Esileht Koolilaps 12 aastase karvased jalad

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: 12 aastase karvased jalad

Postitas:
Kägu

Minu pojal veel karvaseid jalgu ei ole, aga samuti tahab suvel käia ainult pikkade pükstega ja lisaks ka dressipluusiga. Lühikesi pükse paneb hädapärast ainult soojamaareisil jalga või kui tõesti 30 kraadi õues on ja seal vaja pikalt olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu pojal veel karvaseid jalgu ei ole, aga samuti tahab suvel käia ainult pikkade pükstega ja lisaks ka dressipluusiga

Nii ja kas see on probleem kellegi teise jaoks ? Võib-olla on tal külm – saledatel inimestel ja lastel, kel rasvakiht õhuke, on sageli hoopis teistsugune temperatuuritunnetus. Võib olla, et ta tunneb ennast pikas riietuses turvaliselt ja mugavalt ja miks mitte seda aktsepteerida. Ma saaks aru, kui ta tahaks keset talve paljajalu ja lühikestes pükstes käia – ka selliseid lapsi on, siis ma tunneks muret, et ta võib külmetada. Aga muidu – las laps valib oma vabaks ajaks omale sobivad riided. Kui te tahate kuskile suunas kujundada tema riietumisharjumusi, siis soovituste ja variantide pakkumisega on lootust, käskude-keeldudega tekitate ainult trotsi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga muidu – las laps valib oma vabaks ajaks omale sobivad riided. Kui te tahate kuskile suunas kujundada tema riietumisharjumusi, siis soovituste ja variantide pakkumisega on lootust, käskude-keeldudega tekitate ainult trotsi.

Täiesti õige, aga jälgima ikka peab. Sest minu tuttavate teismeliste hulgas on olnud sellist asja, et pikkade riietega varjatakse nii eneselõikumist kui näljutamist.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on ka poiss, tal ei ole karvased jalad ja käib lühikeste oükstega. Kui tal oleks, siis ma ütleks, et see ei ole meeste puhul mingi näitaja. Kui TA oleks teinud teema karvased jalad ning 12 aastane neiu, siis ma saaks asjast veel aru, aga poiste puhul ei tohiks karvased jalad midagi hullu ja erakordset.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on ka poiss, tal ei ole karvased jalad ja käib lühikeste oükstega. Kui tal oleks, siis ma ütleks, et see ei ole meeste puhul mingi näitaja. Kui TA oleks teinud teema karvased jalad ning 12 aastane neiu, siis ma saaks asjast veel aru, aga poiste puhul ei tohiks karvased jalad midagi hullu ja erakordset.

Jah, selles ei olegi mitte midagi eriskummalist, aga kui lapsel ON probleem, siis see ON PROBLEEM.

Ma ei saa aru, kuidas osad ei saa aru, et kui teie lastele ei ole see probleem, siis mõne lapse jaoks see võib olla probleem ja väga tõsine probleem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eh, Karvapervo jälle tegutsemas! Selliseid teemasid aastast aastasse ta siin treib. Stiil on üks ja sama. Aga eks vähemused rikastavad.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )


Esileht Koolilaps 12 aastase karvased jalad