Esileht Koolilaps 10aastane ujumistrenni Tartus – kuhu?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: 10aastane ujumistrenni Tartus – kuhu?

Postitas:

Kuhu panna Tartus hobi korras ujuma (esialgu vähemalt, ei ole vist võistleja tüüp) 10aastane? Aura algkursus läbitud ja nüüd 3 aastat koolis ujumisringis käinud, aga seal väike bassein ja juba kevadel tundus, et igav oli, ei arenenud. Auras kaks klubi, vist ka Arenas. Mis neil vahet, kuidas treenerid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 7-aastane käis eelmisel aastal ja läheb sel aastal ka Aurasse Ujumise Spordiklubisse ujuma (vt. http://www.ujumine.ee/trennid). Laps oli rahul ja üks trauma, mis seal ka juhtus, lahenes kenasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil jätkab ka 7-aastane teist aastat Auras, USKis. Nii palju, kui olen neid trenne kõrvalt näinud, siis seal on ikka väga erinevate tasemetega rühmad. Osad on algõpetuse-järgsed, tasapisi ikka mulistavad seal ja puha. Mu laps on sellises rühmas – kuna ta nüüd alles läheb kooli ka, siis ma ei ole talle võistluste mõtet veel pähe pannudki. Niigi palju uut ja pingelist..
Aga osad on juba edasijõudnumad, ujuvad nagu kalad, hüppavad kenasti pea ees vette jne. Nii et ma sooviksin sealt Aura lehelt näiteks kontakteeruda mõne klubi sekretäri või orgunnijaga ning temaga lapse ujumisoskusest rääkida. Eks nemad oska paremini soovitada, millisesse rühma laps panna.

Oma lapse treeneriga olen rahul; Jaana on selline üsna noor treener, paistab lastega mõnusasti läbi saavat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Auras on nii Tartu Ujumisklubi kui ka ujumise spordiklubi. Ega ma täpselt ei tea, missugused treenerid kummaski klubis töötavad, aga nii kaua, kui ma oma lapsega olen trennis käinud (teine aasta nüüd), on kõik treenerid jätnud väga sõbraliku ja sümpaatse mulje (on ka võrdlus jalgpalliga, mis ei kannatanud sugugi kriitikat). Minu teada on mõlemas klubis suuur hulk erinevaid tasemerühmi, nii et võta julgelt ühendust ja vali. Meie laps on tõeline ujumisfänn ja oma osa on siin ka treeneritel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Koolilaps 10aastane ujumistrenni Tartus – kuhu?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.