Esileht Koolilaps 11 aastasele poisile kingitus

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: 11 aastasele poisile kingitus

Postitas:

Kas saab keegi head mõtet anda mida kinkida 11.a. poisile.Ei tee kingitust pojale vaid tütar läheb klassivenna sünnipäevale,seega kingitus ei ole liiga kaalis,kuni 12 euri ma arvan.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.02 17:39; 21.02 20:37; 23.02 08:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kino piletid nt. (need kehtivad 6 kuud ja selle ajaga kindlasti leiab midagi mis meeldib vaadata).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin linnas kahjuks ei ole kino,nii et seda ei saa kinkida:(.
Muidu väga hea mõte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.02 17:39; 21.02 20:37; 23.02 08:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pakuks, et raha, kui laps ei oska ise öelda, mida sõber saada tahaks. Muidu veel kinkekaardid, aga oma laste omad olen pidanud kõik rahaks vahetama, kui laps sünnipäevaks kingitu eest endale midagi natuke kallimat osta soovib. Ühele poisile ostis mu tütar kingiks mingid jalgpalli kaardid (neil poistel populaarsed) ja ühele poisile selle bayblade (oleneb jälle, kas konkreetne laps sellstega mängib või mitte).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.02 22:12; 21.02 23:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõni Deo Stick või DVD või raamat … Oleneb, mis huvid poisil on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mõni Deo Stick või DVD või raamat … Oleneb, mis huvid poisil on.[/tsitaat]
Deo stick võõrale lapsele? Ma ilmselt elan mingis teises maailmas, minu lapse klassis saadakse ka sel aastal 11, aga enamus on ikka lapsed, tüdrukud tahaksid võibolla lõhnavett või mingit kosmeetikavidinat, aga pigem on sünnipäebakutsele kirjutatud \”… kui sa ei tea, mida kinkida, siis võid mul aidata raha koguda … ostmiseks\”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.02 22:12; 21.02 23:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kingi 10 eur st raha. Ja ilma igasuguse põdemiseta, et kas ikka imelik ei ole jne. Minu lapse klassis selles vanuses enamik kingivad raha ja sellises vääringus ja see on kuidagi nii kujunenud. Mõned kirjutavad ka kutse peale, et soovin endale osta PSP-d ja oleksin õnnelik, kui sinu kingitus aitaks mu unistust täita kasvõi natukene vms. Mina oma lapsele ütlesin, et me ei kirjuta sellist rahasoovi kutsele, vaid jätame igaühe enda otsustada, kuid enamik kinkisid siis ikkagi raha. Lapselt olen kuulnud, et kui mõni sünnipäev on tulemas, siis koolis teised on küsinud, et mis sa tahad ja paljud siis ise seletavad, et kui sa midagi ei oska kinkida, siis kingi raha jne. Mina pean seda selles vanuses igatahes normaalseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu poiss saab nüüd ka 11 ja rõõmustaks kindlasti 10 euri üle. Ise on ka sünnipäevadeks sama summa kinkinud klassikaaslastele ja on rahule jäädud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui need poiss ja tüdruk meeldivad üksteisele,siis nagu ei tahaks raha kinkida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.02 17:39; 21.02 20:37; 23.02 08:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga kui need poiss ja tüdruk meeldivad üksteisele,siis nagu ei tahaks raha kinkida.[/tsitaat]
🙂 Sinu arvates on sobilik raha kinkida ainult ebameeldivatele inimestele?

Võib ju mingi erilise kaardi juurde panna või tüdruk ise teha. Või mingi lemmikmaiustus rahale lisaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raha oleme kinkinud, 7-10 euri vahel ja ükskord kui üks laps kutsus terve klassi ja kutsele oli märgitud et kinkida raha siis panime 4 euri ümbrikusse, või oli see 3.50, aga lähtusin et kui 26 õpilast kasvõi 5 euri kingivad siis on see priske summa juba. Pidu tehti oma aias, pandi muusika mängima et nagu disko ja pakuti krõpse ja limonaadi. Kulutused olid neil minimaalsed..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.02 09:32; 25.02 09:02; 25.02 09:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Raha oleme kinkinud, 7-10 euri vahel ja ükskord kui üks laps kutsus terve klassi ja kutsele oli märgitud et kinkida raha siis panime 4 euri ümbrikusse, või oli see 3.50, aga lähtusin et kui 26 õpilast kasvõi 5 euri kingivad siis on see priske summa juba. Pidu tehti oma aias, pandi muusika mängima et nagu disko ja pakuti krõpse ja limonaadi. Kulutused olid neil minimaalsed..[/tsitaat]

issand, juba miinustas. raha panin vähe või?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.02 09:32; 25.02 09:02; 25.02 09:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Raha oleme kinkinud, 7-10 euri vahel ja ükskord kui üks laps kutsus terve klassi ja kutsele oli märgitud et kinkida raha siis panime 4 euri ümbrikusse, või oli see 3.50, aga lähtusin et kui 26 õpilast kasvõi 5 euri kingivad siis on see priske summa juba. Pidu tehti oma aias, pandi muusika mängima et nagu disko ja pakuti krõpse ja limonaadi. Kulutused olid neil minimaalsed..[/tsitaat]
see, kui palju võõrustaja kulutab külaliste vastuvõtule ei ole vähemalt minu jaoks määrav, ausalt oleks piinlik anda lapsele 3,50 kingituseks.
sama teooria järgi võib pulma, kus on 100 külalist, viia odavama kingituse, kui peole, kus on 15 külalist.
Kingi raha, laste hulgas väga populaarne või siis kas apollo või juku kinkekaart.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igatahes minul küll piinlik ei olnud ja kuulsin et keegi eriti rohkem polnud kinkinud. Pulm on ikka teine asi, eks ole. Teinekord põhjenda oma eriarvamust mitte lajata nagu teismeline oma miinuseid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.02 09:32; 25.02 09:02; 25.02 09:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

10 eurot täiesti piisav summa, mis kaardi vahele panna. Tänapäeva lastele ei oska midagi kinkida.
Mina ei arvetsa last peole saates, kui palju pere on panustanud või kui uhke on peokoht. Sünnipäeval ei käi ta ju iga nädal ja kindlasti on igal sünnipäevalapsel oma salasoov, mille jaoks muidu raha napib.
Samuti ei arvesta ma, palju lapsi peole läheb ja mis oleks lõppsumma.. Miks ma peaksin?
Aga eks igaüks paneb ümbrikusse vastavalt võimalustele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Koolilaps 11 aastasele poisile kingitus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.