Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: 12 dpo

Postitas:
Kägu

Test positiivne,ja täna pruunikas määrimine,kas siis võimalik katkemine?

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Võimalusi on palju:

– rasedusega on kõik hästi – mõndadel käivadki päevad edasi mõnda aega. Selgitust sellele pole.

– olemasolev rasedus on katkemas või oligi biokeemiline.

– rasedus on munajuhas (vales kohas).

Aeg annab arutust. Üldiselt pruun määrimine peaks vana verd tähendama. Kui lähipäevil korralikke päevi ei hakka, siis mina teeks esmaspäeval veretesti ja kordaks seda kolmapäeval (HCG tase peaks veres peaaegu kahekordistuma selle aja jooksul). Kui HCG tõuseb kenasti, aga määrimine jätkub, võta ühendust oma naistearstiga. Mina teeks seda juba esmaspäeval. Vast saab keegi oma (positiivset) sarnast kogemust jagada 🙂

Loodan parimat!

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Võimalusi on palju:

– rasedusega on kõik hästi – mõndadel käivadki päevad edasi mõnda aega. Selgitust sellele pole.

Päevad ei saa mitte ühegi valemiga edasi käia. Jah, võib esineda määrimist kogu raseduse jooksul aga päevadega pole sellel mingit pistmist.

 

Teemaalgatajale- usun, et tegu on pesastumisest tekkinud verega. Palju õnne ja edukat lõpuni kandmist!

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pesastumise määrimine on tavaliselt heleroosa, mitte pruun, ja kestab vähe aega.

Määrimine nii alguses võib tähendada mittemidagi ja võib tähendada ka seda, et rasedus kas ei arene edasi (oligi rasestumise algus, aga ebaõnnestus, nn keemiline rasedus, kus ainuke raseduse tõend oligi korraks positiivne test) või on emakaväline. Ka progesteroonipuudus annab pruunikat määrimist ja on ohuks raseduse püsimisele.

Paljudel ilusti lõppenud rasedustel esineb ka kerget määrimist esimeste päevade hakkamise tähtaja paiku.

Parim ülevaade oleks veretest (ja kui juba lähed proovi andma, soovitaks ühtlasi ka progesterooni lasta mõõta, kui rasedus on ja põhjus, misk katkema kipub, on progesterooni vähesus, saaks arsti käest rohtu). Nt kui juba mitu rasedust niimoodi katkeb, siis vahel ongi vajalik  võimalikult varajane raseduse tuvastamine, et arst saaks kohe toetava ravi peale panna. Niisama tavaliselt öeldakse, et sry, looduslik valik.

Kui määrimine püsib, lisanduvad kõhuvalud ja rasedustest on endiselt positiivne (ja veretset tõuseb, aga näiteks mitte niipalju kui võiks, topeltnäit 48 jooksul umbes), siis peaksid kiiresti valvetuppa või naistekliiniku emosse vms minema, sest suureneb emakavälise raseduse tõenäosus.

+1
0
Please wait...

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )