Esileht Pereelu ja suhted 10a noorem mees

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 104 )

Teema: 10a noorem mees

Postitas:
Kägu

10 aastat vanusevahe ei ole midagi. Kõik sõltub ainult ja ainult inimestest. Mul on mees 20 aastat vanem, 25 aastat õnnelikku abielu, kõik hästi.

Nõus. Vanus on peas kinni.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otsid uue mehe kui ätt sureb.

Kes sind siis enam tahab.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nõus. Vanus on peas kinni.

Kui tegemist vanainimesega, siis ikka pole enam vanus peas kinni. Hakkad maksma hooldekodu ja hooldad ise seda ätti. Iial ei võtaks 20 a vanemat meest.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otsid uue mehe kui ätt sureb.

Kes sind siis enam tahab.

Ok!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen 43, elukaaslane 33. Koos oleme olnud 8 aastat ja 2020 sündis meil ühine laps. Elame mehe majas, minu korter on välja renditud.
Minu ema ei ole siiani sellega leppinud, et meil nii suur vanusevahe. Aeg-ajalt ikka pillab sarkastilisi kommentaare. Mehe ema aga hoopis vastupidi, võttis mind väga hästi perekonda vastu. Kihlusime paar aastat tagasi ja nüüdseks piisavalt raha kogutud, et peaks hakkama pulmaplaanidega aktiivsemalt tegelema.

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas on keegi olnud sellises suhtes, kus mees 30a ja naine 40a. Kuidas läks kui kaua koos olite? Mis oli kõige keerulisem sellise vanusevahe puhul?

Või on teil tuttavate hulgas selliseid paare?

Mina ise ei huvitu vähimalgi määral endast noorematest meestest. Mingi aasta-kaks pole ehk probleem, aga edasi tunneks ma nendega kui emme.
Aga mu vend on abielus endast vanema naisega ja juba umbes 18-19 aastat. Naine saab 55, vend on 44. Probleeme ma ei näe, kaks last on neil ka. Said aastase vahega kohe abielu alguses. Keerulist mina ei näe midagi. Nendest küll lahkuminekut ei paista, aga vend on mul ka selline mitte elumehe tüüp vaid natuke nohikust tarkpea – meedik.
Mingi kohalik ilueedi, segatöömees, ehitaja või autodega hangeldaja – selliste kohta ma ei oskaks arvata, et see suhe püsiks. Aga see on muidugi vaid minu isiklik arvamus.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingi kohalik ilueedi, segatöömees, ehitaja või autodega hangeldaja – selliste kohta ma ei oskaks arvata, et see suhe püsiks. Aga see on muidugi vaid minu isiklik arvamus.

Olen 53 ja mul on üheksa aastat noorem mees, just see segatöömees, ja mul on kindel plaan ta väga varsti maha jätta. Ilmselgelt mitte vanuse, vaid iseloomude sobimatuse tõttu.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jessus. On ikka inimestel arusaamad suhetest ja koos olemisest! Jätad maha, hooldad ätti, elus ei võtaks sellist… mis elu te nii mõtlevad inimesed kõik elate?

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen 50 ja mees on 34. Koos oleme 3 aastat ja kõik on hästi. Kõik aktsepteerivad, keegi viltu ei vaata. Reisime palju, tegeleme aktiivselt investeerimisega. Mõlemad majanduslikult hästi kindlustatud ning arukad.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen 25 aastane kutt, naine 48

koos olnud 3 aastat.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen 25 aastane kutt, naine 48

koos olnud 3 aastat.

Kindlasti kohe.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, et siin nii massiliselt selliseid suhteid välja ujub, ma ise ei tunne mitte ühtegi sellist paari. Arvan, et vananevate naiste haige fantaasia ilmselt. 50+ naine on ikka sportliku 50 a mehe kõrval oluliselt vanem, midagi pole tehs menopaus on oma töö teinud, nahk lõtvunud, näokontuurid ära vajunud, östrogeeni vähesus annab kohe tunda. Kuni 40 ehk on 10a noorem mees mõeldav, aga edasi hakkab paraku allakäik naiste kahjuks.

+2
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

50+ naine on ikka sportliku 50 a mehe kõrval oluliselt vanem, midagi pole tehs menopaus on oma töö teinud, nahk lõtvunud, näokontuurid ära vajunud, östrogeeni vähesus annab kohe tunda.

Usu või ära usu, aga kõik maailma suhted ei põhinegi näonaha lõtvusel või välimusel kui sellisel. Aga kuidas on näiteks 50+ sportlik naine tavalise 50-aastase mehe kõrval, miks sa arvad, et vaid mehed sportlikud võivad olla?

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Usu või ära usu, aga kõik maailma suhted ei põhinegi näonaha lõtvusel või välimusel kui sellisel. Aga kuidas on näiteks 50+ sportlik naine tavalise 50-aastase mehe kõrval, miks sa arvad, et vaid mehed sportlikud võivad olla?

Põhinevad, sest mida see vanem daam ikka noormehega teeb. Välimus ja vitaalsus, aga naine ei tohi olla noor, mees peab olema.

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks Eesti tuntud näitlejate paar elas üle 10 aasta nii, et mees oli 20-23 aastat noorem. Ei viitsi vikist otsida vanuseid. Ja siis naine jättis mehe maha ja läks omavanuse juurde. Noorem mees ulgus veel aastaid.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks Eesti tuntud näitlejate paar elas üle 10 aasta nii, et mees oli 20-23 aastat noorem. Ei viitsi vikist otsida vanuseid. Ja siis naine jättis mehe maha ja läks omavanuse juurde. Noorem mees ulgus veel aastaid.

Kes need on siis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, et siin nii massiliselt selliseid suhteid välja ujub, ma ise ei tunne mitte ühtegi sellist paari. Arvan, et vananevate naiste haige fantaasia ilmselt. 50+ naine on ikka sportliku 50 a mehe kõrval oluliselt vanem, midagi pole tehs menopaus on oma töö teinud, nahk lõtvunud, näokontuurid ära vajunud, östrogeeni vähesus annab kohe tunda. Kuni 40 ehk on 10a noorem mees mõeldav, aga edasi hakkab paraku allakäik naiste kahjuks.

Misasja:D

Minu lähimast ringkonnast on 3 paari mees 16-22 aastat noorem. 50 mees on mahakäinud suure kõhuga kortsus, 50 trennitegev enda eest hoolitsev naine annab ka 10.a. noorematele silmad ette. Mingist menopausist pole haisugi veel selles eas 😀

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu lähimast ringkonnast on 3 paari mees 16-22 aastat noorem. 50 mees on mahakäinud suure kõhuga kortsus, 50 trennitegev enda eest hoolitsev naine annab ka 10.a. noorematele silmad ette. Mingist menopausist pole haisugi veel selles eas ????

Menopausi edasi ei lükka ja lõpuks jätab mees maha.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

10 aastat vanusevahe ei ole midagi. Kõik sõltub ainult ja ainult inimestest. Mul on mees 20 aastat vanem, 25 aastat õnnelikku abielu, kõik hästi.

Ma yäna 52-aastasena ei kujutaks kuidagi 72-aastast enda kõrvale. No miks küll? Endavanusega on ju toredam

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma yäna 52-aastasena ei kujutaks kuidagi 72-aastast enda kõrvale. No miks küll? Endavanusega on ju toredam

Atraktiivsed 40aastased tahavad 20 aastat nooremat ja kõigile atraktiivsetele 50aastastele ei jätku 40aastaseid mehi. Need on noorte naiste poolt kinni pandud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Menopausi edasi ei lükka ja lõpuks jätab mees maha.

Yxikmees jälle platsis või? See jahvatas menopausist kogu aeg, tal olid samasugused puudulikud teadmised füsioloogiast nagu sul.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks Eesti tuntud näitlejate paar elas üle 10 aasta nii, et mees oli 20-23 aastat noorem. Ei viitsi vikist otsida vanuseid. Ja siis naine jättis mehe maha ja läks omavanuse juurde. Noorem mees ulgus veel aastaid.

Kes need on siis?

Kui sa juba ei tea, siis pole sul seda vaja ka teada. See ei anna sulle midagi.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Menopausi edasi ei lükka ja lõpuks jätab mees maha.

Enne jätab sinusuguse lolli jutuga moori maha.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Menopausi edasi ei lükka ja lõpuks jätab mees maha.

Enne jätab sinusuguse lolli jutuga moori maha.

Ime tilli.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ime tilli.

Sina ime, sa mehena ju kaifid teisi mehi, sest ükski naine sind ei taha.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Menopausi edasi ei lükka ja lõpuks jätab mees maha.

Pole iial ükski mees mind maha jätnud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ime tilli.

Sina ime, sa mehena ju kaifid teisi mehi, sest ükski naine sind ei taha.

Eksid, linnuke. Olen ise naine ja tean, mida teeb välimusega aeg. Kehtib minu ja teiste kohta.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole iial ükski mees mind maha jätnud.

Rõõm kuulda. Fifty-fifty.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen 25 aastane kutt, naine 48

koos olnud 3 aastat.

Kas 25-aastased päriselt kasutavad sõna “kutt” või sa lihtsalt unistad siin, et oled endiselt 25? Ma olen 36 ja minu jaoks on see vanainimeste sõnapruuk. Mu ema ütleb noormeeste kohta kutt.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eksid, linnuke. Olen ise naine ja tean, mida teeb välimusega aeg. Kehtib minu ja teiste kohta.

Kehtib sinu kohta jah. Ilusad ja hoolitsetud naised on ilusad lõpuni.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 104 )


Esileht Pereelu ja suhted 10a noorem mees