Esileht Kodunurk 130×180 tekikott :(

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 45 )

Teema: 130×180 tekikott :(

Postitas:
Kägu

Siiani arvasin, et see ongi selline ühe inimese tüüpiline  teki mõõt. Ja tee või tina, ei leia kvaliteetset tekikotti sellele mõõdule. On kellelgi äkki silma hakanud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on mingi lastetekk sul ilmselt. Otsi laste voodipesu.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

200 on vist tavaline teki pikkus ikka, mitte 180. Ja laius pigem 120, kui ühe inimese tekk.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Odavam on uus standardmõõdus tekk osta. Või vaata puuvillast suurem voodipesu, mis ei ole pre-shrunk ja on antud venivusprotsent mõlemas suunas – see näitab palju tekikott veel peale pesu kokku tõmbab. Odavam võib olla ka kangas osta ja lasta õmblejal teha.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

200 on vist tavaline teki pikkus ikka, mitte 180. Ja laius pigem 120, kui ühe inimese tekk.

Standard tekk on 150 x 200, neid on kõik kohad täis ja kotte neile samuti. Väiksemaid peab väga otsima.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen viimased voodipesud ostnud Votexist ja nemad teevad vastavalt tellimusele ka vajalike mõõtudega. Ise tellisin kummiga lina lühemate külgedega, aga ju nad sulle tekikoti ka väiksema õmblevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

200 on vist tavaline teki pikkus ikka, mitte 180. Ja laius pigem 120, kui ühe inimese tekk.

Üheinimesetekk on 150 x 200
Meetrilaiuse lapikese alla ei mahu ju täiskasvanu ära.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on üks 130 cm tekk kah, aga läheb ikka 150 cm laiusesse kotti. Ei hakka mingit eritellimust selle ühe tekikese pärast tegema.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No 150X200 cm tekikotti on väga lihtne natuke kitsamaks ja lühemaks, teha, õmblusmasina omanikul 10 min töö. See on mingi pleedi mõõt, mitte teki tavamõõt. Üheinimesetekk on 150*200 ja neid tekikotte on suures valikus. Ja mitte midagi ei juhtu, kui panedki selle teki 150*200 koti sisse, no natuke äärtest jääb tühjaks, mis siis.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

140 × 200 on tegelikult ka palju olemas. Ja 150 x 210.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

140 × 200 on tegelikult ka palju olemas. Ja 150 x 210.

Igasuguseid veidrusi on olemas. Standard meie regioonis on siiski 150 x 200.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

140 × 200 on tegelikult ka palju olemas. Ja 150 x 210.

Igasuguseid veidrusi on olemas. Standard meie regioonis on siiski 150 x 200.

Tegelikult ikkagi 140×200, see 150×200/210 on nüüd viimase aja trend. Mõõtsin ekstra ära oma pooleteise inimese tekid. 4 tk on 140×200, 1tk on 150×200 ja 1tk on 150×210, need 2 viimast on kõige hiljem ostetud ja kõik on ikka üsna uued tekid.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

140 × 200 on tegelikult ka palju olemas. Ja 150 x 210.

Igasuguseid veidrusi on olemas. Standard meie regioonis on siiski 150 x 200.

Tegelikult ikkagi 140×200, see 150×200/210 on nüüd viimase aja trend. Mõõtsin ekstra ära oma pooleteise inimese tekid. 4 tk on 140×200, 1tk on 150×200 ja 1tk on 150×210, need 2 viimast on kõige hiljem ostetud ja kõik on ikka üsna uued tekid.

Ma ei teagi muuid üheinimese tekke, kui 150×200. Niisiis viimase aja, aga viimase 30 aasta oma vähemalt trend.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No osta 135 x 200, selliseid on igal pool, kah mul asi need mõned sentimeetrid siia sinna

Pane haaknõeltega ülevalt nurkadest kinni, siis ei jookse tekk alla jalgade juurde kokku ja ongi done

 

 

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on palju nõuka-aegseid puuvilla- ja villatekke. Mõned ongi sellises x-mõõdus – nt 135x190cm või 160x195cm. Tekke kokku on umbes 15 erinevat, laiuste vahe on 25cm (ühed on 135cm laiad, teised 160cm), pikkuste vahe 10cm. Kõigile 15 tekile eraldi kotte ei hakka ostma, püüdsin leida n-ö keskmist. Kaalusin ka kanga ostmist ja ise tekikottide õmblemist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Odavam on uus standardmõõdus tekk osta. Või vaata puuvillast suurem voodipesu, mis ei ole pre-shrunk ja on antud venivusprotsent mõlemas suunas – see näitab palju tekikott veel peale pesu kokku tõmbab. Odavam võib olla ka kangas osta ja lasta õmblejal teha.

TA olen. Ilmselt see on kõige mõistlikum plaan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Odavam on uus standardmõõdus tekk osta. Või vaata puuvillast suurem voodipesu, mis ei ole pre-shrunk ja on antud venivusprotsent mõlemas suunas – see näitab palju tekikott veel peale pesu kokku tõmbab. Odavam võib olla ka kangas osta ja lasta õmblejal teha.

TA olen. Ilmselt see on kõige mõistlikum plaan.

Ja praeguse teki viskad minema lihtsalt sellepärast, et ei leia sellele täpselt sama mõõduga kotti? No jah …. Hästi elame

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA olen. Ilmselt see on kõige mõistlikum plaan.

Ja praeguse teki viskad minema lihtsalt sellepärast, et ei leia sellele täpselt sama mõõduga kotti? No jah …. Hästi elame

Ta ju ei kirjutanud, millise neist kolmest tsiteeritud variandist ta valis: uus tekk, suurem kott või õmbleja.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Odavam on uus standardmõõdus tekk osta. Või vaata puuvillast suurem voodipesu, mis ei ole pre-shrunk ja on antud venivusprotsent mõlemas suunas – see näitab palju tekikott veel peale pesu kokku tõmbab. Odavam võib olla ka kangas osta ja lasta õmblejal teha.

TA olen. Ilmselt see on kõige mõistlikum plaan.

Ja praeguse teki viskad minema lihtsalt sellepärast, et ei leia sellele täpselt sama mõõduga kotti? No jah …. Hästi elame

Kes ütles, et lihtsalt minema viskab? Vabalt võib leida ka parema otstarbe – varjupaigad ootavad väga tekstiile allapanuks.

Aga jah – pikas perspektiivis ilmselt tuleb soodsam uus tekk osta kui jääda erimõõdulisi tekikotte otsima või õmbleja juures käima (kui ise ei oska). Lisaks me ju ei tea kui vana see tekk juba on või mis seisukorras – tekke-patju tuleb nagunii mingi aja tagant vahetada isegi kui pealtnäha korras tunduvad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pane haaknõeltega ülevalt nurkadest kinni,

Haaknõelad voodisse? Nalja teed?

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pane haaknõeltega ülevalt nurkadest kinni, siis ei jookse tekk alla jalgade juurde kokku ja ongi done

Kui ei teki ega koti materjal pole mingi ülilibe, siis ei jookse ükski väiksem tekk ka jalutsisse kokku. V-o veidi nihkub vaid. Haaknõelu pole kindlasti vaja. Päris jube ikka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei teagi muuid üheinimese tekke, kui 150×200. Niisiis viimase aja, aga viimase 30 aasta oma vähemalt trend.

Just. Kahekesi ju 150 tekiga ei maga-ikka 180 cm või laiemaga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Odavam võib olla ka kangas osta ja lasta õmblejal teha.

Odavam on ikka endal õmmelda. Iga naine peaks tekikoti kokkupalistamisega hakkama saama. Meestelt eeldate küll igasugu remont-, elektri- jm töid.

Standardsuurus on 150×200. Osta selline tekk ja voodipesu on igasugust.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen viimased voodipesud ostnud Votexist ja nemad teevad vastavalt tellimusele ka vajalike mõõtudega. Ise tellisin kummiga lina lühemate külgedega, aga ju nad sulle tekikoti ka väiksema õmblevad.

Just vaarasin Kesk-Eestis Tikupoisi advendilaadal Votexi (väga eestopärane nimi!) tooteid ja no 25€ voodilina eest ei maksaks elusees. Toetan hea meelega kodumaist majandust, aga mitte lollust ja kasuahnust.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pane haaknõeltega ülevalt nurkadest kinni,

Haaknõelad voodisse? Nalja teed?

Mis sellega siis juhtub?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Odavam võib olla ka kangas osta ja lasta õmblejal teha.

Odavam on ikka endal õmmelda. Iga naine peaks tekikoti kokkupalistamisega hakkama saama. Meestelt eeldate küll igasugu remont-, elektri- jm töid.

Standardsuurus on 150×200. Osta selline tekk ja voodipesu on igasugust.

meil oli jah 150×200, aga skandinaaias 140×200 ja järjest enam trügib see mõõt ka siin domineerima. 150 tekile on raske head tekikotti leida, suur osa on 140×200

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga naine peaks tekikoti kokkupalistamisega hakkama saama.

Palistama tähendab ääristama. Seega midagi kokku palistada ei saa.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga naine peaks tekikoti kokkupalistamisega hakkama saama.

Palistama tähendab ääristama. Seega midagi kokku palistada ei saa.

Vabandan, sattus vale sõna. Tänan märkamast!
Kas muidu kommentaari mõte oli arusaadav? No et iga naine peaks tekikoti õmblemisega hakkama saama?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga naine peaks tekikoti kokkupalistamisega hakkama saama.

Palistama tähendab ääristama. Seega midagi kokku palistada ei saa.

Vabandan, sattus vale sõna. Tänan märkamast!

Kas muidu kommentaari mõte oli arusaadav? No et iga naine peaks tekikoti õmblemisega hakkama saama?

Oli arusaadav küll, aga ma ei arva, et ise peaks endale voodipesu õmblema. See ei ole päris nii lihtne, et vaid paar sirget õmblust ja valmis. Luku õmblemine või nööpaukude tegemine nõuab siiski oskust. Kõigil ei ole vastavaid masinaidki kodus ja mingi kokkupusserdatud tekikott ei ole ka nüüd teab mis äge asi.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga naine peaks tekikoti kokkupalistamisega hakkama saama.

Palistama tähendab ääristama. Seega midagi kokku palistada ei saa.

Vabandan, sattus vale sõna. Tänan märkamast!

Kas muidu kommentaari mõte oli arusaadav? No et iga naine peaks tekikoti õmblemisega hakkama saama?

Oli arusaadav küll, aga ma ei arva, et ise peaks endale voodipesu õmblema. See ei ole päris nii lihtne, et vaid paar sirget õmblust ja valmis. Luku õmblemine või nööpaukude tegemine nõuab siiski oskust. Kõigil ei ole vastavaid masinaidki kodus ja mingi kokkupusserdatud tekikott ei ole ka nüüd teab mis äge asi.

Jutt oli soodsamast versioonist. Õmbleja ei pruugi seda olla.

Tekikotile ei ole kohustuslik lukke-nööpe panna.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 45 )


Esileht Kodunurk 130×180 tekikott :(