Esileht Koolilaps 12-aastasel peika

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: 12-aastasel peika

Postitas:
Kägu

Kas on normaalne kui 12 aastane tüdruk omab peikat? Kas lubaksite tüdrukul ja poisil koos kodus aega veeta samal ajal kui vanemad on tööl?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Raske on kommenteerida tausta teadmata. Millised on lapse suhted vanematega, kas asjad on selgeks räägitud. Kui peikaga ikka tegu on, ehk on lihtsalt head sõbrad? Millise poisiga on tegu? jne jne

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas on normaalne kui 12 aastane tüdruk omab peikat? Kas lubaksite tüdrukul ja poisil koos kodus aega veeta samal ajal kui vanemad on tööl?

Kui peika on ka 12-13, siis on normaalne. Kui peika on 20-aastane, siis ei ole.
Mis puutub lubamisse/keelamisse, siis kas reaalselt on võimalik garanteerida, et laps istub üksi kodus sel ajal kui vanemad on tööl?

+29
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oleneb, üldiselt aga ei kujutaks keelamist ette, kui peika on lapse oma vanune või maksimaalselt 1-2 a vanem. 12-aastaste “suhe” on üldjuhul äärmiselt sõbrasuhte taoline.

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

kui peika on 12-14, siis lubaks.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui on samaealine “peika”, siis lubaks.
Milles see “peika”-olemine seisneb? Lapsed kipuvad pruudiks-peigmeheks nimetama vaat et kõiki, keda 5 minutit koos jutustamas nähakse. Kui poiss ja tüdruk on sõbrad, leidnud ühise keele, jalutavad koos koolist koju ja söövad jäätist, siis vist nimetatakse neid ka peikaks-pruudiks.

+11
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu lapse klassis olid vahepeal paljud paaris. Ka väga noored. Kui uurisin, kuidas see kurameerimine neil käib, selgus et see oli pigem nagu kokkulepe. Et mina olen selle ja sina oled tolle pruut.
Kui tahetakse reaalselt koos olla, siis on asi pisut tõsisem muidugi.
Aga kui neil midagi siivutut plaanis oleks, siis vast poleks vanematele midagi öeldud:)

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Veab mõni ei saagi

0
-2
Please wait...

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Esileht Koolilaps 12-aastasel peika