Esileht Beebi ja mitmikud 11 päevasega

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: 11 päevasega

Postitas:

Kuidas beebit sööma saada? Äratan teda iga 3 h tagant üles, et süüa. Vahel sööb ilusti 15 min kummagist rinnast, kokku siis pool tundi, nüüd aga 3 h maganud ja kuidagi saime 10 min söögiaega kokku:( Püüdsin teda küll ärkvel hoida – krooksutasime, masseerisin jalgu ja käsi..ei midagi. Kardan, et nii ta kaalus küll juurde ei võta.Kuidas Teil selle söömisega?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 13:02; 16.01 13:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii pisi magabki hästi palju. Kui palju ta sündides kaalus? Kui oli väiksema sünnikaaluga, siis ärata iga 3 h järel ja proovi teda ikka ergutada sööma (masseeri taldu, kõrvu, torgi selja pealt). Kui on aga normaalkaalus laps, siis mina ei ärataks teda. RP laps end üldiselt nälga ei jäta.
Kui kaalu pärast muretsed, siis soovitan laenutada beebikaalu. Kui Tln-s elad, võin ise sulle selle shokolaadi eest laenutada 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 13:06; 16.01 14:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Poja kaalus 3400g aga võttis kohe alla 200 g ja siis veel natuke, kolmandal päeval hakkas ilusti sööma ja juurde võtma ning meid lasti haiglast koju:) Arst ainult rõhutas, et nii pisike ikka iga 2,5-3h tagant sööks..öösel ka..aga no ei söö ju, nohiseb magada ainult.Kahjuks ma Tln-s ei ela, hoopis Eesti teises otsas, millest on niiiiiiiiii kahju, sest beebikaalu laenutamise mõte oleks super!!! siin pole aga kusagilt laenutada:/ Samas meile mehega tundub, et tibu kosunud..aga äkki tundub ainult, sest ta alles 11 p ju!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 13:02; 16.01 13:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

muidu tartust saab ka beebikaalu laenutada, me ise ka sealt võtsime, kuigi pole tartu inimesed….aga meie tibu ka ei söönud algul, ikka väga raske oli, ta jäi kohe tuttu tissi otsas:)aga me ei andnud alla, ikka muudkui mudisme ja õrnalt kiusasime ja öösel helises äratuskell iga 2.5 tunni tagant…siis mees kõigepealt tegi mähku vahetuse, pesi kraani all, selle peale tibi ärkas ülesse ja siis alles sööma…siis enam vähem saime söödud:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, maanaisel nipp on hea – pepu pesemine natukene ikka äratab ülesse. Ma üritasin koguaeg söömise ajal siis ikka rääkida titaga ja pidevalt pidi kõrvast sakutama, selga torkima või varvastest sikutama 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 13:06; 16.01 14:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga äkki on võimalus kaaluma minna perearsti juurde. Nimelt endal mul sama tee läbi käidud juba :). Muretsesin ka hullult kaalu pärast, kuna nii raske oli poissi sööma saada. Minul sõi ja sööb siiani alati ühest rinnast ja umbes 10-15 min. Käisin kaalumas perearsti juures iga nädal korra. Ja kui sai 1 kuuseks siis oli kaalu juures juba 1700g. Mis tegelt ju väga väga hea tulemus.
( Käisin kaalumas, kuna haiglast koju tulles hirmutati, et pean juurde andma, sest beebi imeb nii vähest aega rinda, arvati et ei saa sealt midagi nii.)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 15:12; 17.01 19:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina imetasin alati suures toas, mitte magamistoas voodis. Suurtuba tiba jahedam ja ikka voodist välja tulemine. Ja siis kui natuke juba sõi ja magama jäi, siis läksime mähkmeid vahetama vannituppa ja sellega ärkas ta natuke jälle. ja siis sõime veel. ma just jälgisin, et kindlalt 20 minutit vähemalt kokku tuleks. aga nüüd laps 1 kuune ja enam seda muret pole. meil hakkas kohe hoogsasti juurde võtma ja nüüd sööb ise nii kaua kui sööb, enam ma kella nii palju ei vaata

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga äkki on võimalus kaaluma minna perearsti juurde. Nimelt endal mul sama tee läbi käidud juba :). Muretsesin ka hullult kaalu pärast, kuna nii raske oli poissi sööma saada. Minul sõi ja sööb siiani alati ühest rinnast ja umbes 10-15 min. Käisin kaalumas perearsti juures iga nädal korra. Ja kui sai 1 kuuseks siis oli kaalu juures juba 1700g. Mis tegelt ju väga väga hea tulemus.
( Käisin kaalumas, kuna haiglast koju tulles hirmutati, et pean juurde andma, sest beebi imeb nii vähest aega rinda, arvati et ei saa sealt midagi nii.) [/tsitaat]

kas nii suur kaalu tõus oli arsti arvates ok, mul just selline mure,et äkki liialt kosub, kaalusin kodus ja viimase 5 päevaga on 450 g juurde tulnud, ja arsti juurde minekuni veel 10 päeva aega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kutt võttis ka esimese kuuga 1,7 kg juurde. RP peal olev laps end väidetavalt arstide sõnul üle ei söö ja meie perearst ainult kiitis. Teisel kuul tuli ka juurde 1,3 kg ning nüüd 3 kuul tundub ka, et tuleb vähemalt 1 (homme kaalumine).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imemise aeg on ka väga kahtlane vahel. Kui on esimene laps, siis ei pruugi aru saada, kas imeb või niisama lutsutab.
Mul on mõlema lapsega alguses söömisega jamad olnud. Olen imetamisnõustamsies käinud ja kaalunud ja lisatoitu andnud ja piima välja lüpsnud. See oli nagu suur täppisteadus. Kui laps magab ja on rahulik, siis võib see tähendada, et kõht on täis aga võib ka loid olla. Esimesega oli nii. Oli juba närgaks muutunud ja sp magas palju.
Kõlasin jube pessimistlikult, aga tasub asja uurida ja kaaluda. Ja kui kaaluma hakkad, siis hommikuti enne esimest söömist paljalt. Ära ennast enne ja peale sööki kaalumisega stressa. See ajab hulluks. Edu!
Invaru laenutab kaalusid. Leia lähim.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui piim tuleb hästi siis on 10 min täiesti normaalne söögiaeg. Võid proovida teda natuke talla alt mudida ja varvastest näpistada ,siis ehk sööb edasi.

Kui laps ei nuta, magab ilusti ja on roosa ja rõõmus siis ei ole küll ühgegi põhjust kaalu rentida. Ja üles ka pole vaja ajada. Las magab.
Nautige seda aega. Kui jätad üles ajamata, siis tõenäoliselt sööb ka rohkem kui ise kõühu tühjenedes üles tõuseb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teale: Arst oli väga rahul sellise tulemusega. Ning olen samuti kuulnud, et rinna lapsed ei saa ennast üle süüa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 15:12; 17.01 19:46;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Beebi ja mitmikud 11 päevasega

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.