Esileht Väikelaps 11-aastasel uinumisraskused

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: 11-aastasel uinumisraskused

Postitas:

Üsna tihti ta on öelnud hommikul, et ei jäänud eelmisel õhtul üldse hästi magama. Uni on aga igatepidi pidavat olema ebamugav ja kuidagi ei leia mugavat magamisasendit.
Mul endal oli ka kunagi unehäired ja siis tegin omale korraliku magneesiumikuuri ja lõpuks magasin nagu beebi. Kas nii noorele lapsele võiks ka teha magneesiumikuuri? Millist eelistada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.09 19:38; 21.09 17:03; 21.09 20:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib küll teha magneesiumikuuri, lastele on olemas isegi mingi magneesiumi siirup käsimüügis. Võid pakkuda ka piparmünditeed õhtul, see ka rahustab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas su eelpubekas on väikelaps?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Magneesiumit on ka pulbrina (nt Lambertsil). Ma teen oma 4aastasele praegu kuuri. Täiesti lubatud ja soovitatav. Uinumist soodustab ka B12. Seda küll võetakse hommikuti ja pool tundi enne sööki, aga ka selle mõju on omal nahal ära proovitud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel olid magamis probleemid alates 6 eluaastast. Käisime psühholoogide juures ja teraapias. Lõpuks hakkas võtma magneesiumi enne magamist (floradixi seda vedelat). Nüüd magab hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, vabalt võib, kui ei ületa doosi ja kõhtu lahti ei löö (siis sai liiga palju, aga hästiimenduvate magneesiumivormidega on selle oht väike), see Floradix on hea lonks enne magama sättimist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis aeg ta magama läheb ja kui kaua magab? võibolla pole lihtsalt piisavalt väsinud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.09 13:56; 21.09 18:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis aeg ta magama läheb ja kui kaua magab? võibolla pole lihtsalt piisavalt väsinud?

Õhtul 20:30 on voodisse minek ja hommikul kell 7:00 on äratus. Ja hommikuti ta väga väsinud.
Proovin ka seda Floradixi siis 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.09 19:38; 21.09 17:03; 21.09 20:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis aeg ta magama läheb ja kui kaua magab? võibolla pole lihtsalt piisavalt väsinud?

Õhtul 20:30 on voodisse minek ja hommikul kell 7:00 on äratus. Ja hommikuti ta väga väsinud.

Proovin ka seda Floradixi siis ????

Mul sama vana laps läheb magama 22-23. Hommikul samuti kell 7 äratus. Magama jääb koheselt, hommikul probleeme pole ärkamisega. Võib-olla tasuks õhtune magamaminekuaeg hilisemaks sättida, siis magab paremini ja puhkab ennast välja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.09 13:56; 21.09 18:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uneapnoega lapse emana soovitan konsulteerida unearstidega. See ei ole vaid kallis moodne meditsiin, arstid võtavad vastu ka haigekassa poolt tasustatuna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uneapnoega lapse emana soovitan konsulteerida unearstidega. See ei ole vaid kallis moodne meditsiin, arstid võtavad vastu ka haigekassa poolt tasustatuna.

Kuid minu lapsel ei ole uneapnoed. Ta isegi ei norska öösiti, vahel hingab nii vaikselt, et sedagi ei kuule. Tean, sest laps magas 7 aastat minu kaisus ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.09 19:38; 21.09 17:03; 21.09 20:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Magamamineku kellaaeg tundub väga varajane. Saan aru, et siis saaks piisavalt pika ööune, aga kui lihtsalt mitu tundi enne uinumist vähkred, siis lõpuks ongi segatud uni. Mu 8a ja 12a lähevad kell 22-23. Suurem uinub paugupealt (äratus kell 6.50), noorem uinub hiljem, aga saab hommikul natuke kauem magada (äratus kell 7.50).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teen lastele magneesiumivanne, pärast uinuvad vara ja kiiresti, magavad sügavalt, hommikul ärkavad rõõmsana. Imerohi, ma ütlen.

Neil takistab uinumist õrn närvisüsteem (mis küll järjest küpseb). Vanemaga käisin ka unearstil, muu kõik on nagu peab. Unevajadus pigem suur.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Väikelaps 11-aastasel uinumisraskused