Esileht Rasestumine ja lapse ootamine 12ndl KV ja mees kaasa?

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: 12ndl KV ja mees kaasa?

Postitas:
Kägu

mul see uuring ees ning soovin teada, kas on mõtet ka mees kaasa kutsuda? on tal seal midagi põnevat näha?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: 12ndl KV ja mees kaasa?

No kui ikka esimest korda oma last näed, siis on ikka huvitav. Mu mees oli nagu väike poiss koolipingis. Ma lamasin vaikselt seal, aga mees oli see kes ikka uuris ja puuris, kus on käed, kus on jalad, on ikka kõik korras jne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on mees alati kaasas olnud. Tema saab ju samasuguse toreda emotsiooni nagu sina. 🙂

Please wait...
Postitas:
aqua1

Ohh mul ka tulemas 3D ultraheli koos mehega:) ma kujutan ette kui armas kogemus see saab olema. Arvan, et sa peaksid ka kaasa võtma siis ehk mehele jõuab varem kohale, et nüüd saabki isaks päriselt:)))

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma vist ainuke naine,kes ei leidnud UH-s midagi erilist.mees ei käinud kaasas, ma isegi ei kutsunud. kuna mul oli kindel LVU,siis ootasin selle vastust ,et teada saada sugu ja kas kõik on korras.käisin küll tavapärasest tihedamini UH-s ja arst ka näitas, kus jalad-käed, aga ikkagi oli see nii segane pilt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

esimesel 6+ nädalal käisin UH-s üksi, seal polnud tõesti midagi vaadata. nüüd aga on ehk väike inimene juba ennast näitamas:) plaanin ka kunagi kindlasti 3D teha, sinnani on meil aga aega veel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on mees mõlema lapsega alati kaasas käinud. Isegi seda vaevuaimatavat täpikest, mis peaks teoreetiliselt lapseks saama.
Aga noh, ta on üldse kõva entusiast – käib täitsa omast soovist ka tavavisiitidel kaasas, kus peale mõõtmiste ja enesetunde küsimise midagi ei toimu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks mitte võtta.
Seina peal olevast ekraanist ei saa tõesti midagi õieti aru aga arsti arvutis on ilusti näha nii ütles mulle mu mees tema vaatas arsti arvutist ja nii hästi oli aru saada mis on mis..

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui tahad, et mees näeks last ekraanil tervikpikkuses, siis 12n on selleks pea ainus võimalus. 20n uh-s laps üldjuhul enam ekraanile tervenisti ei mahu (eks oleneb aparaadist-ekraanist ka).

Please wait...
Postitas:
krotza

Üldjuhul ongi kuklavoldil kõige enam näha st laps mahub veel korraga kaadrisse (Peaks veel mõnusalt aktiivselt siputama ka). Näiteks selle praeguse rasedusega ei olnud meil enam LA-s midagi vaadata. Lapsel oli nii kitsas ja oli end nii kerra tõmmanud, et peale suguorganite ei saanud seal küll midagi korralikult vaadata…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui mess on sinuga last soovinudsiis kindlasti võta ta kaasa ultrahelisse.Mis sest et pilt alles väike. Mehed vahel ei julge ise selleks soovi avaldada. Aga ka meestele on huvitav oma järeltulijast loodet-last vaadata. Sa ju lood sedasi sideme ka mehe ja lapse vahel, ka meestel on tunded ja hingeelu.Ka meestel tekib eriline tunne, kui ta saab oma loote-lapse varbaid näha. Võta kaasa. Minu mees käis alati kaasas.Esimest korda kutsusin, teised korrad tundis juba ise huvi, et millal ma minema pean, ja et siis \”lähme\”.

Please wait...
Postitas:
Hele 64

Kas haiglas suhtutakse sellesse hästi, kui mehe kaasa võtad?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oleneb arstist ilmselt, aga mina olen küll pigem positiivset suhtumist kogenud personali poolt, ära kindlasti ei aeta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

KV uh-sse võta kindlasti kaasa!

Please wait...
Postitas:
Maagik

Kui mees vähegi nõus on, siis muidugi võta kaasa! Esimese raksuga arvasin, et talle ei läinud üldse korda, aga mõned päevad hiljem, kui mees tuttavatele väga elavalt nähtut kirjeldama hakkas, siis mõistsin, et õige tegu oli!
Väga paljud käivad meestega koos, ükski arst ei kobise! Ja kui kobiseb, siis tuleb vastu öelda, et mõlemad vanemad tahavad lapsega seotud protseduuride juures olla! 🙂

Please wait...
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine 12ndl KV ja mees kaasa?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.