Esileht Pereelu ja suhted 10a noorem mees

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 104 )

Teema: 10a noorem mees

Postitas:
Kägu

Kehtib sinu kohta jah. Ilusad ja hoolitsetud naised on ilusad lõpuni.

Täitsa nõus, et ilusad on küll, mulle väga meeldivad vanad kaunid naised, aga mitte seksikad, mida suurem osa mehi ilu all silmas peab. Täitsa kahju vaadata, kuidas mõned vananevad mehed kogu oma elu kuu peale saadavad, et olla mingi näotu tondiga, kes on noorem. Minu tutvusringkonnast on mitu meest sellise lolluse teinud. Arvavad, et noorem naine teeb neid ka nooremaks, aga kokkuvõttes satuvad tavaliselt oma eluga hullemini purki. No said siis nooremat naist natuke aega panna vähemalt, kui see mõne jaoks eluunistus on.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eksid, linnuke. Olen ise naine ja tean, mida teeb välimusega aeg. Kehtib minu ja teiste kohta.

Kehtib sinu kohta jah. Ilusad ja hoolitsetud naised on ilusad lõpuni.

Olen vastupidist märganud. Kõige kaunimad lähevad koledaks ja mittemidagiütlevad kenaks. Enamus naisi kasutab meiki ja värvib juukseid, ei saa öelda, et loomulik ilu ja naturaalne juuksetoon. Ja elu lõpuni pole kindlasti ilusad, vanadus teeb oma töö ja lihasmassi kadu on suht paha. Pole see halvustamine, vaid normaalne vananemine.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvavad, et noorem naine teeb neid ka nooremaks, aga kokkuvõttes satuvad tavaliselt oma eluga hullemini purki.

Noor naine teeb mehe nooreks, aga naise vanaks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvavad, et noorem naine teeb neid ka nooremaks, aga kokkuvõttes satuvad tavaliselt oma eluga hullemini purki.

Noor naine teeb mehe nooreks, aga naise vanaks.

Milline filosoof. Noor naine teeb naise vanaks.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvavad, et noorem naine teeb neid ka nooremaks, aga kokkuvõttes satuvad tavaliselt oma eluga hullemini purki.

Noor naine teeb mehe nooreks, aga naise vanaks.

Milline filosoof. Noor naine teeb naise vanaks.

Jah, palju võõrkeelt. Noor naine teeb vana mehe nooreks, aga vana mees teeb noore naise vanaks. Muidugi mitte alati, aga jah võib.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, palju võõrkeelt. Noor naine teeb vana mehe nooreks, aga vana mees teeb noore naise vanaks. Muidugi mitte alati, aga jah võib.

Nii on jah. Inimesed ühtlustuvad-ehk 50 naine ja 35 mees on mingil hetkel mõlemad neljakümnendates.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii on jah. Inimesed ühtlustuvad-ehk 50 naine ja 35 mees on mingil hetkel mõlemad neljakümnendates.

Ei ühtlustu nad midagi. Noor naine on äti kõrval ise ka varsti mutt, see on tõsi. Mees nooremaks ei muutu, üritab ehk küll, mõni võtab kaalust maha, hakkab sporti tegema, aga see vaibub ka tavaliselt paari aastaga ära.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Reaalsuses on selliseid paare ainult mõni %, see on piisav argument, et üldjuhul mees endast vanemat naist ei võta. Millegi üle pole vaielda, see on fakt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ühtlustu nad midagi. Noor naine on äti kõrval ise ka varsti mutt, see on tõsi. Mees nooremaks ei muutu, üritab ehk küll, mõni võtab kaalust maha, hakkab sporti tegema, aga see vaibub ka tavaliselt paari aastaga ära.

Noorte meestega naised ei mutistu. Mehed näevad aga soliidsemad välja, kui tavaliselt.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Prouad, kui noored mehed hakkavad lapsi 35selt soovima, mida teete?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Prouad, kui noored mehed hakkavad lapsi 35selt soovima, mida teete?

Nad ei soovi. Kõik mehed ei soovi lapsi. Kui muudab meelt, mis siis ikka. Elu läheb edasi.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Prouad, kui noored mehed hakkavad lapsi 35selt soovima, mida teete?

Nad ei soovi. Kõik mehed ei soovi lapsi. Kui muudab meelt, mis siis ikka. Elu läheb edasi.

Enamus mehi soovib järeltulijaid ja oma geene edasi anda. Naistel on see, et nad ei pruugi lapsi soovida. Mina oleks väga kurb, kui gigolo mu maha jätaks kui olen 60. Siis ei leia küll enam kedagi.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

…tähendab siis võib kedagi leida, aga siis noolib see mees pärandust, olgu see või ühetoaline korter karupepus või tasuta toit. Ei usu neid 70seid naisi noolivaid Aafrika printse.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

…tähendab siis võib kedagi leida, aga siis noolib see mees pärandust, olgu see või ühetoaline korter karupepus või tasuta toit.

Kes sellist tahaks? Sellist ei võtaks ka 20-selt 😀

Mis krdi pärandust-ei saa ükski mees minu vara-vara jääb lapsele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes sellist tahaks? Sellist ei võtaks ka 20-selt ????

Mis krdi pärandust-ei saa ükski mees minu vara-vara jääb lapsele.

Pole endale selgeks teinud, kuidas Nigeeria printsid ja printsessid eakaid tillist tõmbavad. Aga nooruses andestatakse ju kõike, vaata, kuidas rikkad mehed noori naisi majandavad ja prouad endale noormehe kinni maksavad. Kui aga kokku saavad kaks sama majandusliku tasemega inimest, kas tõesti ei tule vanus mängu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui aga kokku saavad kaks sama majandusliku tasemega inimest, kas tõesti ei tule vanus mängu?

Ei. Sobivus, meeldivus ja armastus. Asi pole vanuses, st. seda ei vaata keegi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui aga kokku saavad kaks sama majandusliku tasemega inimest, kas tõesti ei tule vanus mängu?

Ei. Sobivus, meeldivus ja armastus. Asi pole vanuses, st. seda ei vaata keegi.

Miks ei vaata? Tean paljusid, kes vaatavad ja paljusid kes ei vaata. 50-50!

Kahjuks pean kurvastusega tõdema, et see armastus, sobivus ja meeldivus ei kesta paljudel juhtudel väga pikalt. Minu ideaali kohaselt kestab see muidugi ühe poole surmani, aga kahjuks selliseid paare pole just palju. See ongi kõige kurvem asja juures, et võetakse vanem naine või mees ja lükatakse ta minema, kui ilmub esimene ealine iseärasus, aga see pole ju lotovõit. See on enamvähem teada, mis järgneb, seda on võimalik ette näha. Ja kuhu see 50-60-70 aastane siis minema hakkab, kui noor gigolo endale 20 aastat noorema naisukese võtab?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kuhu see 50-60-70 aastane siis minema hakkab, kui noor gigolo endale 20 aastat noorema naisukese võtab?

Jessas, õudne asi nüüd. Ega mehe lahkumise pärast elu seisma ei jää 😀

Igas eas leiab endale kaaslane, kui vähegi sotsiaalne oled. Tänapäeval on internet selleks. Raha ka piisavalt-reisi ja ole.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ei vaata? Tean paljusid, kes vaatavad ja paljusid kes ei vaata. 50-50! Kahjuks pean kurvastusega tõdema, et see armastus, sobivus ja meeldivus ei kesta paljudel juhtudel väga pikalt. Minu ideaali kohaselt kestab see muidugi ühe poole surmani, aga kahjuks selliseid paare pole just palju.

Macron hea näide ju.

Meil Eestis siin 16.a. nooremad mehed, paugust, kes meenusid-Marju Karinil, Kirsti Timmeril, Evelin Samuel.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

essas, õudne asi nüüd. Ega mehe lahkumise pärast elu seisma ei jää ????

Igas eas leiab endale kaaslane, kui vähegi sotsiaalne oled. Tänapäeval on internet selleks. Raha ka piisavalt-reisi ja ole.

Jääb ikka, kui on tõeline armastus. Kui on suvaline gigolo, siis ei jää muidugi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jääb ikka, kui on tõeline armastus. Kui on suvaline gigolo, siis ei jää muidugi.

Ei ole siiani ühegi mehe pärast nutnud, ega hakka ka. Kui just ära ei sure-siis on tõesti kurb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Macron hea näide ju.

Meil Eestis siin 16.a. nooremad mehed, paugust, kes meenusid-Marju Karinil, Kirsti Timmeril, Evelin Samuel.

Ma kuulsustest üldse ei räägiks ja Macronist ammugi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kuulsustest üldse ei räägiks ja Macronist ammugi.

Miks? Samasugused inimesed nagu iga teine.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole siiani ühegi mehe pärast nutnud, ega hakka ka. Kui just ära ei sure-siis on tõesti kurb.

Aga ära võta isiklikult seda, ega mina ka isiklikus plaanis ei räägi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks? Samasugused inimesed nagu iga teine.

Macroni kohta pead ise lugema, aga Eesti kuulsustest ei räägi, sest ma ei tea ja pole minu asi, mina räägin üldiselt, kedagi silmas pidamata.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rohkem ma ei vasta siia teemasse. Point oli selles, et igaüks vaatab ise ja pole mõtet solvuda nende peale, kes ütlevad, et noored ei vaata vanu. See on niipidi ja naapidi. Vaadatakse! Ja ei vaadata! See oleneb kahe inimese omavahelisest läbisaamisest ja soovidest.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi võidakse vaadata nooremaid mehi..noored naised ju ka sageli vaatavad vanemaid mehi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi võidakse vaadata nooremaid mehi..noored naised ju ka sageli vaatavad vanemaid mehi.

Eriti sageli ikka ei vaata, siis peab raha taga olema. Niisama ikka ei taha keegi vana meest.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi võidakse vaadata nooremaid mehi..noored naised ju ka sageli vaatavad vanemaid mehi.

Eriti sageli ikka ei vaata, siis peab raha taga olema. Niisama ikka ei taha keegi vana meest.

Muidugi tahetakse. Mina näiteks soovisin. Kui olin 18, siis omavanuste poisikestega polnud midagi teha. Sõbrustada, jah. Tahtsin meest, kes juba oskaks naist kohelda, kes oleks juba suhtes olnud ja teaks, mis see on ning tema raha polnud oluline. Nii palju muidugi eeldasin, et jaksab teinekord kinopileti või restoranilõuna osta, aga mitte alati! Vaatasin siis 32-36 aastaseid mehi. Mu suur armastus ja elukaaslane oli vanuses 19-24 kõrgharidusega katlakütja. Imetore mees oli. Oskas naist kohelda ja elukogemus oli teda õpetanud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu suur armastus ja elukaaslane oli vanuses 19-24 kõrgharidusega katlakütja. Imetore mees oli.

Ma ei nimetaks 5 aastat vanemat 24 aastast meest. Jutt on ikka sellest, et naine on kahekümnendates, elu ees, aga mees on 40+ viienda ringi mees. Seda eriti ei taheta. Paar aastat vanem pole mingisugune vanem mees, eriti kui mõlemad on noored ja lastetud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 104 )


Esileht Pereelu ja suhted 10a noorem mees