Esileht Koolilaps 11-aastane keeldub prillide kandmisest

Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )

Teema: 11-aastane keeldub prillide kandmisest

Postitas:

Minu laps ka vaimustuses ei ole sai siis mõlemad silmad -1. Arst ütles, et koguaeg pole vaja nt teatris, kinos vb klassis kui istub väga taga. Prille pole veel valinud. Meelitasin sellega, et proovis minu prille ja uurisin mis värvi raame ta sooviks. Ta sõbrannal ka prillid kannab koguaeg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõnel inimesel tuleb vananedes isegi miinusprill, aga see on siiski ebatavaline. Enamusel inimestest plussi tulles miinus väheneb, seega väikese miinuse lõikamine-korrigeerimine on väga lühinägelik, kahjulik ja vastutustundetu. Ise olen ka kunagi 25 aastat tagasi lõigatud ja probleemid on suured. See, et sul veel pole probleeme, ei tähenda, et neid ei tule (ma ka nägin üle 20 aasta hästi, alles siis hakkas jama pihta). Erakliinikud on täis 25 aastat tagasi lõigatud silmadega inimesi, tehakse küll üht protseduuri, küll laserlihvimisi, miski ei aita. Oma kogemuste jagajate süüdistamine absurdsete väljamõeldiste rääkimises on kuritegu nende suhtes, kes praegu korrigeerivat oppi planeerivad. Ja jah, mina olen oma lõpututel protseduuridel erakliinikuis näinud küllalt ka laseroperatsiooni tüsistusi ja seda, kuidas kliinikud neid ignoreerida püüavad, kes käivad samas kliinikus kurtmas, kus neil nägemist “parandati”. Kui sul ikka tehakse nägemise korrigeerimine ja selle tulemusena sa peale korrigeerimist näed vaid hõljumeid ja halosid ja udu, siis ei ole tore. Ja mu meelest on kuritegu tüsistustest mitte rääkida ja need maha vaikida. Kui inimesed loevad tüsistustest, nende sagedusest ja võimalikest probleemidest, siis saavad nad lanegatada kaalutletud otsuse. Kui neid tüsistusi aga varjatakse ja siingi iseenese tuleviku pärast muretsevad inimesed pead liiva alla peites süüdistavad teisi absurdsuses, siis ei saa inimesed adekvaatset infot ja lähevad operatsioonile õndsas teadmatuses, mis juhtuda võib. Seda, mis täpselt 25 aasta pärast saama hakkab, ei tea veel keegi, sest laserprotseduure pole meil veel nii kaua tehtud. Seda saame siin lugeda 25 aasta pärast.

Sorry, tahtsin + panna.

Olen 200% nõus.
Ma ei tee seda lõikust mitte kunagi. Praegu ma oma -10 silmade ja prillidega näen, aga lõikust tehes ei tea kunagi, kas näed pärast või kuidas näed ja kaua näed või mis probleemid kaasnevad ja millal need välja löövad ja kas neid saab lahendada jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )


Esileht Koolilaps 11-aastane keeldub prillide kandmisest

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.