse kodus, suvilas, metsas, kelgumäel, RMK-platsil jne. Vanemad on harilikult kaasanud mõned sõbrad ning organiseerivad ise tegevuse. Ise samasugust korraldanuna tean, et kuludeks on toit + tegevuste abimaterjalid, mõne lapse transport. Ja nendel sünnipäevadel ei soovita kingiks ümbrikke.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie oleme teinud nii, et meie poolt on kingiks sünnipäev sõpradega ja sõprade toodud raha eest (enamasti 10¤ nägu) ostab endale hiljem kingituse. Teeksin hea meelega õues kelgumäel või suvel oma aias, kahjuks on sünnipäev aprillis, kui pole enam kelgumäge ja koduaias lirtsub alles pori. Botaanikaaias kelgumäel käes just hiljuti minu laps sõbra sünnipäeva, pärast anti palmimajas süüa. Oli väga külm, ei oleks küll kujutlenud, et nad pärast söövad õues. Valgehobusemäele kamba laste vedamine, kui just pole tuttaval väikest bussi, läheb kardetavalt kallimaks, kui mingi lasermäng Tallinnas.
On peetud ka kodus, ka minu laps pidas ühe sünnipäeva kodus, aga kodusünnipäevad pigem siiski harv nähe. Pärast meie kodusünnipäeva olen ka nõus heldema käega raha maksma igasugustele mängukohtadele, et pääseda ise korraldamisest ja koristamisest.
Igal perel omad võimalused. Kui me elaks maakohas, rahalised võimalused oleks ehk kehvemad, aga võibolla oleks kelgumägi kohe maja kõrval, või mõni tore matkarada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )


Esileht Koolilaps 10a lapse sünnipäeva maksumus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.