Esileht Lapse ootamine 13 nädalat rasedust ja kaal

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: 13 nädalat rasedust ja kaal

Postitas:

Hei!

Kuidas on teil olnud kaalutõusu ja langusega? Mul on hetkel 13+4 ja alguses kaal langes ligi 2kg, kuid nüüd on kaal seisnud paigal mitu nädalat. Hakkasin mõtlema, et kuna pole söögiisu just kõige suurem, siis kas ma äkki söön liiga vähe? Või on täiesti okei, et kaal hakkab tõusma kuskil 15+ nädalal?

S.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.07 10:08; 03.07 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti ok 🙂 Kaotasin ka raseduse alguses enam kui 2kg, sest iiveldas ja söök alla ei läinud ning püsis pikalt paigal. Kaal hakkas hiljem pigem järsult tõusma.
Tänaseks rasedus 26 nädalat ning kaalu lisandunud ca 4,5kg (see siis algkaaluga võrreldes, enne iiveldusega seotud kaalulangust). Täna käisin ämmaka juures ja kinnitas, et kaalud/mõõdud normis.
Hetkel sul ju laps ka veel nii väike, et kaalutõus ei peagi mühinal tulema 🙂 Eks muidugi oleneb ka mis oli KMI enne rasedust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti okei, mul on hetkel 31ndl ja juurde on tulnud kuskil 5.5kg, suurem osa sellest peale 20ndl.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on täpselt sama seis! Mul on 13+2 ja kaal on algkaalust ca 2kg langenud, aga kuna ma juba enne kaalusin päris vähe, siis hakkas vahepeal hirmus. Nüüd õnneks on langus seisma jäänud ning uurisin ka igalt poolt ning kõik kinnitavad, et see on ok ja küll ta tõusma hakkab varsti 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige hullem on praegu see, et vererõhk vist kõigub ja on pigem madal. Jõuetus on suur ja hingata pidevalt raske ning püsti tulles võtab silme eest peaaegu mustaks. Praegu 13+ nädalat aga ma ei kujuta ette kui raskeks see hingamine võib siis veel minna kui laps palju suurem ja enda kaal ka tõuseb.

S.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.07 10:08; 03.07 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul täpselt sama palju rasedust kui teemaalgatajal ja juures on kuskil 1,5-2 kg. Minu meelest on seda palju, sest enne rasedust oli juba paar kilo ülearu. Magusat olen nüüd ehk viimasel nädalal natuke söönud, senimaani on iiveldanud ja söögiisu pole eriti olnud, aga raseduse alguses määrati Duphaston, võibolla seepärast kaal ei langenud ja natuke lisandus?

Mis jõuetusse puutub, siis andsin paar aastat tagasi 35-36 nädalal päikesest palavaks köetud klassis veel tundegi ja polnud häda midagi, jõudsin suurema osa tunnist mööda klassi ringigi traavida, välja arvatud siis, kui klassis umbseks läks. Aga siis saigi juba tavaliselt tund läbi ja tegin klassiukse ning aknagi lahti. Kõige jõuetum ja igatpidi kehva enesetundega olingi enne 12 nädalat, ka eelmise rasedusega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kaalusin enne esimest rasedust 65 kg, 168 cm pikk olen, et ei ole mega suures ülekaalus. Sünnitama minnes kaalusin 68 kg, alguses võtsin 1 kg alla, kuigi sõin tavaliselt, erilist iiveldust polnud. U 30 nädalal võtsin ka 700 g alla. Keegi probleemi selles ei näinud. Laps oli ikka 4 kg 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Lapse ootamine 13 nädalat rasedust ja kaal