Esileht Koolilaps 10a lapse sünnipäeva maksumus

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: 10a lapse sünnipäeva maksumus

Postitas:
maasikas18

RE: 10a lapse sünnipäeva maksumus

Need (minu meelest) üüratud hinnad, mida pidude pidamise eest küsitakse, püsivad kõrgel tänu nõudlusele. Kallis küll, aga pea kõik on ju valmis selle raha välja käima nagu siit lugeda võib. 100¤ on ikka suur summa ainult koha eest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas tänapäeval tõesti on 20 last \”keskmine sünnipäevapidu\”? Meie ajal, kui pidusid veel kodus peeti, oli tavaliselt sünnipäevalisi ikka 5-7 last.[/tsitaat]

Paistab, et on jah keskmine. Minu laps võib ka kutsuda koolist 5-6 sõpra, trennist 5-6 sõpra, 2 head sõbrannat on jäänud lasteaiapäevilt. Meil endal peres 3 last, samamoodi paljudel peretuttavatel ja niimoodi kogunebki isegi igasugu piirangutega 25 kindlasti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meie tütar (10a) tahab pidada sünnipäevi kodus ja need on väga populaarsed laste seas.
Sünnipäev on tal augustis, meil on oma maja ja aed.
Külalisi on olnud kohal ca 25, nooremad on ööseks koju viidud, aga ca 15 ööbima jäänud.
Oleme teinud spordivõistluseid, viktoriine, karaoket, meikinud tüdrukuid, õhtul grillinud.
Peod siis ööbimisega ja ööbimiseks oleme sõbralt sõjaväetelgi laenanud.
Lastel on lõbus, ajavad poole ööni juttu, räägivad anekdoote ja õudusjutte, teevad öödiskot.
Kaasa palume võimalusel võtta magamiskoti.
Maksumus? Ainult söök, jook, tort ja dekoratsioonid.

Please wait...
Postitas:
elenna

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kelgutamine on tore, kui külma on 0 kuni -5, sealt allapoole -10 ja -15 ei ole üldse vahva… Pool tundi ja pidu läbi, supi söömiseks peaks olema ka varjualune ja lauake, kuhu kaussi toetada… Sellise pakasega on supp juba kaussi valades külm… Asja saab ära ajada, aga küsimus jääb, kas see on fun?[/tsitaat]Eelmise aasta jaanuaris korraldasime pojale grillipeo. Lõkkeplatsi ja istmed kaevasime lumme. Lõkkeks väike aiagrill. Laste arvates oli väga tore, möllasid mitu tundi. Ainult üks külaline jäi tulemata, sest oli vahetult enne seda haige olnud. Sel aastal küsisid sõbrad, kas saab samasuguse peo teha. Ei saanud, lund polnud piisavalt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu 10-a laps keeldub minemast \”massisünnipäevadele\”. Hinnatud on need, kus külalisteks on sünnipäevalapse parimatest parimad sõbrad. Selliseid sünnipäevi peetakse kodus, suvilas, metsas, kelgumäel, RMK-platsil jne. Vanemad on harilikult kaasanud mõned sõbrad ning organiseerivad ise tegevuse. Ise samasugust korraldanuna tean, et kuludeks on toit + tegevuste abimaterjalid, mõne lapse transport. Ja nendel sünnipäevadel ei soovita kingiks ümbrikke.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meie oleme teinud nii, et meie poolt on kingiks sünnipäev sõpradega ja sõprade toodud raha eest (enamasti 10¤ nägu) ostab endale hiljem kingituse. Teeksin hea meelega õues kelgumäel või suvel oma aias, kahjuks on sünnipäev aprillis, kui pole enam kelgumäge ja koduaias lirtsub alles pori. Botaanikaaias kelgumäel käes just hiljuti minu laps sõbra sünnipäeva, pärast anti palmimajas süüa. Oli väga külm, ei oleks küll kujutlenud, et nad pärast söövad õues. Valgehobusemäele kamba laste vedamine, kui just pole tuttaval väikest bussi, läheb kardetavalt kallimaks, kui mingi lasermäng Tallinnas.
On peetud ka kodus, ka minu laps pidas ühe sünnipäeva kodus, aga kodusünnipäevad pigem siiski harv nähe. Pärast meie kodusünnipäeva olen ka nõus heldema käega raha maksma igasugustele mängukohtadele, et pääseda ise korraldamisest ja koristamisest.
Igal perel omad võimalused. Kui me elaks maakohas, rahalised võimalused oleks ehk kehvemad, aga võibolla oleks kelgumägi kohe maja kõrval, või mõni tore matkarada.

Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Esileht Koolilaps 10a lapse sünnipäeva maksumus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.