Esileht Väikelaps 1,2-aastasega soojale maale-kuidas toitumise lahendasite?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: 1,2-aastasega soojale maale-kuidas toitumise lahendasite?

Postitas:
Kägu

Minek Lõuna-Hispaaniasse. Laps on peretoidul. Paketi sees kolm buffee söögikorda. Kas oletegi lapsele seda sööki andnud? Ja kas kõht oli korras? Tegu ju siiski veidi teistsuguse menüüga..

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: 1,2-aastasega soojale maale-kuidas toitumise lahendasite?

kahju lapsest….
Mul on alati nendest väiksekestest kahju kes veetakse kaasa lennureisile…

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kahju lapsest….
Mul on alati nendest väiksekestest kahju kes veetakse kaasa lennureisile…[/tsitaat]
ja siis valadki pisaraid -nähes lapsi, keda veetakse lennukisse? tegelikult oled sa kade ja see paneb sund sedasi reageerima

meie käisime 1,5.a. egiptuses, kõik hinnas hotellis olime ja laps sõi sama toitu mis meiegi. kaasa võtsin vaid natuke püreesid ja piimapulbrit lennu ajaks, ülejäänud aja sõi hotelli toitu ilma igasuguste prolbeemideta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oh kulla Kägu, sa oled tõesti vist kade. Selle peale sa ei tule, et lapsel on soojas NII hea olla!

Oleme käinud ka üle ookeani, reis oli super lihtsalt, lapsel nii tore. Kõik ümberringi ainult kiitsid ja ahhetasid.

Ja ma ei küsinud seda, kas kellelgi on kahju või mitte.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ilmselt püüaks siis pakutavast toidust valida lapsele sobivamaid, vähem vürtsikaid jne. kindlasti midagi on. igaks juhuks võid ju paar purgitoitu ka kotti varuda. ja vajadusel saab poest ka lapsele süüa osta. ma arvan, et ma ise teeks nii. ps. olen ka lastega päris palju reisinud ja ütlen seda, et see annab lastele nii-nii palju juurde! (muidugi kui reis on ka lapse järgi seatud).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Käisime 1a7k Itaalias ja meil polnud buffet tellitud, olime B&B tüüpi hotellis. Kaasa võtsin purgitoite, kuigi ta tegelt neid enam üldiselt ei söönud. Kohapeal siis vaatasime, et kui saime oma toidust (sõime restoranides või ostsime poest miskit ja hotellis, kuidas jaksu oli vastaval päeval) talle miskit anda, siis sõi seda. Kui ei saanud, siis andsime purgist. Mul oli spiraal ka kaasas ja siis kuuma veega soojendasin purgitoite.

Kui olime päeval väljas, siis võtsin puuviljapüree tavaliselt kaasa. Kuna meil ei olnud väga hoolega plaanitud söögiajad, siis sai lapsele vajadusel a la pargipingil anda. Käru oli kaasas ja laps sai soovi korral uinuda, kuigi läksime ööbimiskohta lõunaks tagasi (enamasti jõudsime juba uinunud lapsega). Väga mõnus reis oli kokkuvõttes. Laps sai murul astuda ja sooja nautida üle pika aja.

Lennukis ja lennujaamas söömiseks olid ka purgitoidud kaasas. Spetsiaalselt ei võõrutanud enne rinnast, et oleks toit omast käest võtta, kui vaja peaks olema. Lennuki õhkutõusmisel-maandumisel oli väga hea rinda anda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lõuna-Hispaania on normaalne koht, seal võib laps süüa sama, mis te isegi. Ja kui tõesti mingi kahtlus, et ei sobi, saab ka kohapeal poest kõik vajaliku muretseda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

hispaania toit on väga ok toit. Muidu ei anta nii väiksele soola ja värke, aga sealsed ookenikalad on nii hääd. see paar nädalat soola(palju ei panda ju) ei tee talle midagi
samuti poodides saadaval titetoidud, kui ikka vaja miskit
Hispaanias on puuviljad ja pastad-see kõik sobib lapsele. hispaanias minu andmetel kõhubakterid ei voha, sellega ei tohiks küll muret olla.
Ma olen Tarifal käinud ja mõlenud korduvalt, et oam lastega võiks ka sinna minna. hea mõnus väike koht, head toidud heades väikestes ja suurtes poodides.
Lennusõit võib muidugi rõvedaks osutuda, aga no see ei kesta ju üle 4h hispaania puhul. Pudelit võtab veel? soovitaks lennukisse kaasa võtta, kui võtab. Imemine on hea lukus kõrvade vastu. Kui ei võta, siis võta. siis nokatassi äkki?

oi kui kade ma olen. tahaks kaaa:D
seal pole isegi eriti palav, praegu surfihooaeg ju seal. Päoiksekreemi läheb siiski vaja!

Please wait...
Postitas:
Kägu

suurem osa lapsi väga armastab reisida. Meie oleme lapsega 6x reisil käinud juba 4 a jooksul. Esimene reis, kui ta oli 4-kuune. Ei mingit probleemi.

Palju reisivad lapsed on ka palju leplikumad ja elukogenumad.

Buffee toitu pole aga minu laps kunagi söönud, mistõttu peale paari katset olen alati valinud appartment-tüüpi majutuse, et saaksin kohapealsetest ainetest (sh värsked juur- ja puuvlijad) teha kodusemaid toitusid. Asi pole olnud ainult toides, vaid suures buffee restorani melus. Laps pole justkui saanud keskenduda söömisele.

Seega võta vähemalt midagi kaasa, mida saab oma toas rahulikus õhkonnas talle anda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ise käinud lõuna hispaanias costa del solis kui laps oli 5,5 kuune, 1,1 aastane ja 2,2 aastane ja pole seal mingit jama söökidega olnud,endal laps suht vilets sööja ja hotellis ta ainult näksis , poest sai ostetud purgitoite nii Hippi kui ka kohalikke ja need sobisid hästi.Kui laps sööb ainult peretoitu võid igaks juhuks võtta ka eestist mõne purgitoidu,mis laps sööb kaasa, söögid on seal head ,aga kunagi ei tea ju kas lapsele maitsevad.Mingeid kõhuviiruseid seal küll ei saa ja need kes siin vinguvad,et miks te lähete nii väikestega reisile võiks suu kinni hoida, kõik oleneb lapsest ja keegi ei sunni ju teid reisima lastega.Head reisi!Ise ka lapsega mai kuus jälle sinna minek,ei jõua juba ära oodata!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oleme Hispaanias väikelapsega korduvalt käinud, süüa on seal ju valida igasugust, mingeid probleeme pole iialgi olnud. Mingit põhjust pole ka purgitoitu kaasa vedada, seal on samasugused purgitoidud poes müügil, mis siingi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Käisime 1a4k Tenerifel. Mingeid söögiprobleeme ei olnud, sõi mida meiegi. Kaasa ei võtnud midagi, va minnes lennukisse jogurtit jms.
Ps. Kadedale 🙂 Laps nautis täiega lennu ajal aknast välja vaatamist ja kaks nädalat rannas vedelemist. Sealt saadik ei rääkinud muud, kui lennukist ja lendamisest. Ei seganud ta lennukis kedagi ja nautis täiega emme-issi 100%-list tähelepanu, mida kodus alati ei saa. Käisime ka 1a10k reisil lennukiga ja nüüd 3a küsib pidevalt, et millal me jälle reisile lähme…

Please wait...
Postitas:
Parasoll

Hispaania on väga norm koht, kõik olemas ja toit väga hea ja tervislik. Me käisime 9-kuuse lapsega Mauritiusel, isegi seal oli kõik olemas ja üsna sarnased asjad mis meil. Võtsin kaasa ainult saumiksri (me rentisime ühte korterit seal ja tegime ise süüa) ja tegin kohalikest köögiviljadest lapsele süüa. Seal oli väga häid asju. Üks kõrvitsalaadne vili oli nii hea, laps nii fännas, et ostsin seda isegi kaasa. Kraanivett vast ainult lapsele ei annaks, seda ostsime poest.

Please wait...
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Esileht Väikelaps 1,2-aastasega soojale maale-kuidas toitumise lahendasite?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.