Esileht Pereelu ja suhted 10a noorem mees

Näitan 14 postitust - vahemik 91 kuni 104 (kokku 104 )

Teema: 10a noorem mees

Postitas:
Kägu

Mu suur armastus ja elukaaslane oli vanuses 19-24 kõrgharidusega katlakütja. Imetore mees oli.

Ma ei nimetaks 5 aastat vanemat 24 aastast meest. Jutt on ikka sellest, et naine on kahekümnendates, elu ees, aga mees on 40+ viienda ringi mees. Seda eriti ei taheta. Paar aastat vanem pole mingisugune vanem mees, eriti kui mõlemad on noored ja lastetud.

Minu vanus oli 19-24. Tema oi suhte alguses 34 saamas.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas on keegi olnud sellises suhtes, kus mees 30a ja naine 40a. Kuidas läks kui kaua koos olite? Mis oli kõige keerulisem sellise vanusevahe puhul?

Või on teil tuttavate hulgas selliseid paare?

Üks tuttav paar on 20-aastase vanusevahega – mees on 47 ja naine 67, koos olnud nad nüüdseks 14 aastat, seega olid nad tutvumisel 33 ja 53.  Mehel olid lapsed olemas, naisega tunduvad, et saavad kenasti hakkama.

Üks teine tuttav paar on hetkel nii, et mees 28 ja naine 44, koos olnud nad  seitse aastat, nendest kuus abielus, kaks väikese vahega last (5 ja 4). Naine on üsna äraaetud välimusega, aga samas noh, väikesed lapsed ja noor mees.

Mees aga võtab täiega kõrvalt, kust aga saab…

 

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ei vaata? Tean paljusid, kes vaatavad ja paljusid kes ei vaata. 50-50! Kahjuks pean kurvastusega tõdema, et see armastus, sobivus ja meeldivus ei kesta paljudel juhtudel väga pikalt. Minu ideaali kohaselt kestab see muidugi ühe poole surmani, aga kahjuks selliseid paare pole just palju.

Macron hea näide ju.

Meil Eestis siin 16.a. nooremad mehed, paugust, kes meenusid-Marju Karinil, Kirsti Timmeril, Evelin Samuel.

Krista Lensin liigitub samuti nende hulka.

V.a. Samueli kaasa…ytleks, et ei kommentaari 🙂

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii palju vanemaid naisi vaatavad mehed, kes omaealisi või nooremaid ei saa.

Tean isegi üht, kes elab endast vanemaga koos. Mees ise 34 ja naine 53.

Meest vaadates, ega ta kedagi paremat ei saaks  ja tal pole vist varem kedagi olnud ka.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Prouad, kui noored mehed hakkavad lapsi 35selt soovima, mida teete?

Uskumatu – aga eksisteerib mehi kes ei soovigi preilidega lapsi teha,vaid tahavad lihtsalt kooselu.

Aga tuttav proua on samuti mehest 10 a. vanem ja kolm last on ka, viimase sünnitas 42 -aastaselt.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii palju vanemaid naisi vaatavad mehed, kes omaealisi või nooremaid ei saa.

Naistega sama lugu. Endaealist normaalset meest ei saa, siis peab vanemaga leppima.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii palju vanemaid naisi vaatavad mehed, kes omaealisi või nooremaid ei saa.

Nalja teed või 😀 Vaata nende inimeste kaasasid, kelle nimed välja tõin.

K.a. minu kaasa on kena, tark ja üsna rikas.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naistega sama lugu. Endaealist normaalset meest ei saa, siis peab vanemaga leppima.

Ei ole nõus.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks on mehel endast 10a vanema naisega suhtes olemine rõvedavõitu.

Minu mehel (minuga sama vana) on ka kaks exi temast umbes 5-6a vanemad olnud ja kui sellest teada sain,  siis see oli minu jaoks väga ebameeldiv info (oleks 1 aga 2!!) ja millegipärast langetab mu enda enesehinnangut ja hinnangut meie suhtele ka – umbes et kas ta tõesti enne mind vähemalt endavanuseid või nooremaid (loe:paremaid) naisi ei saanud ja miks siis mina peaksin teda tahtma nüüd … ja kas tõesti olen selliste vanemate naistega sama pulga peal. Ebameeldivad mõtted ma tean, võite julgelt miinustada.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

nooremaid (loe:paremaid) naisi ei saanud ja miks siis mina peaksin teda tahtma nüüd … ja kas tõesti olen selliste vanemate naistega sama pulga peal. Ebameeldivad mõtted ma tean, võite julgelt miinustada.

Nooremaid naisi on väga lihtne saada. Katsu sa tarka, rikast ning endast vanemat püssi saada.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ja kas tõesti olen selliste vanemate naistega sama pulga peal.

Vaevalt, et sama pulga peal. Ilmselt kehvem, kui pidi seekord sinuga leppima.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nooremaid naisi on väga lihtne saada. Katsu sa tarka, rikast ning endast vanemat püssi saada.

No oleks siis olnud, et nad oleksid olnud targad, rikkad või püssid.  Ei olnud nad ühtegi neist, rääkimata sellest et kõike korraga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu ex elab endast üle 20a noorema mehega juba kaua koos ise on 53 mees 32. Midagi pole häda kui mees on pojast 2a noorem. Tegelikult oleks soomes 16+ neegripoisi võinud võtta, sellel põlveõndlani. Ja miks ise ei võiks “võtta” 30-st? Siis juba vahe 34 ja oled tema isast – emast vanem……. kusagil vanaisa kanti?

See on küll hullult kompleksides vend… :/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleme oma 10-aastase vanusevahega  koos juba 20+ aastat, viimased aastad ametlikus abielus, on ühised lapsed ja suht täiuslik pereelu. Meil kummalgi pole muidugi ka eelarvamusi olnud. Elu tundub aina paremaks minevat nagu vana hea punane vein.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 91 kuni 104 (kokku 104 )


Esileht Pereelu ja suhted 10a noorem mees