Esileht Lapse ootamine 13+4 ja kaal

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: 13+4 ja kaal

Postitas:

Tere!

Rasedust 13+4 nädalat, ootan kolmandat last. Mure selles, et kaalu koguneb jube kiiresti. Kaal ennem rasedust 54 kg, pikkust 169 cm, tänaseks juurde võtnud 5,2 kg. Eelmiste rasedustega kaalutõus kokku olnud 12 kg ja 15 kg.
Kurtsin juba ka ämmaemandale muret, analüüsid kõik korras, öeldi, et isu ei tohi liiga hea olla. Probleem aga selles, et toitun toitumiskava järgi, suhkurt ja magusat näost sisse ei aja. Puuviljadega pean piiri, tarbin aegajalt kiivit, greipi, üldse üritan süsivesikute tarbimist piirata, isegi leiba väga enam ei söö, putrude asemel hommikul muna/omlett + salat. Liigun teadlikult igapäev oma 10 000 ja rohkem sammu täis.. aga kaal lihtsalt tõuseb ja tõuseb. Nädalavahetusega tõusis kaal 1.2 kg ja ma praktiliselt ei söönudki midagi. Mida teha? Tõesti ei taha lõpuks 30 kg juurde võtta.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul oli 169/54 juures põhimõtteliselt 2 kg alakaalust puudu ja sa nutad oma beebikilode üle? Ma pakun, et keha on sul šhokis, kui süüa saab normaalselt ja hakkab ekstra koguma, sest ei või iial teada, millal salati ja vee vahele jälle tasakaalustatum kraam tuleb. Kas sa oled oma toitumiskavas ikka ära märkinud, et oled rase? See on väga oluline märkus seal. Sa ei saa olla rasedana alakaaluline ja tahta jälgida tavapärast toitumiskava. See on lapse suhtes vastutustundetu.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõhukinnisus? Mul oli sama probleem, et kaalu tuli mühinal isegi siis, kui väga ei söönud. Mul oli kõht väga-väga kinni, mõtlesin, et sellest. Hakkasin lahtistit alles lõpus tarbima aga nüüd teise rasedusega hakkan kindlasti varem, sest seekord tundub, et on veel hullem see probleem…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul oli just vastupidi.Eelmise rasedusega püüdsin ka jälgida oma söömist ja mitte liialdada igasuguste magusaga.Ikka vötsin löpuks juurde päris korralikult juba raseduse alguses.Nüüd olen 19.nädalat ja juurde vötnud vaid 10 kg,kuigi söön seda mis isu on,samas hoian ikka liikumises end.Mina ennem 167 pikk ja 66 kg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Lapse ootamine 13+4 ja kaal