Esileht Beebi ja mitmikud 10kuune ei lase emal süüa

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: 10kuune ei lase emal süüa

Postitas:

Tere. Mis võiks olla seletus 10kuuse beebi käitumisele ja kuidas olukorda parandada? Nimelt ei lase laps emal süüa. Ma reaalselt saan süüa ainult siis, kui laps magab või mees teises toas temaga tegeleb. See ei ole normaalne ju? Kas see läheb üle? Nii kui laua taha istun taldriku ette, hakkab jonn pihta ja ronib minu jalgade juures. Isegi kui söögiaegade vahepeal midagi suhu pistan (küpsis vms) ja seda näeb, on ka jonn lahti. Viimasel juhul tundub küll pigem see olevat, et talle ei antud.? Help

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Miks te koos, samal ajal sama laua taga ei söö?
Selleks on ülim aeg, ammu oleks pidanud.
Võta kasvõi aps sülle, kui muidu ei saa (kummalgi oma taldrik ja lusikas). Kui sööd küpsist ja ei taha lapsel eanda, siis anna talle selle asemel puuvili või leivatükk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see on normaalne käitumine. Mulle hea auudis, Mul on lasped 3,5 jq 1,5 ja ma koguaeg imestan, et kuidas tuttavate lapsed ei sitsi nende ümber, kui vanemd midagi söövad. Mul külas olles lapsed koguaeg toidulaua ümber 😀

Aga jah, see söögi ajal jala kraapimine hakkabki pihta umbes siis, kui käputama hakkab. 10-kuusega võid tõesti söögiajad samale sättida ja oma söögilaud sättida nii, et laps saaks süüa sama asja või enam-vähem sama (nt kui sööd omletti, siis teed talle omlett munakollasest). 10-kuune võiks juba tükilist süüa ja kui sul on enam-vähem tervislik toidulaud, siis kõlbab enamus teie roogadest, ainult soola lisad hiljem, kui oled beebi portsu eraldanud. 10-kuusele ei sobi siis praekartul, kotletid võiksid olla ahjus (kuigi olen ka praadinud), kotlette tegelikult saab täitsa edukalt teha ka ilma munata, nii et ei pea munavalget raisku laskma 😀 makaronide koostis on nisujahu ja vesi – nii et ei pea põdema, ainult poe purgikastmed on mittesoovitatav, rohkem toitu ahjus, keedetud ja aurutatud ja vähem praadimist jne ja saate samu asju süüa. Hädapärast võid ka lihtsalt talle samaaegselt õuna/pirni/banaani/porgandi/kurgi jne jupi kätte anda. 10-kuuselt õnneks nad veel väga hästi ei taipa, et sul on midagi ägedamat, see tuleb millalgi 1a+mõned kuud, siis on pidu täielikult läbi, kui soovid lapsele tervislikku toidulauda 😀 burksi käid salaja söömas 😛

Mul on 2 last ja mõlemad on umbes 10kuuselt meiega samale toidule läinud. Oligi nii, et mõningatest asjadest menüüs loobusin kas beebile sobimatuse tõttu või kuna lõualuud ei saanud veel hakkama (nt isetehtud pitsa oleks koostiselt sobilik, aga mul paksem krõbedam põhi, mida raske beebil närida, isegi kui purihambad oleksid) või tegin alternatiivse variandi (nt lillkapsapõhjaga pitsa, samas juustu tõttu väga soolane). Aga näiteks ahjukala + keeduriis köögiviljadega on vägagi sobilik toit 10kuusele. Küpsist jmt tuleb süüa nii, et laps ei näe 😀

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Beebi ja mitmikud 10kuune ei lase emal süüa

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.