Esileht Koolilaps 10a poiss tänaval käest kinni

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: 10a poiss tänaval käest kinni

Postitas:

Kogu aeg liigume autoga, aga nüüd peab mõnda aega olude sunnil jalgsi v bussiga liikuma. Mis on täiesti ok. Märkasin aga, et mu 10a poeg võtab tänaval liikudes mul käest kinni nagu väike laps. Kas ma peaksin teda keelama? Muidu poiss nagu poiss ikka- sport ja kärts-mürts, on nii isa kui emaga (mina) lähedane. Kas kellelgi veel nii suur laps tahab käest kinni hoida? Kas lasete?

0
-40
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Keela ikka,  aga siis ära tee teemat paari aasta pärast, et pubbekaga kontakti pole.</p>

+18
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Häbened oma last?

+33
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii armas! Las ta hoiab sul käest kinni. Jäta need hetked meelde. Siis hea meenutada, kui kahe aasta pärast käsib sul kõndida endast kaks meetrit kaugemal ja mitte näidata, et te tuttavad olete 😛 Naudi neid viimaseid hetki, kui su poeg on laps!

+57
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina hoian ka oma abikaasal tihti käest kinni, kui tänaval kõnnime. Koos 26 aastat. Mis nüüd lahti? 🙂

+19
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mul võtab 16-aastane poegki tihti tänaval jalutades käest kinni, mis sest et ise on minust pea jagu pikem. Pole osanud kartagi, et see kuidagi häbenemist vääriks.

+32
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidu poiss nagu poiss ikka – sport ja kärts-mürts

???

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui laps pole saanud elu sees perega jalutada (“kogu aeg liigume autoga”), siis on kurb küll. Las siis nüüd saab natuke tagantjärele käest kinni käia. Muide, kui ta tüdruk oleks, kas siis sind ei paneks muretsema? Kui mitte, siis lase poisil ka laps olla, ära diskrimineeri teda soo tõttu.

+29
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eesti poistel on teismeeas väga suur läheduse puudus.

Ja ka just füüsilise läheduse.

Sest mingil hetkel arvatakse, et ei sobi enam kallistada või pai teha või käest kinni hoida.

Samas on seal pikkade koibade ja tärkava habemega kuti sees veel aeg-ajalt veel täiesti väike laps, kes tahaks olla lihtsalt hoitud.

+35
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on poiss 13 ja mõnikord poeb siiani käeotsa. Minu meelest on see väga armas žest, mis näitab kui väga ta sind usaldab ja hoiab.

+23
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul küll 14 aastane tütar aga ma pole tulnud selle pealegi, et see võiks probleem olla. Siiani aeg-ajalt käest kinni ja kallistb ja isegi süles käib. Ma ei näe põhjust, miks poisslapsega kuidagi teisiti peaks olema.

+21
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ju nii armas. Mõtlesin suvel kui 11 aastane  lapselaps (poiss) minu pool oli pikemalt ja jalutasime, et nüüd ilmselt küll enam käest kinni ei võta. Ja varsti puges käsi pihku:)) Ja kui külas käin, tulevad kõik lapselapsed riburada sülle, kallistavad ja räägivad oma elust.

+23
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selles pole ju midagi imelikku, 10-aastane on ju laps veel. Mul on 10-aastane tütar, võtab ka mõnikord jalutades käest kinni, kui tuju tuleb. Minu arust on see tore, et lapse veel ei häbene emaga käest kinni käia. Õnneks tänapäeval ei ole ka selliseid kivinenud arusaamu, et kui vana laps siis ikka võiks käest kinni võtta, ei ole inimesed nii kramplikud oma suhtes lastega, ega ole ka teised nii järsud, et seda imelikult vaataks.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule tundub 10.a suur laps, naljakas vaadata kui tänaval käest kinni kõnnib. Aga see on ainult minu arvamus, igaüks tehku nii nagu endale meeldib, lapsele lähedust ja turvatunnet saab pakkuda ka teistmoodi 🙂

+1
-24
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.03 19:05; 22.03 11:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pojaga ei mäleta millal käest kinni käisime (lasteaiaeas ilmselt), aga praeguseks täiskasvanud tütar armastas küll käest kinni käia (või käealt kinni), 18-19 aastasena veel isegi mõnikord käis. Miks ma peaks mitte laskma kui lapsele meeldib? Mulle tundus see pigem selline “Ma armastan oma emmet, mind ei huvita kui mõni klassikaaslane mind tänaval nägema juhtuks” suhtumine, nii mu tütar kunagi mulle ütles. Vastupidi oleks pigem nagu ma häbeneks oma last  või nii suurel lapsel ei sobi vms.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule tundub 10.a suur laps, naljakas vaadata kui tänaval käest kinni kõnnib. Aga see on ainult minu arvamus, igaüks tehku nii nagu endale meeldib, lapsele lähedust ja turvatunnet saab pakkuda ka teistmoodi ????

Suur või väike, noor või vana, need ongi üsna tunnetuslikud mõisted, mis sõltuvad hinnangu andja maailmakogemusest.

Aga inimesed on erinevad. Mul on kaks last, mõlemad poisid, kes praeguseks juba oma teismeea lõpusirgel (vanuses 17-20). Üks neist ei tahtnud ka mitte 2-aastaselt käest kinni hoidmist, kõndis nii sama mu kõrval. Teisele meeldis käest kinni hoida ka veel 12 aasta vanuses.

 

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muide, kui ta tüdruk oleks, kas siis sind ei paneks muretsema? Kui mitte, siis lase poisil ka laps olla, ära diskrimineeri teda soo tõttu.

Ära hakka jälle peale selle diskrimineerimise jutuga! Oksele ajab juba!

+1
-15
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Veider on mõelda, et see on imelik. Mul suurem tüdruk ka hoidis 10a mul käest kinni. Nii armas ju ????
Mu väiksem 7a tahab, et teen kooli ees talle põsemusi ja kallistuse. Mulle endale meeldib nii väga lapsi nunnutada ja hellust jagada ja olen oma lastega väga lähedane.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kogu aeg liigume autoga, aga nüüd peab mõnda aega olude sunnil jalgsi v bussiga liikuma. Mis on täiesti ok. Märkasin aga, et mu 10a poeg võtab tänaval liikudes mul käest kinni nagu väike laps. Kas ma peaksin teda keelama? Muidu poiss nagu poiss ikka- sport ja kärts-mürts, on nii isa kui emaga (mina) lähedane. Kas kellelgi veel nii suur laps tahab käest kinni hoida? Kas lasete?

su laps on täiesti uues ja tema jaoks tundmatus olukorras.
ei ole lapse viga, et see asi teil õigel ajal õppimata on jäänud.
anna talle aega harjuda.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis lähedusevajadus? Vastupidi, lapsel on siiani liigagi suur lähedus olnud, ega ole harjunud “päris maailmaga” nagu ühistransport või tavaline kõnnitee.

Masendav.

Üksi ei julge ka tänaval või poes käia? Viimane aeg ehk harjutama hakata.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis tuleb leida kuldne kesktee. Proovida seda kommet veidi vähendada, ei pea ju igalpool kätutama 🙂

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.03 19:05; 22.03 11:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 11.aastane poeg hoiab ka aegajalt käest kinni. Kõnningi siis nii, et üks laps ühe ja teine teise käe otsas. Üldse ei näe probleemi ja ei ole kunagi oma pead vaevanud selles osas, et mida teised arvavad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Koolilaps 10a poiss tänaval käest kinni