Esileht Koolilaps 11-aastase tütarlapse riietus

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: 11-aastase tütarlapse riietus

Postitas:

Millegipärast armastab mu tütar riietuda nagu kaltsakas.
Ei meeldi kanda kleite,seelikuid,korraliku tegumoega ja värviga T-särke ning pluuse, teksapükse.
Kurb lausa.
Mis te arvate näiteks sellisest:

https://m2.hm.com/m/fi_fi/productpage.0744114003.html

Jube mu meelest. Aga laps sellist tahaks.
Hipsteri stiil?
Kuidas riietuvad trie 11.a tütred?

+1
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 11-aastasel on mitu sellist stiili t-särki. Koolis nabakaid ei tohi kanda, kuid vabal ajal (ja eriti veel suvel!) käigu, kui soovib. Kui mul endal figuur lubaks, siis käiksin ise ka arvatavasti. Aga ma suht boheem ka.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ei võiks noor inimene kanda selliseid riideid nagu noorte seas popid on?

Meil on oma lapsega diil, et vabal ajal võib ise valida riideid. Kui aga on kuskile perega minek, siis võime issiga kobiseda ning kuulab ilma nurisemiseta. Nt retuuside asemel teksad vms. Kuigi sellise t-särgi lubaks ka siis selga panna.

Õnneks laps on ise nii mõistlik, et saab aru, et erinevaks olukorraks on erinevad riided. nt vanaema sünnipäevale või teatrisse minnes pannakse viisakad riided selga.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma mõtlesin tuleb pilt mingi üüberneedistatust särgist või teksad, mis on nii lõhki, et pole selge, kuidas koos püsivad.
See särk täitsa ok ju. Ilmselt teatrisse ei lubaks tal selle särgiga, aga muidu las kannab. Sa ei taha ju ometi, et ta kannaks korralike ühevärvilisi riideid jms. Pole vaja lapsest vanainimest teha.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See pluus vägagi ok.
Meil 12.a tibi ja suvel on tal vaba voli valida selga, mis tahab. Muidugi katsun natuke suunata, aga üldjuhul on mul täitsa suva. Käib ka venna suurte riietega, kohati näeb välja nagu hernehirmutis????
Kooli ajal olen konservatiivsem ja koolis käib viisakalt. Las suvel ajab omi asju!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 13a tütar ei ole vist juba mitu aastat igapäevariietusena kleiti või seelikut kandnud. Erandiks on teatriskäigud vm pidulikud üritused, samuti esinemised. Ega ma ise ka palju parem pole – pigem selline teksainimene igapäevaselt. Suvel sooja ilmaga kannan siiski kleiti, kuid oleks mul sama hea figuur kui lapsel, siis kannaks tema moodi lühikesi pükse 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõttetu suruda lapsele peale riietust milles ta ennast mugavalt ei tunne. Mul 11-aastane tüdruk ja üldse ei kanna seelikuid ja kleite, dressipükse vihkab. Kannab ainult retuuse ja t-särke/dressikaid. Aga kuna elame soomes siis eks keskkond mängib ka rolli. Klassi lõpetamisel paneb ilusti kleidi selga ikka.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Koolilaps 11-aastase tütarlapse riietus