Esileht Pereelu ja suhted 11 a tütar armukade

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: 11 a tütar armukade

Postitas:

Olen üksikema. Tütar on 11-aastane. Leidsin endale toreda kaaslase, kellega olen paar aastat visiitsuhtes olnud. Aga mu tütrele see mees ei meeldi, sest ta (tütar) on minu suhtes tohutult kiivas. Pisikesest peale on tütar mulle väga lähedane olnud ja olen teda väga hoidnud ja hellitanud. Ta on alati nii arukas ja asjalik ja mulle väga suureks abiks ka olnud. Hästi tark, heasüdamlik ja tubli. Aga ta ei salli absoluutselt, et ma kellegi teise suhtes (ehk siis mõne mehe suhtes) kiindumuse märke ilmutan. Ta läheb täitsa hulluks, hakkab nutma ja hüsteeritsema ja mulle igale poole kirjakesi jätma, et vihkab mind. Peale tema isast lahkuminekut ongi see visiitsuhe mul ainus olnud ja tegelikult pole tütar eriti selle mehega kokku puutunudki. St igapäevaselt me ei kohtu niikuinii. Eile jätsin selle mehe maha, sest kui tütar sellist tsirkust teeb, siis see lõhuks ka meie suhte niikuinii. Mees oli tore ja meeldis mulle väga, kuid väga suurt armastust meie vahel siiski polnud. Olen ikkagi väga kurb nüüd, sest olin kahe tule vahel ja pidin valima, kumba oma kallitest haavata… Ootan nõuandeid, mida teinekord teisiti teha. Ma ei otsi meeleheitlikult endale meest, kuid tundsin ennast väga hästi, et mul oli selline tore kaaslane, kellega aeg-ajalt kohtuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.08 10:43; 02.08 13:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga tuttav lugu .Jätsin ka kõik maha ja pühendasin end lapsele. Kui laps sai 9 aastaseks tuli minu ellu uus tore sõber.Oh seda tralli kisa ja muud.Üritasin seletada et emme vajab ka sõpra sest varsti jooksed sina oma vanustega tansima jne.aga mina istun siis üksi kodus kas sa tahaksid et emmel oleks igav ja kurb olla üksi.Mees muidugi aitas ka kutsus meid kinno jalutama jne.Praegult ütleb tütar et ma olen hea ema ja hea et tegin sellise valiku Et ta küll ei tahaks et ma üksi oleksin .See on muidugi minu lugu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta istub sulle pähe. Lased sel ka juhtuda.
Kahju kohe, kui lapse pärast keelatakse enda elu.
Rumal naine ja ema oled
Aga kui tahad nõu kuulda, siis mine ühe hea psühhiaatri juurde ja hakake tegelema probleemiga. Mitte sul pole probleem, vaid su lapsel

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.08 11:03; 02.08 11:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armastust teie vahel polnud? Siis ta on lihtsalt rohkem nagu sõber sulle. V-o kohtute siis suuremas seltskonnas, siis laps saab aru, et ta kõigest sõber.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Armastust teie vahel polnud? Siis ta on lihtsalt rohkem nagu sõber sulle. V-o kohtute siis suuremas seltskonnas, siis laps saab aru, et ta kõigest sõber.[/tsitaat]

Kui juba visiitsuhte ja \”sõbra\” peale krimpsutatakse nina, siis kuidas veel tüdruk siis iseendaga hakkama saaks, kui ema koliks ise või koliks mees ema juurde elama? Hakkaks ähvardama end tappa?
Lapsel on suur probleem ja sellega tuleb kohe praegu tegelda, enne kui asi hullemaks läheb

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.08 11:03; 02.08 11:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Ta istub sulle pähe. Lased sel ka juhtuda.
Kahju kohe, kui lapse pärast keelatakse enda elu.
Rumal naine ja ema oled
Aga kui tahad nõu kuulda, siis mine ühe hea psühhiaatri juurde ja hakake tegelema probleemiga. Mitte sul pole probleem, vaid su lapsel[/tsitaat]

Vastupidi, sina oled rumal. Õige ema seab oma lapse alati meestest ettepoole. Oled väga tubli ema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.08 12:29; 02.08 13:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Vastupidi, sina oled rumal. Õige ema seab oma lapse alati meestest ettepoole. Oled väga tubli ema. [/tsitaat]

Oo, õudust!

Vaata, on suhe ema ja lapse ning naise ja mehe vahel. Ilmselgelt on teemaalgataja ja lapse suhetes midagi paigast ära, kui laps visiitsuhtele nii ägaedalt reageerib. Sel juhul peaks minema kindlasti psühholoogi juurde ja aitama tütrel sisemistest hirmudest üle saada. Vastasel juhul kasvab tütrest rikututd psüühikaga naine, kes ei suuda luua suhteid vastassooga ning parimal juhul saab tast järjekordne üksikema. On ju küllalt sellseid üksikemade dünastiaid, kus põlvest põlve koosneb pere emast ja tütrest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt on tütar harjunud sinult veidi liiga palju tähelepanu saama ja pole tulnud selle peale, et sul võib ka edaspidi meestega suhteid tekkida.

Kasvasin ise ema ja vanaemaga. Ema oli minu saanud läbi suurte raskuste ja vanemas eas ning olin tema elu mõte. Ta ei hakanud isegi mu isaga koos elama, sest lisaks teistele põhjustele ei soovinud mind kellegagi jagada. Ühesõnaga täielik ahviarmastus.

Mäletan, kui käisime sanatooriumis. Olin 10-aastane ja minu ema 50-ne, aga ta nägi tõesti palju noorem välja. No ja minu emal tekkis seal flirt ühe temast noorema ja muidu väga sümpaatse mehega.

Muidu mulle see mees meeldis väga, veetsime aega koos suurema seltskonnaga ja ka kolmekesi, aga kui ma kogemata nägin pealt selle mehe ja minu ema suudlust, siis hakkasin momentselt seda meest vihkama. Hakkasin tujutsema ja jonnima ja ei olnud enam tema vastu sõbralik.

Armukadedus oli meeletu. Ema oli seni ju ainult mulle oma tähelepanu pühendanud, kuidas oli võimalik, et talle meeldib keegi veel! Õnneks nende flirt lõppes ka tuusiku lõpuga ja sain oma ema jälle täielikult endale tagasi.

Tegelikult tegi minu ema vea end ainult mulle pühendades. Samas kuna ta elaski ilma meheta, siis tema veal ei olnud minu jaoks hulle tagajärgi. Aga kui ta oleks mehe leidnud, siis minu armukadedus oleks olnud meeletu ja kõigi jaoks väga hull olukord taluda.

Lapsele tuleks kuidagi mõista anda, et ema on ka inimene ja vajab ka teistsugust suhtlust peale ema-lapse suhte. Nii pole see ka lapsele liiga traumeeriv. Ja sellest tuleks rääkida juba siis, kui polegi veel mingit suhet. Lihtsalt arutada ilmaasju omavahel. Loomulikult üksikema armastab oma last üle kõige ja võivad olla ka pettumused meestes, aga laps ei peaks asendama kogu suhtlust. Nii suurt rolli ei tohiks lapsele panna – see võib rikkuda ka tulevased suhted tema elus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuhu maha sa mehe jätsid ? Kui te nagunii koos ei ela, miks te ei võiks aegajalt kohtuda ? Miks peab tütre ninaall olema kellegi vastu nii õrn ja armastav, et lapsel tekib trauma ?
Kas pole tegu sellega, et võõrad mehed on viimane piisk lapse kannatuse karikasse? Ise tead oma elu kõige paremini, et kas on lapsel põhjust või mitte niimoodi tunda. Kui ei ole, otsi lapsele kiiresti abi. Tal peab psüühika olema väga sassis sellisel juhul. Kui aga põhjus on su enda käitumises, noo säästa last veel siis mõned aastad, enne kui kellegi koju tood.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Oo, õudust!

Vaata, on suhe ema ja lapse ning naise ja mehe vahel. Ilmselgelt on teemaalgataja ja lapse suhetes midagi paigast ära, kui laps visiitsuhtele nii ägaedalt reageerib. Sel juhul peaks minema kindlasti psühholoogi juurde ja aitama tütrel sisemistest hirmudest üle saada. Vastasel juhul kasvab tütrest rikututd psüühikaga naine, kes ei suuda luua suhteid vastassooga ning parimal juhul saab tast järjekordne üksikema. On ju küllalt sellseid üksikemade dünastiaid, kus põlvest põlve koosneb pere emast ja tütrest.[/tsitaat]

On mehe ja naise suhe, aga paraku on see mingi võõra mehe suhe emaga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.08 12:29; 02.08 13:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Räägin sulle sellepeale oma loo- olin küll veidi vanem- 14, kui emale tekkis austaja. Olime olnud juba minu titepõlvest saati kahekesi, ema oli vaid minu ja pühendas end vaid mulle. Ja siis tuli Tema. Käis külas, tõi alati jäätist vmt head, oli sõbralik, aga oi kuidas ma teda ei sallinud. Lõpuks kolis ta meile, vihkasin tema juurs kõike- kuidas ta hommikul liiga kaua wc-s istus, kuidas ta toitu mälus, kuidas ta istus ja astus.
Kuni ühel hetkel kutsus ta mind enda juurde ja ütles- näen, et sa ei salli mind, sulle ei meeldi, et olen siin. Ta lubas ära minna, kui see on minu soov. Mõtlesin selle üle päevi, aga lõpuks jõudsin järeldusele, et tegelikult oli temas ka head, meil oli majanduslikult kergem, hakkasin mõtlema sellele, mis saab emast, kui mina ära kolin jnejne. Ja ütlesin Temale, et ta võib jääda. Tõmbasin tagasi, harjusin tasapisi. Eks oli asju, mis käisid endiselt närvidele, aga talusin ka neid.
Nüüd- pool elu hiljem, 32 aastasena, olen ma südamest õnnelik, et tookord asi nii läks. Mu ema elaks praegu üksi, tal poleks erilisi võimalusi rahaliselt, ta poleks üksi õnnelik. Ta oleks kordades valulikumalt reageerinud minu iseseisvale elule minekule.
Sinu tütar on küll aastaid noorem, aga ehk püüad temaga arutada tuleviku teemadel. Veel parem, kui teil oleks ühine täiskasvanust tuttav, keda su tütar austab ja kuulab ja kes temaga selle vestluse maha peaks- räägiks talle, et tütar ei jää igavesti ema juurde ja emal on üksi kurb.
Jõudu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehe suhtes oli nii, et tõesti mul selliseid väga suuri tundeid polnud, et lausa koos elada, aga oli tore ja kindel partner. Olen küll õnnetu, et pidin talle haiget tegema, kuid sisimas arvan, et varem või hiljem oleksime ikkagi lahku läinud ka siis kui mu tütar poleks tsirkust teinud.

Mees võttis mind kui eraldiseisvat osa, mitte kooslust mina+laps. Ta ei pühendanud üldse tähelepanu mu tütrele, peale paari viisaka küsimuse kui mõnikord kõik koos kuskil käisime. Eks see vist takistas ka minu tunnetel kasvamast. Ma lihtsalt ei kujuta ette kooselu mehega, kes ei püüagi mu lapsega nende omavahelist sõprussuhet luua, et lepitada teda ja välistada sellise draama tekkimine. Ta ei pea mu last vägisi armastama, kuid kindlasti peaks neil omavaheline sõprus ja austust olema ja selle loomine on täiskasvanu, ehk mehe võimuses.

Eks see olukord oli mulle nagu test, mis võib juhtuda. Olen tütrega korduvalt rääkinud sellest, et täiskasvanutel on ka oma elu ja toonud talle näiteks, seda mis siin juba öeldi. Et kord leiab ka tema endale noormehe ja lõpuks lahkub kodust, talle ju ka ei meeldiks, kui ma sellist tsirkust teeksin. Aga see jutt pole talle kohale jõudnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.08 10:43; 02.08 13:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et teatud määral on selline armukadedus paratamatu. Mõni laps on kade ka oma lihase vanema peale, kui teine vanem (kes last rohkem nunnutab) temale liiga palju tähelepanu pöörab. Lahendus on ilmselt ikka omavahel suhtlemine ja koos tegutsemine ja just nii, et vahel sina lapsega ja siis jälle midagi kolmekesi ja et mees ka ikka pööraks lapsele tähelepanu. Kuigi algus on arvatavasti ikka künklik. Minu meelest lahkuminek sellises olukorras ei ole kuigi eluterve lahendus, kui just selleks pole ka muid põhjuseid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]räägi oma tütrega sedasi põhjalikult, et varsti hakkab tema poistega rohkem suhtlema ja vb leiab ka kunagi endale toreda ja armsa poisi, et kuidas tema end tunneks, kui sa samamoodi käituksid (ja siis konkreetselt hüsteeritse natuke näiteks)

teismelistele tuleb ikka puust ja punaseks teha.[/tsitaat]
no aga kui varsti on see aeg käes, kui laps tahaks poistega jooksma hakata, ega siis ema ka sel rahulikult juhtuda lase. varsti, on kui varsti?
muidu ütlebki sulle 14 aastesena, et nüüd on tema kord poistega joosta ja ole mõistlik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Pereelu ja suhted 11 a tütar armukade

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.