Esileht Lapse ootamine 12+4 teine laps

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: 12+4 teine laps

Postitas:

Ma olen pisut mures. Ootan teist last. Praeguseks pole veel ikka kõhtu näha, ka pikali olles. Enam ei mäleta, millal esimesega oli, aga teine peaks ju varem näha olema 🙁

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kolmas laps ja ka kõhtu ees pole. Mures küll pole, ongi parem kui aeglaselt kasvab, saab nahk ka rahulikult järgi venida…Teisega tuli väike kõht ette u 17. nädalal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No 12+4 on ikka väga vara, pole absoluutselt põhjust muretsemiseks. Kindlasti sul just oli või kohe tuleb Oscari test, kus saad ka südamerahu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pea üldse nähtav olema. Mul nt kolmanda lapsega tuli nähtav kõht ette alles 7.raseduskuul. 18.nädalal ei suutnud arst doppleriga loote südamelöökegi üles leida – rasedus oli nii ‘peidus’ häbemeluu taga (tegi igaks juhuks UH ja veendus, et kõik on ok).
Sündis täiesti terve 3200g kaaluv tüdruk.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.03 16:21; 18.03 09:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

12+6 uh. Loode peetunud. Süda ei löö. Ülehomme tabletipuhastusele vms. Kas see on valus? Loode väljub ja on tuvastatav? Mis lootega teha? Mis uh piltidega teha?? 🙁 oh jumal :'(

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tunnen sulle kaasa, et seekord siis sedasi läks. Mul endal on ka üsna mitu rasedust katkenud. Füüsilist valu (hing ju niigi valutab) ei pea kannatama – kui vaja, võta valuvaigistit.
Loode ei pruugi olla tuvastatav (oleneb millal rasedus tegelikult peetus) loode võib olla väiksem. Loode võib väljuda lootemunas (mul üks katkemine toimus 8.nädalal – ainult paar valuhoogu ja ‘kukkus’ välja imetilluke terake – umbes kalamarja tera suurune).
UH pildid jäta alles (kui sa ei suuda neid hetkel vaadata, siis pane kuskile hoiule) – ära visata jõuad alati. Mina viskasin ka ühe nurisünnitusega lõppenud raseduse UH-pildid ära, nüüd kahetsen.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.03 16:21; 18.03 09:38;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Lapse ootamine 12+4 teine laps