Esileht Pereelu ja suhted 10a noorem mees

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 104 )

Teema: 10a noorem mees

Postitas:
Kägu

Kas on keegi olnud sellises suhtes, kus mees 30a ja naine 40a. Kuidas läks  kui kaua koos olite? Mis oli kõige keerulisem sellise vanusevahe puhul?

Või on teil tuttavate hulgas selliseid paare?

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul oli kogemus 10 aastase vanusevahega. Ütleme nii, et küpsusest jäi vahel puudu ja mõned asjad häirisid. Muidu oli füüsiliselt väga suur tõmme ja seda ei kahetse.

+10
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul oli kogemus 10 aastase vanusevahega. Ütleme nii, et küpsusest jäi vahel puudu ja mõned asjad häirisid. Muidu oli füüsiliselt väga suur tõmme ja seda ei kahetse.

Kui kaua koos olite?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lapsesoov on põhiline, mis segama hakkab ja see nooruse võtmise tunne. 40 ja 50 on võrdsemad kui 30 ja 40.

+15
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lapsesoov on põhiline, mis segama hakkab ja see nooruse võtmise tunne. 40 ja 50 on võrdsemad kui 30 ja 40.

Tuttav  44a mees, proovis pea 50a väga hästi säilinud naist ja ütles  et tundis end poisikesena. Mees ise just väga nooruslik pole.

+8
-20
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu vanaisa oli vanaemast 11 aastat noorem ja elasid koos õnnelikult 52 aastat, kuni vanaema surmani. Vanaema oli 38a ja vanaisa 27a kui kokku kolisid. Minu ema on nende ainus laps.

+29
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu töökaaslaste seas on üks paar, kus naine neljakümnendates ja mees kolmekümnedates. Täpset vanust ei tea, aga ka umbes 10 aastane vahe. Hiljuti abiellusid. Koos on olnud 3-4 aastat vist. Tean, et kolisid kiiresti kokku, kuna naine parasjagu vahetas korterit ja kartis, et kui alguses kõik üksi oma äranägemise järgi teeb, siis pärast enam ei harju teistmoodi. Ja tean, et naise täiskasvanud tütar oli alguses vastu sellele suhtele, n-ö ei tahtnud ema jagada. Aga see probleem on neil ka lahenenud nüüd.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, tahaks ka teada, sest mind konkreetselt ajavad praegu taga üks 12a noorem mees ja teine 9a noorem mees. Siiani on kõik suhted olnud endaat vanemate meestega. (ikka 5+). Ise olen küll väga skeptiline, ei julge ei paremale ega vasakule hetkel edasi liikuda…..natuke ootan, et äkki lähevad ise ära? Muidu mõlemad väga toredad, aga vanusevahe, ehhh. Kumbki noormees pole netiavarustest leitud ja intiimsust seksi mõttes pole samuti kummagagi (veel) olnud.

+10
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uskumatud miinustajad siia kokku tulnud…

+8
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, tahaks ka teada, sest mind konkreetselt ajavad praegu taga üks 12a noorem mees ja teine 9a noorem mees. Siiani on kõik suhted olnud endaat vanemate meestega. (ikka 5+). Ise olen küll väga skeptiline, ei julge ei paremale ega vasakule hetkel edasi liikuda…..natuke ootan, et äkki lähevad ise ära? Muidu mõlemad väga toredad, aga vanusevahe, ehhh. Kumbki noormees pole netiavarustest leitud ja intiimsust seksi mõttes pole samuti kummagagi (veel) olnud.

Üldse mitte halva pärast, aga ega nad kinnisvaraga naist ei otsi? Kedagi, kes sokke peseb ja külmikut täidab.

+9
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, tahaks ka teada, sest mind konkreetselt ajavad praegu taga üks 12a noorem mees ja teine 9a noorem mees. Siiani on kõik suhted olnud endaat vanemate meestega. (ikka 5+). Ise olen küll väga skeptiline, ei julge ei paremale ega vasakule hetkel edasi liikuda…..natuke ootan, et äkki lähevad ise ära? Muidu mõlemad väga toredad, aga vanusevahe, ehhh. Kumbki noormees pole netiavarustest leitud ja intiimsust seksi mõttes pole samuti kummagagi (veel) olnud.

Üldse mitte halva pärast, aga ega nad kinnisvaraga naist ei otsi? Kedagi, kes sokke peseb ja külmikut täidab.

No vot, ma ei oska öelda, kuidas see käib, sest ma pole väga kodukana tüüpi. Seda nad vast teavad ka. Kinnisvara on muidugi olemas, tõsi. Hea soovitus muidu, hoian silmad lahti!

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, tahaks ka teada, sest mind konkreetselt ajavad praegu taga üks 12a noorem mees ja teine 9a noorem mees. Siiani on kõik suhted olnud endaat vanemate meestega. (ikka 5+). Ise olen küll väga skeptiline, ei julge ei paremale ega vasakule hetkel edasi liikuda…..natuke ootan, et äkki lähevad ise ära? Muidu mõlemad väga toredad, aga vanusevahe, ehhh. Kumbki noormees pole netiavarustest leitud ja intiimsust seksi mõttes pole samuti kummagagi (veel) olnud.

Üldse mitte halva pärast, aga ega nad kinnisvaraga naist ei otsi? Kedagi, kes sokke peseb ja külmikut täidab.

No vot, ma ei oska öelda, kuidas see käib, sest ma pole väga kodukana tüüpi. Seda nad vast teavad ka. Kinnisvara on muidugi olemas, tõsi. Hea soovitus muidu, hoian silmad lahti!

Nah, sa arvad, et teavad. Nad isegi kiidavaf, et jee, ära ole kodukana. Tegelt nad ikka eeldavad, et nii kui üheks ööks jäävad, sa imeliselt muutud.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas on keegi olnud sellises suhtes, kus mees 30a ja naine 40a.

Minu vennatütar on abielus mehega, kes on temast peaaegu 10 aastat noorem. 9 aastat ja 8 kuud. Abielu on kestnud 16 aastat, enne seda mingi 2 aastat koos. Naine näeb järjest noorem välja. Lapsi on kaks ja ikka 99% kindlusega nemad elavad küll surmani koos. Nii hoolivad, aga samas ka rääkivad omavahel. Mees on ülitore. Seal on nii, et naine on see aktiivne korraldaja, mees on rahulik töökas mõmmik, kes lihtsalt jumaldab oma naist. Nende taust ja haridustase on sarnased.

+14
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil vanusevahe nii suur ei ole. Alguses oli tore koos olla ja ringi käia, kuniks mõtlesime kokku kolida. Samal ajal kui vaatasime, kuhu ja mida, ostis mees omale investeeringukorteri.  Et minul ju on korter, tal võiks ka olla. Üleüldse oligi ta juba minu korterisse end sujuvalt sisse elanud. Ja siis meie ühise kodulaenu sissemakse võiks tulla minu korteri müügist. Ah jaa, mees ise enam kodulaenuks ei kvalifitseeru, ehk kogu uue kodulaenu teema jääks minu kanda. Mees aga tegi abieluettepaneku, et kindlasti ostetav korter ühisvaraks saaks. Nii ütleski. Mis seal siis enam, mees elab oma investeeringukorteris ja mina omas korteris. See pole vanusevahe, mis siin takistuseks sai.

+20
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lapsesoov on põhiline, mis segama hakkab ja see nooruse võtmise tunne. 40 ja 50 on võrdsemad kui 30 ja 40.

Miks sa arvad, et kõik nii hirmsati lapsi tahavad saada?

+16
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lapsesoov on põhiline, mis segama hakkab ja see nooruse võtmise tunne. 40 ja 50 on võrdsemad kui 30 ja 40.

Miks sa arvad, et kõik nii hirmsati lapsi tahavad saada?

Igaljuhul on tegu hälliröövlitega. 30 aastane mees ei saa veel isakski noorema naisega, selgelt on see liiga noor, 40 on samad väärtused, pealegi kui meeldib 50aastane naine, meeldib ka 60se ja 70sena. 40 kuni 50 võib välimus palju muutuda.

+3
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas on keegi olnud sellises suhtes, kus mees 30a ja naine 40a. Kuidas läks kui kaua koos olite? Mis oli kõige keerulisem sellise vanusevahe puhul?

Või on teil tuttavate hulgas selliseid paare?

Noored on tuisupead. Ja kuidagi vaesed on need minust nooremad inimesed, ei viitsi suhkruemme olla.

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu ex elab endast üle 20a noorema mehega juba kaua koos ise on 53 mees 32. Midagi pole häda kui mees on pojast 2a noorem. Tegelikult oleks soomes 16+ neegripoisi võinud võtta, sellel põlveõndlani. Ja miks ise ei võiks “võtta” 30-st? Siis juba vahe 34 ja oled tema isast – emast vanem……. kusagil vanaisa kanti?

+1
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lapsesoov on põhiline, mis segama hakkab ja see nooruse võtmise tunne. 40 ja 50 on võrdsemad kui 30 ja 40.

Miks sa arvad, et kõik nii hirmsati lapsi tahavad saada?

Nõus, jutt on suhetest ja kohe mingi paljunemisejura platsis. Iga ajudega inimene saab aru, et 40nene või vanem naine t õ e näoliselt lapsi ei taha, teatud east alates muidugi ka ei saa.

+10
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lapsesoov on põhiline, mis segama hakkab ja see nooruse võtmise tunne. 40 ja 50 on võrdsemad kui 30 ja 40.

Miks sa arvad, et kõik nii hirmsati lapsi tahavad saada?

Nõus, jutt on suhetest ja kohe mingi paljunemisejura platsis. Iga ajudega inimene saab aru, et 40nene või vanem naine t õ e näoliselt lapsi ei taha, teatud east alates muidugi ka ei saa.

Mõtlevad, et pandav naine, aga kui paljud mõtlevad, et ühega on igavesti koos? Armununa muidugi räägitakse igavesest armastusest. Ettemõtlejaid on ülivähe, kõik paistavad hetkes elavat. Vanem naine, eriti kui vahe on juba 20 aastat peab ise mõtlema.. mehed peavad ka mõtlema kui 50selt 20 a naist jahivad või imetlusele vastavad.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lapsesoov on põhiline, mis segama hakkab ja see nooruse võtmise tunne. 40 ja 50 on võrdsemad kui 30 ja 40.

Miks sa arvad, et kõik nii hirmsati lapsi tahavad saada?

Nõus, jutt on suhetest ja kohe mingi paljunemisejura platsis. Iga ajudega inimene saab aru, et 40nene või vanem naine t õ e näoliselt lapsi ei taha, teatud east alates muidugi ka ei saa.

Seal on tõsi sees, nt 20 a mees ja 30 a naine. Mees võib vanuses 20-35 olla kindel, et last ei taha, paljud ka nii arvavad, aga siis tuleb oma lapsesaamissoov ikka ka kusagil vahemikus 30-35-40.

 

Aga kui 10a noorem mees võtta siis peaks kindlasti olema “võrdne”, vastasel juhul võibki avastada, et kodus on üks ülalpeetav laps veel juures, kes ootabki, et naine eluaset üleval peab, koju süüa ostab, koristab, peseb ja annab veel taskuraha ka.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kui on ikka hästi säilinud tädi, siis miks mitte. Harjutamiseks hea ja pärast edasi nooremate naiste juurde. Ja mine tea, ehk ongi väärt naine.

+2
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõbrannal on 8 aastat noorem mees. Ämm oli see, kes šoki sai ja üritas neid lahku ajada. Nüüdseks on 21 aastat abielus, ühine laps lõpetab gümnaasiumi. Ükski märk ei näita, et hakkaksid lahutama või sobi.  Ämm on ammu leppinud ja saavad hästi läbi, äi võttis asja rahulikult.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul sugulasel on 9a vanem naine. Tunduvad väga õnnelikud koos, neil on kaks last. Koos olnud umbes 12 aastat juba, kui tutvusid, siis mees oli 25 ja naine 34.

Teised tuttavad on 10a vanusevahega. Naine 45 ja mees 35. On paar olnud kuskil 4 aastat, elavad koos. Nad on üritanud last saada, aga üks rasedus katkes. Naisel on varasemast täisealine laps, mehel lapsi pole. Tunduvad rahul oma eluga.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu ühevanused paarid oleks igavesti koos. Kui vaada tänapäevaseid 40 aastaseid naisi, näevad nad ikka palju nooremad välja kui aastakümneid tagasi.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu ühevanused paarid oleks igavesti koos. Kui vaada tänapäevaseid 40 aastaseid naisi, näevad nad ikka palju nooremad välja kui aastakümneid tagasi.

Ühevanuseliste paaride puhul pole mõtet, et keegi röövis nooruse või kasutas daami ära, 70se jättis maha – s.o võrdväärne intellektuaalne ja füüsiline areng.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühevanuseliste paaride puhul pole mõtet, et keegi röövis nooruse või kasutas daami ära, 70se jättis maha – s.o võrdväärne intellektuaalne ja füüsiline areng.

Lahkumineku korral siunatakse ikka et mu parimad aastad läksid raisku, kinkusin sulle oma parimad aastad ja näed sina….  Ka ühevanuste puhul.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

10 aastat vanusevahe ei ole midagi. Kõik sõltub ainult ja ainult inimestest. Mul on mees 20 aastat vanem, 25 aastat õnnelikku abielu, kõik hästi.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

10 aastat vanusevahe ei ole midagi. Kõik sõltub ainult ja ainult inimestest. Mul on mees 20 aastat vanem, 25 aastat õnnelikku abielu, kõik hästi.

No selline vanusevahe on ikka hull küll. 60+ on vähesed mehed vitaalsed ja suure osa oma elust oled ilmselt üksi. Kui ise oled 60, mis pole eriline vanus naise kohta, on mees ätt või surnud.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No selline vanusevahe on ikka hull küll. 60+ on vähesed mehed vitaalsed ja suure osa oma elust oled ilmselt üksi. Kui ise oled 60, mis pole eriline vanus naise kohta, on mees ätt või surnud.

Otsid uue mehe kui ätt sureb.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 104 )


Esileht Pereelu ja suhted 10a noorem mees